Austrálie Austrálie
USA USA
93 minut

Žánry

:
Akční, Horor, Komedie, Mysteriozní

Obsah

:
Američan Rex si odpykal osm let ve vězení a před vlastní minulostí prchá do Finska, kde padá do zajetí vyšinuté kanibalské rodince.

Režie

:
Alister Grierson

Scénář

:
Robert Benjamin Nelson

Herci

:
Ben O'Toole Caroline Craig Matthew Sunderland Jack Finsterer Joshua Brennan ...
Jste na stránce filmu Bloody Hell. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Bloody Hell myslíte! K 4. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27516 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 2. 2021
  Brenan88 (42985 bodů)

  Holly Hell! Tak tohle byla komediálně hororová lahůdka podle mého gusta. Poměr komedie a hororu byl zvolen na setinku přesně a já se výborně bavil. Hlavně ta komediální stránka je správně ujetá a dokáže nejednou pořádně rozesmát (např. nazývaní hlavního hrdinu Johnem Wickem, tanec s nohou, nebo scéna se chody). (Anti)hrdina s tváří Bena O'Toole je pořádný Bad Ass a finská rodinka vůbec netuší co za šílence si to vlastně dotáhli do baráku. Bloody Hell ani na moment nenudí a i díky výborné režii si hlasitě říká o rozjetí vlastní série. Hrozně rád by se s Rexem aspoň ještě jednou setkal. Taková originální podívaná zde dlouhou dobu nebyla.

67 70 ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 70%
 • puposlav 60%
 • lamps 70%
všechna hodnocení (3)