Animal (USA)
« další názvy »
USA USA
60 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Dechberoucí seriál o nejúžasnějších tvorech naší planety, který přibližuje nevídané okamžiky z jejich života – od dojemných až po brutální. (Netflix)

Režie

:
Anuschka Schofield Bill Markham Adrian Seymour

Herci

:
Rebel Wilson Rashida Jones Bryan Cranston Anthony Mackie Pedro Pascal ...
Distributor: Netflix
  • Související
  • DVD a Blu-ray
  • Soundtrack
  • Knihy
Jste na stránce miniseriálu Divoká zvířata. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou miniseriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily miniseriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o miniseriálu Divoká zvířata myslíte! K 2. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Divoká zvířata


Napište komentář

?%
0
0
Host

Recenze

70%
"Je ale důležité zamyslet se nad tím, proč ode mne mají Divoká zvířata poměrně vysoké hodnocení. Jak jsem zmínila na začátku, nelze jim nic vytknout po technické ani vizuální stránce. Rozdělení čtyř pětačtyřicetiminutových epizod pořadu mezi jednotlivá zvířata je povedené. Dává totiž možnost úžasného srovnání mezi jednotlivými příbuznými druhy s ohledem na jejich vlastnosti, chování, velikost i přizpůsobení se jednotlivým podmínkám, ve kterých žijí, se zachováním společných rysů pro celou rasu. První díl se věnuje velkým kočkám, druhý psům, třetí vačnatcům a poslední chobotnicím. Nezajímavější mi přitom přišly právě poslední dvě epizody – vačnatci a chobotnice, neboť o nich přeci jen tolik dokumentů natočeno nebylo." ...více

Hodnocení a recenze Divoká zvířata

70 70 ?
jak hlasovat?