The Next 365 Days (Polsko)
« další názvy »
Polsko Polsko
112 minut

Žánry

:
Romantický, Erotický, Adaptace knižní

Obsah

:
Závěrečný díl trilogie 365 dní.  Massimo a Laura mají před sebou další rok plný vášně, žárlivosti a úkladů, které jejich vztahu staví do cesty Nacho. více »« méně

Režie

:
Tomasz Mandes Barbara Bialowas

Scénář

:
Blanka Lipinska

Herci

:
Michele Morrone Anna Maria Sieklucka Simone Susinna Tomasz Mandes ...
Distributor: Netflix
Jste na stránce filmu Dalších 365 dní. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Dalších 365 dní myslíte! K 30. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28172 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Dalších 365 dní


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 5%
  0
  0
  31. 8. 2022
  Brenan88 (45817 bodů)

  Viděl jsem hodně špatných ba dokonce příšerných filmů a právě mezi ně mohu s klidným srdcem zařadit i Dalších 365 dní. Absolutně nechápu komu se to jako líbí. Není tady snad jediná scéna ve které by dokázal někdo alespoň minutu konverzovat. Vždy zazní pár vět a hned se spustí nějaká moderní cool hudbu a následuje sled rychlých střihů jako v hudebním klipu. Tohle nemá s filmem nic společného. Tohle je Trash pro lidi co maj nudný vlastní sexuální život.

 • 5%
  0
  0
  22. 8. 2022
  Elisan (24 bodů)

  Pokud doufáte, že tento třetí díl bude aspoň o trošičku lepší než předchozí dva(také žádná sláva), tak Vás asi bohužel zklamu. Po dobu celého filmu poslouchat pouze soundtracky, které se snaží zachránit trapné dialogy, jenž se snaží aspoň trochu "oživit" dějovou lini, byly dalším bodech co Vás úplně psychicky zničí. Herecké výkony jsou hrozné, bez náznaku emocí a podivných mimik co po dobu herci tohoto filmu předvádějí. Ani jedna z postav mi nebyla sympatická. Spíše mi vadil pouze pohled na ně. Dvě hodiny o divných snech, hádkách a přehnaných reakcích, jsem se u filmu silně překonávala, abych film vůbec dokončila. Za mě silný propadák, který neměl být natočen.

Hodnocení a recenze Dalších 365 dní

40 ? ?
jak hlasovat?
 • zovincovav 100%
 • Brenan88 5%
 • Elisan 5%
 • nikol-jankovicova 50%
všechna hodnocení (4)