Mindcage (USA)
USA USA
97 minut

Žánry

:
Thriller

Obsah

:
Když ve městě opět udeří sériový vrah, dvojice detektivů Jake Doyle a Mary Kellyová požádá o pomoc jiného sériového vraha známého pod jménem "Umělec", který více »« méně

Režie

:
Mauro Borrelli

Scénář

:
Reggie Keyohara III

Herci

:
John Malkovich Martin Lawrence Melissa Roxburgh Jacob Grodnik Aiden Turner ...
Premiéra: 26. 1. 2023
Distributor: Vertigo Int.
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu V zajetí mysli. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu V zajetí mysli myslíte! K 6. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28315 uživatelů. Děkujeme!

Recenze V zajetí mysli


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  23. 1. 2023
  Tom Hardy (5311 bodů)

  Kdyby se sestavoval seznam potřebných ingrediencí pro podobný druh podívané, thriller V zajetí mysli by většinu potřebných kolonek odškrtnutých měl. Bohužel i v nejlepších momentech je ve stínu slavnějších předchůdců, a to nejen těch opravdu špičkových (Sedm, Mlčení jehňátek), ale i béčkových úspěšných imitací (Anděl smrti, Vraždy podle Jidáše). A protože tu rozpočet bezpochyby nebyl největší, prakticky celý film se odehrává za dne a hezkého počasí, což tomuhle žánru také úplně nepřidává. Dostat to do ruky lepší režisér, možná by z toho něco bylo, Mauro Borrelli ale příběh patřičně neprodá a nejvíc se to odráží na finále, kdy pointa, jakkoli sporná, by se správným vedením možná nějaký dopad měla. Také mám pocit, že v případě podobných kousků je chybou zobrazovat scény vrahových aktivit, neboť je tím dopředu eliminován prvek překvapení, když pak vidíme jeho výsledné dílo (které by navíc sneslo šťavnatější podobu). Ale není to žádné hrůzostrašné peklo, jen skrz na skrz průměrná televizní kriminálka, která je zajímavá pouze tím, že v ní Martin Lawrence hraje první ryze dramatickou roli ve své třicetileté kariéře. Nic dalšího za zmínku nestojí.

Hodnocení a recenze V zajetí mysli

45 ? ?
jak hlasovat?
 • Reacherjack2016 50%
 • Tom Hardy 40%
všechna hodnocení (2)