Případy mimořádné Marty (Česká republika)
USA USA
Česká republika Česká republika
469 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi

Obsah

:
Osobitá Marta disponuje velmi vysokou inteligencí, intuicí a silnou osobností. Postrádá však respekt k autoritám a okolí svým chováním kolikrát dohání více »« méně

Režie

:
Marek Najbrt Tomáš Pavlíček

Scénář

:
Václav Hašek Zdeněk Jecelín Josef Kokta

Herci

:
Tatiana Dyková Roman Zach Anita Krausová Jan Novotný (I) Matěj Hádek ...
Distributor: TV Nova
Jste na stránce miniseriálu Případy mimořádné Marty. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou miniseriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily miniseriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o miniseriálu Případy mimořádné Marty myslíte! K 1. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28308 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Případy mimořádné Marty


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 10%
  0
  0
  18. 11. 2022
  p.a.douch (5951 bodů)

  Toto dílko je pro mě nestravitelné. Vím, že 0 % je vůči tvůrcům patrně krutý (protože do tohoto "skvostu" investovali úsilí a čas), ale já byl při sledování tohoto díla doopravdy velmi rozladěn. Takže dám 10 % za jejich úsilí. Hlavní postava absolutně nesympatická pipka (její údajnou genialitu jí teda moc nevěřím), poldové vylíčení jako parta mimoňů. Viděl jsem jen první díl a na další díly nemám. Vím že se to možná může zlepšit, ale moje pocity z prvního dílu jsou tak hrozné, že nebudu riskovat podobný zážitek. Originál jsem tedy nikdy neviděl a nechápu, proč se k nám tahá každá blbost. A omlouvám se tímto fandům seriálu (chyba může být na mém přijímači).

Hodnocení a recenze Případy mimořádné Marty

23 45 ?
jak hlasovat?
 • p.a.douch 10%
 • lukas 35%
všechna hodnocení (2)