USA USA
103 minut

Žánry

:
Drama, Sci-fi

Obsah

:
Greg (Owen Wilson) nemá zrovna nejlepší životní období (rozvod, ztráta práce), takže když potká uhrančivou Isabel (Salma Hayek), která je přesvědčená o více »« méně

Režie

:
Mike Cahill

Scénář

:
Mike Cahill

Herci

:
Salma Hayek Madeline Zima Owen Wilson Nesta Cooper Joshua Leonard ...
Jste na stránce filmu Bliss. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Bliss myslíte! K 21. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27612 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 35%
  0
  0
  18. 2. 2021
  Brenan88 (43013 bodů)

  Bliss je důkazem, že na VoD prostě není spolehnutí. Jednou vyprodukuje film Oscarových kvalit a podruhé třeba tohle. Někde jsem četl přirovnání k Matrixu. Žádné tvrzení není tak daleko od pravdy jako právě toto. Cahillovi se film zcela rozpadl pod rukama a na závěr je jen na vás jak si film vyložíte. Podle toho budete nejspíš i hodnotit. Může se jednat o sci-fi s hlubokým přesahem, nebo o příběh se dvěma otravnýma smažkama. Pro mne je o to větší zklamání, že se v hlavních rolích představili mí oblíbenci Wislon a Hayek. Takovému průseru se měli obloukem vyhnout. No když už nic, tak Selma opět dokázala, že věk je jenom číslo.

35 35 ?
jak hlasovat?
 • lamps 35%
 • Brenan88 35%
všechna hodnocení (2)