Ceny Emmy 2001 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající hudební režie

Vynikající umělecká režie pro seriál snímaný více kamerami

Glenda Rovello
Glenda Rovello
Melinda Ritz
Melinda Ritz
Joe Stewart
Joe Stewart
John Shaffner
John Shaffner
Bernard Vyzga
Bernard Vyzga
Dwight Jackson
Dwight Jackson
Joe Stewart
Joe Stewart
John Shaffner
John Shaffner

Vynikající kostýmy pro mini-seriál, film nebo speciál

Vynikající střih zvuku pro seriál

Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Constance A. Kazmer
Constance A. Kazmer
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
David Werntz
David Werntz
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Walter Newman
Walter Newman
Bruce M. Honda
Bruce M. Honda
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Chris McGeary
Chris McGeary
David M. Horton
David M. Horton
Eric Hertsguaard
Eric Hertsguaard
Jessica Goodwin
Jessica Goodwin
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Michael E. Lawshe
Michael E. Lawshe
Nancie Araki
Nancie Araki
Otis Van Osten
Otis Van Osten
Rick Camera
Rick Camera
Timothy A. Cleveland
Timothy A. Cleveland
David F. Van Slyke
David F. Van Slyke
Jivan Tahmizian
Jivan Tahmizian
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mace Matiosian
Mace Matiosian
Ruth Adelman
Ruth Adelman
Stan Jones
Stan Jones
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Allan K. Rosen
Allan K. Rosen
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Constance A. Kazmer
Constance A. Kazmer
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
David Werntz
David Werntz
John F. Reynolds
John F. Reynolds
Michael Crabtree
Michael Crabtree
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Walter Newman
Walter Newman
Ashley Harvey
Ashley Harvey
Bill Wistrom
Bill Wistrom
Dale Chaloukian
Dale Chaloukian
Gerry Sackman
Gerry Sackman
James Wolvington
James Wolvington
Masanobu 'Tomi' Tomita
Masanobu 'Tomi' Tomita

Vynikající dětský pořad

Vynikající design úvodních titulků

Dana Yee
Dana Yee
Grant Lau
Grant Lau
Karin Fong
Karin Fong
Adam Byrd
Adam Byrd
Steve Kirklys
Steve Kirklys
AudioFile
AudioFile
C. Ryan Riccio
C. Ryan Riccio
Mike Goedecke
Mike Goedecke
The Wonderful World of Disney
The Wonderful World of Disney
Clark
Clark
Quico Encinias
Quico Encinias
Ricardo Silva
Ricardo Silva
Wilfred Wong
Wilfred Wong

Vynikající obsazení pro mini-seriál, film nebo speciál

Angela Terry
Angela Terry
Camille H. Patton
Camille H. Patton
Risa Kes
Risa Kes
Suzanne Smith
Suzanne Smith
Deirdre Bowen
Deirdre Bowen
Mary V. Buck
Mary V. Buck
Susan Edelman
Susan Edelman
Tina Gerussi
Tina Gerussi
Ellen Lewis
Ellen Lewis
Juliet Taylor
Juliet Taylor
Leo Davis
Leo Davis

Vynikající obsazení pro komediální seriál

Ken Miller
Ken Miller
Nikki Valko
Nikki Valko
Bonnie Zane
Bonnie Zane
Brett Goldstein
Brett Goldstein
Carol Kelsay
Carol Kelsay
Jonathan Strauss
Jonathan Strauss
Tracy Lilienfield
Tracy Lilienfield

Vynikající obsazení pro dramatický seriál

Barbara Miller
Barbara Miller
John Frank Levey
John Frank Levey
Kevin Scott
Kevin Scott
Suzanne Ryan
Suzanne Ryan
Megan McConnell
Megan McConnell

Vynikající choreografie

Blast!
Blast!
George Pinney
George Pinney
Jim Moore
Jim Moore
Jonathan Vanderkolff
Jonathan Vanderkolff
Miss America Pageant
Miss America Pageant
Barry Lather
Barry Lather
Peter Pan
Peter Pan
Patti Colombo
Patti Colombo
Target Stars on Ice:
Target Stars on Ice:
Michael Siebert
Michael Siebert
Sandra Bezic
Sandra Bezic

Vynikající výkon ve voice-overu

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Erik Aadahl
Erik Aadahl
Gretchen Thoma
Gretchen Thoma
Helen Luttrell
Helen Luttrell
Jeff Sawyer
Jeff Sawyer
John Benson
John Benson
Michael Babcock
Michael Babcock
Ralph Osborn III
Ralph Osborn III
Sonya Henry
Sonya Henry
Timothy Pearson
Timothy Pearson
Donna Powell
Donna Powell
Paul Shikata
Paul Shikata
Richard Cadger
Richard Cadger
Ronayne Higginson
Ronayne Higginson
Dune
Dune
Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Bob Newlan
Bob Newlan
Dale W. Perry
Dale W. Perry
Erik Aadahl
Erik Aadahl
Helen Luttrell
Helen Luttrell
Jeff Rosen
Jeff Rosen
Joshua Winget
Joshua Winget
Larry Goeb
Larry Goeb
R.J. Palmer
R.J. Palmer
Sonya Henry
Sonya Henry
Ulrika Akander
Ulrika Akander
Alan Paley
Alan Paley
Christopher Ackland
Christopher Ackland
Felicity Cottrell
Felicity Cottrell
Gillian Dodders
Gillian Dodders
Jason Swanscott
Jason Swanscott

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
Eric Chauvin
Eric Chauvin
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Rob Bonchune
Rob Bonchune
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Steve Fong
Steve Fong
Allan Henderson
Allan Henderson
Aruna Inversin
Aruna Inversin
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
Debora Dunphy
Debora Dunphy
James Tichenor
James Tichenor
Judy D. Shane
Judy D. Shane
Kent Matheson
Kent Matheson
Robin Hackl
Robin Hackl
Brandon MacDougall
Brandon MacDougall
Chad Zimmerman
Chad Zimmerman
David Lombardi
David Lombardi
David R. Morton
David R. Morton
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Paul Hill
Paul Hill
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Brian Moylan
Brian Moylan
Christian Boudman
Christian Boudman
Elan Soltes
Elan Soltes
Michael Porterfield
Michael Porterfield
Mike Leben
Mike Leben
Wes Sargent
Wes Sargent
Craig Van Den Biggelaar
Craig Van Den Biggelaar
Debora Dunphy
Debora Dunphy
Doug Campbell
Doug Campbell
James Tichenor
James Tichenor
Kent Matheson
Kent Matheson
Robin Hackl
Robin Hackl
Rod Bland
Rod Bland
Shannon Gurney
Shannon Gurney

Vynikající míchání zvuku pro varieté nebo hudební seriál nebo speciál

Patrick Lucatorto
Patrick Lucatorto
Richard Dillon
Richard Dillon
Alessandra Cerrina
Alessandra Cerrina
Mario Diodato
Mario Diodato
Maurizio Trevisan
Maurizio Trevisan
Stefano Lancia
Stefano Lancia
Toni Ciano
Toni Ciano
Valeriano Battisti
Valeriano Battisti

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro mini-seriál, film nebo speciál

Dune
Dune
Chris Zapara
Chris Zapara
Laurel Klick
Laurel Klick
Tim McHugh
Tim McHugh
Tony Alderson
Tony Alderson
Allan Walker
Allan Walker
David Alexander
David Alexander
Janeen Elliott
Janeen Elliott
Mark Fordham
Mark Fordham
Matt Schofield
Matt Schofield
Sean Stranks
Sean Stranks
Daren Horley
Daren Horley
David Booth
David Booth
George Roper
George Roper
Karen Halliwell
Karen Halliwell
Richard Dexter
Richard Dexter
Sophie Lodge
Sophie Lodge
Theo Facey
Theo Facey
Virgil Manning
Virgil Manning
Adam Ealovega
Adam Ealovega
Jaison Stritch
Jaison Stritch
Tim Donahue
Tim Donahue
Victor Scalise
Victor Scalise