Název galerie

Lvice Lucie Bílá!
skrýt popis
Lvice Lucie Bílá!
Zleva ředitel marketingu Frekvence 1 Pavel Renčín, PR manažerka a tisková mluvčí společnosti Renault Česká republika Jitka Skaličková, tisková mluvčí Karlovarských minerálních vod a zástupkyně Magnesia, generálního partnera cen, Bibiana Beňová, moderátorka hlavního večera Lucie Bílá, ředitel České filmové a televizní akademie Petr Vachler, moderátoři nominačního večera Ester Kočičková a Jakub Žáček, marketingový ředitel Seznam.cz Michal Vodák a ředitelka vývoje programu a programových formátů České televize Jana Kasalová
Lucie Bílá prozradila, že její honorář za moderování Českého lva činí jednu korunu českou.
Režisér a jeho moderátorky. Nominační večer uvede Ester Kočičková společně s Jakubem Žáčkem, hlavní večer Lucie Bílá. Režisérem obou večerů pak bude Petr Vachler.
Lucie Bílá, Lucie Bílá, Lucie Bílá, Lucie Bílá, Lucie Bílá, Lucie Bílá, Lucie Bílá... Mnohonásobná Česká slavice je sice v jednom kole, ale čas na Českého lva si vyblokovala velmi ráda.
Klíčové osoby letošních Lvů: moderátorka hlavního večera Lucie Bílá, režisér a producent Petr Vachler a moderátoři nominačního večera Ester Kočičková a Jakub Žáček. Pro Lucii je to druhý Lev (poprvé dělala bezejmennou podavačku skleněných sošek na ročníku moderovaném Jaroslavem Duškem), pro Petra devatenáctý, pro Ester čtvrtý a pro Jakuba druhý.
5,- KčFoto: FAMO
Malý okruh pozornostiFoto: FAMU
NeplavciFoto: FAMU
O-RingFoto: FAMU
Vesnice rokuFoto: FAMO
TOPlist