BAFTA 1979 - Přehled ocenění

BAFTA Filmová cena

Nejlepší zvuk

Brian Marshall
Brian Marshall
Chris Large
Chris Large
John Foster
John Foster
Mike Hopkins
Mike Hopkins
Norman Bolland
Norman Bolland
Peter Pennell
Peter Pennell
Roy Charman
Roy Charman
Stan Fiferman
Stan Fiferman
John T. Reitz
John T. Reitz
John Wilkinson
John Wilkinson
Robert W. Glass Jr.
Robert W. Glass Jr.
Chester Slomka
Chester Slomka
David M. Horton
David M. Horton
Don MacDougall
Don MacDougall
Frank E. Warner
Frank E. Warner
Neil Burrow
Neil Burrow
Richard Oswald
Richard Oswald
Robert Glass
Robert Glass
Sam Gemette
Sam Gemette
Stephen Katz
Stephen Katz

Nejlepší krátký fiktivní film

Nejlepší krátký faktický film

Planet Water
Planet Water
Derek Williams
Derek Williams
I'll Find a Way
I'll Find a Way
Sunday Muddy Sunday
Sunday Muddy Sunday
Lindsay Dale
Lindsay Dale

BAFTA Televizní cena

Nejlepší návrh kostýmů

Nejlepší seriál ve faktické tvorbě

The Voyage of Charles Darwin
The Voyage of Charles Darwin
Simon Campbell-Jones
Simon Campbell-Jones
The Hong Kong Beat:
The Hong Kong Beat:
The Body in Question
The Body in Question
Patrick Uden
Patrick Uden

Nejlepší situační komedie

Nejlepší design

The Voyage of Charles Darwin
The Voyage of Charles Darwin
Colin Shaw
Colin Shaw
Bryan Bagge
Bryan Bagge
Richard Dunn
Richard Dunn

Nejlepší jednodílná hra

'Harlequin' (dokument/faktická tvorba)

Think of a Number
Think of a Number
Ann Reay
Ann Reay
Biddy Baxter
Biddy Baxter

'Harlequin' (drama/lehká zábava)

Nejlepší filmový zvuk

John Murphy
John Murphy
The South Bank Show
The South Bank Show
Bob Edwards
Bob Edwards
Me! I'm Afraid of Virginia Woolf
Me! I'm Afraid of Virginia Woolf
The South Bank Show
The South Bank Show
Bill Cross
Bill Cross
Mervyn Broadway
Mervyn Broadway

Nejlepší filmový kameraman

The Voyage of Charles Darwin
The Voyage of Charles Darwin
Maurice Tibbles
Maurice Tibbles
The One and Only Phyllis Dixey
The One and Only Phyllis Dixey

Nejlepší filmový střih

Me! I'm Afraid of Virginia Woolf
Me! I'm Afraid of Virginia Woolf
The One and Only Phyllis Dixey
The One and Only Phyllis Dixey
Jeremy McCracken
Jeremy McCracken

Nejlepší vedoucí zvuku

Paul Faraday
Paul Faraday

Nejlepší masky

Angela Seyfang
Angela Seyfang
The One and Only Phyllis Dixey
The One and Only Phyllis Dixey

Nejlepší VTR střih

John Hawkins
John Hawkins
Geoff Beames
Geoff Beames
Graham Roberts
Graham Roberts

Nejoriginálnější pořad/seriál

Nejlepší grafika

The South Bank Show
The South Bank Show
Pat Gavin
Pat Gavin
Pat Gavin
Pat Gavin
Terry Griffiths
Terry Griffiths
Bob Blagden
Bob Blagden

Nejlepší televizní osvětlení

Sam Barclay
Sam Barclay
Dave Sydenham
Dave Sydenham
Bert Wilkins
Bert Wilkins
Colin Innes-Hopkins
Colin Innes-Hopkins

Nejlepší TV kameraman

Albert Almond
Albert Almond
Roy Easton
Roy Easton
Derek Doe
Derek Doe