Where Is Anne Frank (Nizozemí)
Belgie Belgie
Lucembursko Lucembursko
Francie Francie
Nizozemí Nizozemí
99 minut

Žánry

:
Animovaný, Drama, Historický

Obsah

:
Kitty je imaginární přítelkyně, které Anna Franková věnovala svůj deník. Když se dospívající Kitty probudí v blízké budoucnosti v domě Anny Frankové v více »« méně

Režie

:
Ari Folman

Scénář

:
Anne Frank

Herci

:
Emily Carey Ruby Stokes Nell Barlow Skye Bennett Sebastian Croft ...
Premiéra: 1. 6. 2022
Distributor: Film Europe
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Kde je Anne Frank?. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Kde je Anne Frank? myslíte! K 2. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28027 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Kde je Anne Frank?


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  5. 6. 2022
  aquiver (688 bodů)

  Velmi silný snímek, jehož animace i obsah významně ční nad průměrem současné mainstreamové produkce. Geniálním propojením současnosti s deníkem, režií, atmosférou i hudbou jsem byl uchvácen. 90 % stopáže je věnováno židovskému holokaustu a pátrání po tom, jak Anne dopadla, a emočně funguje. Ari Folman už dříve dodal mimořádný protiválečný Valčík s Bašírem, a postmoderně pojatá adaptace deníku Anne Frankové je také vynikající. Kdyby cílová skupina nebyla primárně dětský divák, a tvůrce v samém závěru nepřirovnal židovský holokaust k současným běžencům, hodnotil bych ještě výš. Důležitý a vysvětlující film.

 • 0%
  0
  0
  8. 6. 2022
  jeepaspe (6 bodů)

  A new study by way of a main scientific journal unearths that deaths from pollution have multiplied to 9 million humans every yr — kind of one of six annual deaths worldwide. air pollutants, infected water and toxic chemical exposure are the principle drivers of the impressive death toll, in line with the report released Tuesday by the Lancet Planetary Health.

  The deadly effects of pollutants are focused in growing nations, with 90% of the deaths it causes in low- and middle-income countries.
  WeChat mini program production process

Hodnocení a recenze Kde je Anne Frank?

40 52 ?
jak hlasovat?
 • jeepaspe 0%
 • aquiver 80%
všechna hodnocení (2)