Česká republika Česká republika
84 minut

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Obyvatelé vesnice se chystají na Velikonoce, probíhá jarmark, chlapi před hospodou komentují zelené pivo a nebezpečí chemtrails, když oslavu na návsi naruší více »« méně

Režie

:
Adam Koloman Rybanský

Scénář

:
Adam Koloman Rybanský

Herci

:
Miroslav Krobot Michal Isteník Anna Polívková Jiří Vymětal Marek Pospíchal ...
Premiéra: 16. 6. 2022
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Kdyby radši hořelo. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Kdyby radši hořelo myslíte! K 4. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28028 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Kdyby radši hořelo


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  18. 6. 2022
  marie-kolarova (2503 bodů)

  Lehce rozpačitější začátek, trochu tápání, pak už moc příjemná jízda. Rybanský se svým postavám nevysmívá, byť se zdají na první dobrou jako typičtí burani, v dalším kroku jim dodá rozměr, který je srozumitelně polidšťuje. Jen u některých vedlejších postav to bylo přece jen až moc ploché, což mně drhlo s hlavním stylem vyprávění. Hlavní vzkaz: Jak snadno lze ovládat lidí pomocí strachu a jak rychle to Broňa zjistil. A také to, že lidi, kteří uvěří dezinformací, nejsou magoři z jiné planety, ale mají v sobě onu zajímavou kombinaci osobní poctivosti, naivity, a bezradnosti.

Hodnocení a recenze Kdyby radši hořelo

64 71 ?
jak hlasovat?
 • aquiver 75%
 • ASPHALT 30%
 • marie-kolarova 75%
 • RadimH 75%
všechna hodnocení (4)