Ceny Emmy 1999 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

Emmy

Vynikající míchání zvuku pro mini-seriál nebo film

Daniel J. Leahy
Daniel J. Leahy
Michael C. Casper
Michael C. Casper
Lou Solakofski
Lou Solakofski
Orest Sushko
Orest Sushko
Urmas Rosin
Urmas Rosin
Gary Alexander
Gary Alexander
Rick Ash
Rick Ash
Shirley Libby
Shirley Libby
Craig M. Otte
Craig M. Otte
Gary Coppola
Gary Coppola
Kenn Fuller
Kenn Fuller

Vynikající střih zvuku pro seriál

Bruce M. Honda
Bruce M. Honda
Casey J. Crabtree
Casey J. Crabtree
Darleen Stoker
Darleen Stoker
Darren Wright
Darren Wright
James Bailey
James Bailey
Rick Camera
Rick Camera
Rick Hromadka
Rick Hromadka
Sharyn Gersh
Sharyn Gersh
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Walter Newman
Walter Newman
Anna MacKenzie
Anna MacKenzie
Benjamin Beardwood
Benjamin Beardwood
Bruce Swanson
Bruce Swanson
Cindy Rabideau
Cindy Rabideau
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Kathryn Dayak
Kathryn Dayak
Mark Cleary
Mark Cleary
Mike Marchain
Mike Marchain
Ray Spiess
Ray Spiess
Robert Guastini
Robert Guastini
William H. Angarola
William H. Angarola
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Bradley C. Katona
Bradley C. Katona
David Melhase
David Melhase
Dominique Decaudain
Dominique Decaudain
Gary Krause
Gary Krause
James A. Williams
James A. Williams
Patricia Nedd
Patricia Nedd
Thomas DeGorter
Thomas DeGorter
Tiffany S. Griffith
Tiffany S. Griffith
Warren Smith
Warren Smith
Anna MacKenzie
Anna MacKenzie
Cindy Rabideau
Cindy Rabideau
Fernand Bos
Fernand Bos
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mark Cleary
Mark Cleary
Mike Marchain
Mike Marchain
Ray Spiess
Ray Spiess
Robert Guastini
Robert Guastini
William H. Angarola
William H. Angarola
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Cecilia Perna
Cecilia Perna
Christopher B. Reeves
Christopher B. Reeves
Gary Marullo
Gary Marullo
George Nemzer
George Nemzer
H. Jay Levine
H. Jay Levine
Jeff Charbonneau
Jeff Charbonneau
Maciek Malish
Maciek Malish
Michael Salvetta
Michael Salvetta
Stuart Calderon
Stuart Calderon

Vynikající dětský pořad

Vynikající design úvodních titulků

Carrie Cheney
Carrie Cheney
Yarrow Cheney
Yarrow Cheney
Jin Lim
Jin Lim
Shannon Davis-Forsyth
Shannon Davis-Forsyth
Halbo van der Klaauw
Halbo van der Klaauw

Vynikající individuální výkon v animaci

The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales
The Canterbury Tales

Vynikající výkon ve voice-overu

Vynikající animovaný pořad (trvající hodinu nebo méně)

Vynikající střih zvuku pro mini-sérii, film, nebo speciál

Andrew Ellerd
Andrew Ellerd
Barbara Issak
Barbara Issak
Benjamin Beardwood
Benjamin Beardwood
Bradley C. Katona
Bradley C. Katona
David Melhase
David Melhase
Dennis Gray
Dennis Gray
Eric A. Norris
Eric A. Norris
Gary Krause
Gary Krause
Joe Earle
Joe Earle
Kenneth L. Johnson
Kenneth L. Johnson
Patricia Nedd
Patricia Nedd
Paul Longstaffe
Paul Longstaffe
Peter Austin
Peter Austin
Ralph Osborn III
Ralph Osborn III
Richard Taylor
Richard Taylor
Sherry Whitfield
Sherry Whitfield
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Allan K. Rosen
Allan K. Rosen
Bill Bell
Bill Bell
Bob Costanza
Bob Costanza
G. Michael Graham
G. Michael Graham
Gary Macheel
Gary Macheel
Lou Thomas
Lou Thomas
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mark Steele
Mark Steele
Michael Lyle
Michael Lyle
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Suzanne Angel
Suzanne Angel
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Anna MacKenzie
Anna MacKenzie
Cindy Rabideau
Cindy Rabideau
Jeanette Surga
Jeanette Surga
Joseph T. Sabella
Joseph T. Sabella
Mike Marchain
Mike Marchain
Ray Spiess
Ray Spiess
Robert Guastini
Robert Guastini
William H. Angarola
William H. Angarola
Zane D. Bruce
Zane D. Bruce
Adriane Marfiak
Adriane Marfiak
Bill Bell
Bill Bell
David C. Eichhorn
David C. Eichhorn
G. Michael Graham
G. Michael Graham
Gary Macheel
Gary Macheel
Lou Thomas
Lou Thomas
Marc Caruso
Marc Caruso
Mark Friedgen
Mark Friedgen
Mike Dickeson
Mike Dickeson
Rick Crampton
Rick Crampton
Rusty Tinsley
Rusty Tinsley
Scott A. Tinsley
Scott A. Tinsley
Tim Chilton
Tim Chilton
Tim Terusa
Tim Terusa
Anna MacKenzie
Anna MacKenzie
Christopher Moriana
Christopher Moriana
Cindy Rabideau
Cindy Rabideau
Jason Lezama
Jason Lezama
Katie Rowe
Katie Rowe
Mike Marchain
Mike Marchain
Ray Spiess
Ray Spiess
Raymond E. Spiess III
Raymond E. Spiess III
Robert Guastini
Robert Guastini
Ron Finn
Ron Finn
William H. Angarola
William H. Angarola

Vynikající zvláštní vizuální efekty pro seriál

Adam 'Mojo' Lebowitz
Adam 'Mojo' Lebowitz
Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
Don Greenberg
Don Greenberg
Elizabeth Castro
Elizabeth Castro
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Paul Hill
Paul Hill
Rob Bonchune
Rob Bonchune
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
Don Greenberg
Don Greenberg
Eric Chauvin
Eric Chauvin
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
John Allardice
John Allardice
Mitch Suskin
Mitch Suskin
Rob Bonchune
Rob Bonchune
Ron Thornton
Ron Thornton
Sherry Hitch
Sherry Hitch
Elizabeth Castro
Elizabeth Castro
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Paul Hill
Paul Hill
Ronald B. Moore
Ronald B. Moore
Adam Buckner
Adam Buckner
Arthur J. Codron
Arthur J. Codron
David Lombardi
David Lombardi
David Stipes
David Stipes
Davy Nethercutt
Davy Nethercutt
Don Greenberg
Don Greenberg
Gary Hutzel
Gary Hutzel
Gregory Rainoff
Gregory Rainoff
Judy Elkins
Judy Elkins
Kevin Bouchez
Kevin Bouchez
Larry Younger
Larry Younger
Paul Hill
Paul Hill
Paul Maples
Paul Maples
Rob Bonchune
Rob Bonchune
Sherry Hitch
Sherry Hitch
Steve Fong
Steve Fong
Barb Benoit
Barb Benoit
David Alexander
David Alexander
Joel Skeete
Joel Skeete
John D.B. Cox
John D.B. Cox
Linda Tremblay
Linda Tremblay
Ray Caesar
Ray Caesar
Sasha Jarh
Sasha Jarh