Ceny Emmy 2005 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající režie nefiktivního pořadu

Patrick Higgins
Patrick Higgins
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson

Vynikající scénář pro nefiktivní pořad

Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Time Machine: Beyond the Da Vinci Code
Time Machine: Beyond the Da Vinci Code
Rob Blumenstein
Rob Blumenstein
Thomas Quinn
Thomas Quinn

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

John Shaffner
John Shaffner
Judi Giovanni
Judi Giovanni
Glenda Rovello
Glenda Rovello
Melinda Ritz
Melinda Ritz
Ann Shea
Ann Shea
John Shaffner
John Shaffner
Garvin Eddy
Garvin Eddy
Tara Stephenson
Tara Stephenson

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající střih zvuku pro seriál

Cathie Speakman
Cathie Speakman
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Jeffrey R. Whitcher
Jeffrey R. Whitcher
Laura Macias
Laura Macias
Pembrooke Andrews
Pembrooke Andrews
Shawn Kennelly
Shawn Kennelly
Vince Nicastro
Vince Nicastro
William Dotson
William Dotson
Christine H. Luethje
Christine H. Luethje
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Todd Niesen
Todd Niesen
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
David Werntz
David Werntz
Eric Erickson
Eric Erickson
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Karyn Foster
Karyn Foster
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Stuart Calderon
Stuart Calderon
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Christopher B. Reeves
Christopher B. Reeves
Cynthia Merrill
Cynthia Merrill
Maciek Malish
Maciek Malish
Patrick Cabral
Patrick Cabral
Paul Menichini
Paul Menichini
Stephen M. Davis
Stephen M. Davis
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter
Troy Allen
Troy Allen
Ann Hadsell
Ann Hadsell
Bradley C. Katona
Bradley C. Katona
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Skye Lewin
Skye Lewin
Todd Niesen
Todd Niesen
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce

Vynikající dětský pořad

Vynikající design úvodních titulků

Andre Stringer
Andre Stringer
Christopher Markos
Christopher Markos
Jose Gomez
Jose Gomez
Tracy Chandler
Tracy Chandler
Dan Brown
Dan Brown
Danny Yount
Danny Yount
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Shawn Fedorchuck
Shawn Fedorchuck
Garson Yu
Garson Yu
Yolanda Santosa
Yolanda Santosa
Andrew White
Andrew White
John Sunter
John Sunter
Paul Donnellon
Paul Donnellon
Dan Brown
Dan Brown
Jake Sargeant
Jake Sargeant
Matt Mulder
Matt Mulder

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Allison Jones
Allison Jones
Tracy Lilienfield
Tracy Lilienfield
Brett Benner
Brett Benner
Debby Romano
Debby Romano

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

April Webster
April Webster
Mandy Sherman
Mandy Sherman
John Brace
John Brace
Linda Lowy
Linda Lowy
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein

Vynikající nefiktivní seriál

Vynikající individuální výkon v animaci

Gordon Hammond
Gordon Hammond
Star Wars: Clone Wars
Star Wars: Clone Wars
Justin Thompson
Justin Thompson
Classical Baby
Classical Baby
Barbara Wierzchowska
Barbara Wierzchowska
Bryan Andrews
Bryan Andrews
Frederick J. Gardner III
Frederick J. Gardner III

Vynikající choreografie

Smucker's Stars on Ice 2005
Smucker's Stars on Ice 2005
36th NAACP Image Awards
36th NAACP Image Awards
Jeffrey Page
Jeffrey Page
Monie Adamson
Monie Adamson
Dan Siretta
Dan Siretta

Vynikající nefiktivní speciál

Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Time Machine: Beyond the Da Vinci Code
Time Machine: Beyond the Da Vinci Code
Margaret Kim
Margaret Kim
Rob Blumenstein
Rob Blumenstein
Steve Lange
Steve Lange
Thomas Quinn
Thomas Quinn
Live from New York: The First 5 Years of Saturday Night Live
Live from New York: The First 5 Years of Saturday Night Live

Vynikající reálný pořad

Vynikající výkon ve voice-overu

Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Anna MacKenzie
Anna MacKenzie
Felicity Cottrell
Felicity Cottrell
Laura Lovejoy
Laura Lovejoy
Richard Ford
Richard Ford
Ruth Sullivan
Ruth Sullivan
Victoria Brazier
Victoria Brazier
Allan K. Rosen
Allan K. Rosen
Bob Costanza
Bob Costanza
Gary Macheel
Gary Macheel
Joy Ealy
Joy Ealy
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Tim Chilton
Tim Chilton
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Charlie Kolander
Charlie Kolander
Devon Heffley Curry
Devon Heffley Curry
Gary Macheel
Gary Macheel
Joy Ealy
Joy Ealy
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mark Steele
Mark Steele
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Tim Chilton
Tim Chilton
Tom Trafalski
Tom Trafalski
Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Ed Kalnins
Ed Kalnins
Eileen Horta
Eileen Horta
James Bailey
James Bailey
Jane Boegel
Jane Boegel
Jason Lezama
Jason Lezama
John Benson
John Benson
Mark Cookson
Mark Cookson
Richard Taylor
Richard Taylor
Robert Ramirez
Robert Ramirez
Russell DeWolf
Russell DeWolf
Sonya Henry
Sonya Henry
Stuart Martin
Stuart Martin
Todd Murakami
Todd Murakami
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Charlie Kolander
Charlie Kolander
Chris McGeary
Chris McGeary
Gary Macheel
Gary Macheel
Joy Ealy
Joy Ealy
Kathryn Madsen
Kathryn Madsen
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Bob Lloyd
Bob Lloyd
Kevin Blank
Kevin Blank
Laurent M. Abecassis
Laurent M. Abecassis
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Spencer Levy
Spencer Levy
Steve Fong
Steve Fong
Adam 'Mojo' Lebowitz
Adam 'Mojo' Lebowitz
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Lee Stringer
Lee Stringer
Mark Shimer
Mark Shimer
Matthew Gore
Matthew Gore
Mike Gibson
Mike Gibson
Patti Gannon
Patti Gannon
Chris Doll
Chris Doll
Dan Mayer
Dan Mayer
Debora Dunphy
Debora Dunphy
Jinnie Pak
Jinnie Pak
John Gajdecki
John Gajdecki
Jose Burgos
Jose Burgos
Wes Sargent
Wes Sargent
Adam de Bosch Kemper
Adam de Bosch Kemper
Brett Keyes
Brett Keyes
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
James Rorick
James Rorick
James Tichenor
James Tichenor
Karen Watson
Karen Watson
Krista McLean
Krista McLean
Ryan Jensen
Ryan Jensen
Adrian Van Der Park
Adrian Van Der Park
Andrew Karr
Andrew Karr
Brenda Campbell
Brenda Campbell
Daniel Osaki
Daniel Osaki
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Jeremy Hoey
Jeremy Hoey
Kirsten Meekison
Kirsten Meekison
Mike Gibson
Mike Gibson
Tom Archer
Tom Archer

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Andrew MacLeod
Andrew MacLeod
Joe Pavlo
Joe Pavlo
Neil Culley
Neil Culley
Paul Tuersley
Paul Tuersley
Robin Huffer
Robin Huffer
Alec Knox
Alec Knox
Catherine Mullan
Catherine Mullan
Christian Manz
Christian Manz
Daren Horley
Daren Horley
Laurent Benhamo
Laurent Benhamo
Neil Glasbey
Neil Glasbey
Sarah Tosh
Sarah Tosh
Sirio Quintavalle
Sirio Quintavalle
Åsa Svedberg
Åsa Svedberg
Earl Paraszczynec
Earl Paraszczynec
Eric Grenaudier
Eric Grenaudier
Jared Jones
Jared Jones
Jean Lapointe
Jean Lapointe
Lisa K. Sepp
Lisa K. Sepp
Sébastien Bergeron
Sébastien Bergeron
Abbie Tucker-Williams
Abbie Tucker-Williams
Grahame Andrew
Grahame Andrew
John-Paul Harney
John-Paul Harney
Mark Richardson
Mark Richardson
Max Wright
Max Wright
Tim Zaccheo
Tim Zaccheo
Benita Carey
Benita Carey
Brett Margules
Brett Margules
David Booth
David Booth
Dominic Bean
Dominic Bean
Jeremy Howdin
Jeremy Howdin
Lynne Cartwright
Lynne Cartwright
Robert Nicol
Robert Nicol
Steve Anderson
Steve Anderson

Vynikající střih zvuku pro nefiktivní pořad (snímaný jednou či více kamerami)

Chris Dalzell
Chris Dalzell
Danny Flynn
Danny Flynn
Eric Wilson
Eric Wilson
Heeyeon Chang
Heeyeon Chang
Jacob Parsons
Jacob Parsons
Jeff Runyan
Jeff Runyan
Matt Deitrich
Matt Deitrich
Mike Bolanowski
Mike Bolanowski
Paul C. Nielsen
Paul C. Nielsen
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Unforgivable Blackness: The Rise and Fall of Jack Johnson
Jacob Ribicoff
Jacob Ribicoff
Sean Huff
Sean Huff

Výjimečné zásluhy v nefiktivní filmové tvorbě

Last Letters Home: Voices of American Troops from the Battlefields of Iraq
Last Letters Home: Voices of American Troops from the Battlefields of Iraq
Jane Bornemeier
Jane Bornemeier
With All Deliberate Speed
With All Deliberate Speed
Don Baer
Don Baer
Steve Rosenbaum
Steve Rosenbaum