BAFTA 2007 - Přehled ocenění

Oceňované kategorie

BAFTA Filmová cena

Nejlepší zvuk

Mark Taylor
Mark Taylor
Martin Cantwell
Martin Cantwell
Mike Prestwood Smith
Mike Prestwood Smith
Christian P. Minkler
Christian P. Minkler
Jon Taylor
Jon Taylor
Doug Cooper
Doug Cooper
Mike Prestwood Smith
Mike Prestwood Smith
Oliver Tarney
Oliver Tarney
Jaime Baksht
Jaime Baksht
Miguel Ángel Polo
Miguel Ángel Polo

Nejlepší krátký film

Do Not Erase
Do Not Erase
Asitha Ameresekere
Asitha Ameresekere
Care
Care
Corinna Faith
Corinna Faith
Rachel Bailey
Rachel Bailey
Tracy Bass
Tracy Bass
Kissing, Tickling and Being Bored
Kissing, Tickling and Being Bored
Hikikomori:
Hikikomori:
Karley Duffy, Paul Wright
Karley Duffy, Paul Wright
Cubs
Cubs
Lisa Williams
Lisa Williams

BAFTA Televizní cena

Nejlepší dramatický seriál

"production team"
"production team"
Life on Mars
Life on Mars
"production team"
"production team"
"production team"
"production team"

Nejlepší seriál ve faktické tvorbě

Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive
Stephen Fry: The Secret Life of the Manic Depressive
"production team"
"production team"

Nejlepší dokumentární cyklus

Drew Hill
Drew Hill
Jamie Isaacs
Jamie Isaacs
Ludo Graham
Ludo Graham
Sam Grace
Sam Grace
"production team"
"production team"
Dragons' Den
Dragons' Den
Dominic Bird
Dominic Bird
Paul Mackay
Paul Mackay
The Apprentice
The Apprentice
Daniel Adamson
Daniel Adamson
Sanjay Singhal
Sanjay Singhal

Nejlepší výprava

An Audience with Take That: Live!
An Audience with Take That: Live!
Bill Laslett
Bill Laslett
Life on Mars
Life on Mars
Brian Sykes
Brian Sykes
Grenville Horner
Grenville Horner

Nejlepší odborné faktické dílo

(Hardy Pictures)
(Hardy Pictures)

Cena Huwa Wheldona pro odbornou faktickou tvorbu

Nejlepší vizuální efekty

Oliver Money
Oliver Money
Simon Thomas
Simon Thomas
(The Mill)
(The Mill)

Nejlepší drama na pokračování

"production team"
"production team"
"production team"
"production team"
Stephen Russell
Stephen Russell
Steve Frost
Steve Frost
Tim O'Mara
Tim O'Mara
Kathleen Beedles
Kathleen Beedles
Lindsay Williams
Lindsay Williams

Nejlepší zvuk ve faktické tvorbě

Cliff Jones
Cliff Jones
Peter Baldock
Peter Baldock
Tim White
Tim White
Planet Earth
Planet Earth
Andrew Wilson
Andrew Wilson
Graham Wild
Graham Wild
Kate Hopkins
Kate Hopkins
Tim Owens
Tim Owens
Breaking Up with the Joneses
Breaking Up with the Joneses
Ben Baird
Ben Baird
Saskia Wilson
Saskia Wilson
The Somme: From Defeat to Victory
The Somme: From Defeat to Victory
Danny Finn
Danny Finn

Nejlepší zvuk fikce/zábava

Martin Trevis
Martin Trevis
Nigel Heath
Nigel Heath
Peter Gates
Peter Gates
Stephen Griffiths
Stephen Griffiths
Life on Mars
Life on Mars
"sound team"
"sound team"

Nejlepší střih faktická tvorba

Rain in my Heart
Rain in my Heart
Breaking Up with the Joneses
Breaking Up with the Joneses
Nuremberg: Nazis on Trial
Nuremberg: Nazis on Trial

Nejlepší kamera ve faktickém díle

Simon Schama's Power of Art
Simon Schama's Power of Art
Tim Cragg
Tim Cragg
Planet Earth
Planet Earth
Andrew Shillabeer
Andrew Shillabeer
"camera team"
"camera team"
Breaking Up with the Joneses
Breaking Up with the Joneses
Saskia Wilson
Saskia Wilson

Nejlepší titulky

Match of the Day
Match of the Day
Chris Grubb
Chris Grubb
Louise Braham
Louise Braham
Sky Sports Cricket
Sky Sports Cricket
Christopher Wilcock, Richard Vowles, Andrew Paraskos
Christopher Wilcock, Richard Vowles, Andrew Paraskos
Richard Norley
Richard Norley
Russell Mann
Russell Mann
Alan O'Brien
Alan O'Brien
Lynn Nealon
Lynn Nealon

Průlomový talent

Sharon Foster
Sharon Foster
Fear of Fanny
Fear of Fanny
Bradford Riots
Bradford Riots
Neil Biswas
Neil Biswas
Guys and Dolls
Guys and Dolls
Nick Holt
Nick Holt

Interaktivita

Cena Michaela Balcona

Cena Michaela Balcona

Zvláštní cena