Česká republika Česká republika

Žánry

:
Drama, Teenagerský

Obsah

:
Střelecký útok na brněnské střední škole dramaticky mění životy několika mladých lidí... První hraný seriál, který byl natočen pro web České televize, více »« méně

Režie

:
Lucia Kajánková

Scénář

:
Lucia Kajánková Kassory Condè Jakub Haubert Hermína Peričová Zdeňka Petrová Adéla Škvrnová Sára Zeithammerová

Herci

:
Martina Jindrová Tomáš Dalecký Vojtěch Franců Anita Krausová Martina Czyžová ...
Distributor: Česká televize
Jste na stránce seriálu TBH. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu TBH myslíte! K 8. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28235 uživatelů. Děkujeme!

Recenze TBH


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  21. 2. 2022
  lukas (1398 bodů)

  Otázkou je, zda se na TBH budou dívat ti, kterým je seriál určen, současní teenageři. Upřímně, těm, co viděli Euforii nebo Sexuální výchovu, TBH nic moc nového nedá. Jde o výpověď generace, která je nejistá a těžko nachází rozdíl mezi fikcí a skutečností. Strukturou a tématem seriál připomene starší a ceněné tuzemské internetové počiny Semestr a #martyisdead. Oba se moderním způsobům komunikace a šikaně také věnovali, ale byly u nás první. TBH si de facto bere částečně z obou, ale chybí mu údernější tečka. Nebo spíš #.

Hodnocení a recenze TBH

70 70 ?
jak hlasovat?