Survivor Česko & Slovensko (Slovensko)
Česká republika Česká republika
Slovensko Slovensko
120 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Reality show, TV pořad

Obsah

:
Jedinečná výzva o přežití je zde - jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen více »« méně
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce TV pořadu Survivor Česko & Slovensko. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou TV pořady hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily TV pořadů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o TV pořadu Survivor Česko & Slovensko myslíte! K 26. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Survivor Česko & Slovensko


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 5%
  0
  1
  28. 1. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1949 bodů)

  Někdo by možná řekl že veškerou českou tvorbu hejtim,a ono to tak i je,ale lidi nedivte se mi,až začnou Češi dělat kvalitní tvorbu,budu jen rád a nebudu nic hejtovat.ted k tomuto pořadu.
  Opět SME dostali obslehnuty námět,na to sem si já,a nejspis nejen já,už zvykl,že Češi nevymýšlí nic nového.Kdo přežije je tak známá značka která měla tušim okolo 40 řad,a jak to vypadá tvůrci českého Survivoru neviděli asi ani jeden díl.a hned vyjadrim proč.
  V klasickém Survivoru,to bylo asi tak,skupina se rozdělí do dvou týmů kteří bojují nejen proti sobě,ale i proti přírodě.,hrají o imunitu,ale i o věci jako např,deky spacáky rybářské náčiní potraviny atd.do toho je někde schovaná tajná imunita,kdo ji najde je v suchu..tak to hra dál pokračuje až do finále..zní to dobře co?
  Teď k české verzi.
  Už na první pohled si říkám kde šou normální lidi? V předloze šli na ostrov tlusti,stáří atd,tady se nám dostalo lidí kteří mají patřičný TV vzhled.
  Další věc do očí bijící je jídlo,nikde si ho neobstaravaji,což byla jedna z hlavních věci ohledně přežití,tady asi vše dostávají,páč při výměně soutěžících z týmu do týmu jedna říkala,jo luxusní večeře a čaj k snídani,ve staré verzi nejedli když si něco nechytli.
  Další věc je stopáž,2 hodiny?z toho 70 minut kecy do prázdna?úplně zbytečný.kecy a kecy a kecy.
  I cen ani nemluvím šou střihy,zvuk atd,technická stránka absolutně nezvladnuta.
  Takhle bych mohl psát asi do nekonečna,takže závěrem.
  Velmi ubohy pokus o předělávku klasické show,kterou Češi zprznili jak jen mohli,vlastně poslali partu lidí na dovolenou s my se na to máme dívat

Hodnocení a recenze Survivor Česko & Slovensko

36 ? ?
jak hlasovat?
 • Meky 0%
 • Psychotronix 100%
 • Riverdon 40%
 • limeta 35%
 • Temný Pán ze Sithu 5%
všechna hodnocení (5)