Ceny Emmy 2002 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Glenda Rovello
Glenda Rovello
Melinda Ritz
Melinda Ritz
Dwight Jackson
Dwight Jackson
Leslie McCarthy-Frankenheimer
Leslie McCarthy-Frankenheimer
Richard C. Walker
Richard C. Walker
William V. Ryder
William V. Ryder
Garvin Eddy
Garvin Eddy
Tara Stephenson
Tara Stephenson
Joe Stewart
Joe Stewart
John Shaffner
John Shaffner

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající kostýmy pro seriál

Vynikající střih zvuku pro seriál

Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Karen Spangenberg
Karen Spangenberg
Karyn Foster
Karyn Foster
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Otis Van Osten
Otis Van Osten
Paul J. Diller
Paul J. Diller
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
Ashley Harvey
Ashley Harvey
Bill Wistrom
Bill Wistrom
Dale Chaloukian
Dale Chaloukian
Hilda Hodges
Hilda Hodges
James Wolvington
James Wolvington
Katherine Rose
Katherine Rose
Masanobu 'Tomi' Tomita
Masanobu 'Tomi' Tomita
Shaun Varney
Shaun Varney
Stephen M. Rowe
Stephen M. Rowe
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Allan K. Rosen
Allan K. Rosen
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Catherine Flynn
Catherine Flynn
Constance A. Kazmer
Constance A. Kazmer
Darleen Stoker
Darleen Stoker
David Werntz
David Werntz
John F. Reynolds
John F. Reynolds
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Scott A. Tinsley
Scott A. Tinsley
Walter Newman
Walter Newman
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
David Werntz
David Werntz
Karen Spangenberg
Karen Spangenberg
Kenneth Young
Kenneth Young
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Virginia Cook-McGowan
Virginia Cook-McGowan
Walter Newman
Walter Newman

Vynikající dětský pořad

Nick News with Linda Ellerbee
Nick News with Linda Ellerbee
Josh Veselka
Josh Veselka
Mark Lyons
Mark Lyons
Wally Berger
Wally Berger
The Making of 'A Charlie Brown Christmas'
The Making of 'A Charlie Brown Christmas'
Nick News with Linda Ellerbee
Nick News with Linda Ellerbee
Mark Lyons
Mark Lyons
Wally Berger
Wally Berger

Vynikající design úvodních titulků

Danny Yount
Danny Yount
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Scott Hudziak
Scott Hudziak
Blake Danforth
Blake Danforth
George Montgomery
George Montgomery
John Narun
John Narun
Thomas Cobb
Thomas Cobb
James Webber
James Webber
Mason Nicoll
Mason Nicoll
Paul Matthaeus
Paul Matthaeus
Band of Brothers
Band of Brothers
Jason Web
Jason Web
Jeff Miller
Jeff Miller
Michael Riley
Michael Riley
Michelle Dougherty
Michelle Dougherty

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Band of Brothers
Band of Brothers
Angela Terry
Angela Terry
Camille H. Patton
Camille H. Patton
Gary Davy
Gary Davy
Suzanne Smith
Suzanne Smith
Ann Goulder
Ann Goulder

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Brett Benner
Brett Benner
Debby Romano
Debby Romano
Barbara Miller
Barbara Miller
Leslie Litt
Leslie Litt
Tracy Lilienfield
Tracy Lilienfield

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Julie Tucker
Julie Tucker
Junie Lowry-Johnson
Junie Lowry-Johnson
Libby Goldstein
Libby Goldstein
Anthony Sepulveda
Anthony Sepulveda
Barbara Miller
Barbara Miller
April Webster
April Webster
Megan McConnell
Megan McConnell
Suzanne Ryan
Suzanne Ryan

Vynikající individuální výkon v animaci

'Twas the Night
'Twas the Night
Maciek Albrecht
Maciek Albrecht
Andrey Zolotukhin
Andrey Zolotukhin

Vynikající choreografie

XIX Winter Olympics Opening Ceremony
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
Debra Brown
Debra Brown
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
Doug Jack
Doug Jack
Sarah Kawahara
Sarah Kawahara
Target Stars On Ice:
Target Stars On Ice:
Michael Seibert
Michael Seibert
Sandra Bezic
Sandra Bezic
Monie Adamson
Monie Adamson

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Band of Brothers
Band of Brothers
Andie Derrick
Andie Derrick
Andy Kennedy
Andy Kennedy
Campbell Askew
Campbell Askew
Dashiell Rae
Dashiell Rae
Grahame Peters
Grahame Peters
Howard Halsall
Howard Halsall
James Boyle
James Boyle
Michael Higham
Michael Higham
Paul Conway
Paul Conway
Peter Burgis
Peter Burgis
Robert Gavin
Robert Gavin
Ross Adams
Ross Adams
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
Bob Goold
Bob Goold
Devon Heffley Curry
Devon Heffley Curry
G. Michael Graham
G. Michael Graham
Gary Macheel
Gary Macheel
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Lou Thomas
Lou Thomas
Mark Steele
Mark Steele
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Randal S. Thomas
Randal S. Thomas
Scott A. Tinsley
Scott A. Tinsley
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Troy Allen
Troy Allen
Shackleton
Shackleton
Blair Jollands
Blair Jollands
Kevin Brazier
Kevin Brazier
Philip Barnes
Philip Barnes
Wayne Brooks
Wayne Brooks
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bob Costanza
Bob Costanza
Bruno Roussel
Bruno Roussel
David C. Eichhorn
David C. Eichhorn
Gary Macheel
Gary Macheel
Joy Ealy
Joy Ealy
Kevin Fisher
Kevin Fisher
Lou Thomas
Lou Thomas
Michael Lyle
Michael Lyle
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Paul Menichini
Paul Menichini
Rick Crampton
Rick Crampton
Rusty Tinsley
Rusty Tinsley
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Alan Bromberg
Alan Bromberg
Dale W. Perry
Dale W. Perry
Eric Williams
Eric Williams
Erik Aadahl
Erik Aadahl
Jane Boegel
Jane Boegel
Larry Mann
Larry Mann
Russell DeWolf
Russell DeWolf
Todd Murakami
Todd Murakami
Tom Scurry
Tom Scurry

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
David R. Morton
David R. Morton
Elizabeth Castro
Elizabeth Castro
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Paul Hill
Paul Hill
Rob Bonchune
Rob Bonchune
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Steve Fong
Steve Fong
Brian Moylan
Brian Moylan
Colin Liggett
Colin Liggett
Elan Soltes
Elan Soltes
Jinnie Pak
Jinnie Pak
Marc Roth
Marc Roth
Mark Breakspear
Mark Breakspear
Rod Bland
Rod Bland
Ryan Cronin
Ryan Cronin
Wes Sargent
Wes Sargent
Adam Buckner
Adam Buckner
David Stipes
David Stipes
Eddie Robison
Eddie Robison
Fred Pienkos
Fred Pienkos
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
John F. Gross
John F. Gross
Paul Hill
Paul Hill
Steven Joseph Rogers
Steven Joseph Rogers
Adam de Bosch Kemper
Adam de Bosch Kemper
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
James Tichenor
James Tichenor
Kevin Little
Kevin Little
Krista McLean
Krista McLean
Mark Breakspear
Mark Breakspear
Robin Hackl
Robin Hackl
Shannon Gurney
Shannon Gurney
Brian Harder
Brian Harder
Doug Campbell
Doug Campbell
Greg Hansen
Greg Hansen
James Tichenor
James Tichenor
Kyle Yoneda
Kyle Yoneda
Shannon Gurney
Shannon Gurney
Tom Brydon
Tom Brydon

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

XIX Winter Olympics Opening Ceremony
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
Al Centrella
Al Centrella
Biff Dawes
Biff Dawes
David Greene
David Greene
Ed Greene
Ed Greene
Jay Vicari
Jay Vicari
John Harris
John Harris
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
XIX Winter Olympics Opening Ceremony
Al Centrella
Al Centrella
Biff Dawes
Biff Dawes
David Greene
David Greene
Ed Greene
Ed Greene
Jay Vicari
Jay Vicari
John Harris
John Harris
Patrick Baltzell
Patrick Baltzell
Paul Sandweiss
Paul Sandweiss
Andy Bass
Andy Bass
Ken Gomez
Ken Gomez
Patrick Lucatorto
Patrick Lucatorto
Richard Dillon
Richard Dillon
Andrea Moser
Andrea Moser
Claus Trelby
Claus Trelby
Simon Osborne
Simon Osborne
John Harris
John Harris
Tom Holmes
Tom Holmes

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Alec Knox
Alec Knox
Craig Lyn
Craig Lyn
Dadi Einarsson
Dadi Einarsson
Mike Eames
Mike Eames
Mike McGee
Mike McGee
Pedro Sabrosa
Pedro Sabrosa
Quentin Miles
Quentin Miles
John Allardice
John Allardice
John McGinley
John McGinley
Jonathan Rothbart
Jonathan Rothbart
Lee Stringer
Lee Stringer
Ron Thornton
Ron Thornton
Sherry Hitch
Sherry Hitch
Band of Brothers
Band of Brothers
Chas Cash
Chas Cash
Cindy Jones
Cindy Jones
Karl Mooney
Karl Mooney
Laurent Hugueniot
Laurent Hugueniot
Louis Mackall
Louis Mackall
Band of Brothers
Band of Brothers
Joe Pavlo
Joe Pavlo
Ken Dailey
Ken Dailey
Mark Nettleton
Mark Nettleton
Daren Horley
Daren Horley
George Roper
George Roper
Max Tyrie
Max Tyrie
Mike Milne
Mike Milne
Sarah Tosh
Sarah Tosh
Sirio Quintavalle
Sirio Quintavalle
Virgil Manning
Virgil Manning