Austrálie Austrálie
USA USA
93 minut

Žánry

:
Horor, Komedie, Mysteriozní, Thriller

Obsah

:
Američan Rex si odpykal osm let ve vězení a před vlastní minulostí prchá do Finska, kde padá do zajetí vyšinuté kanibalské rodince.

Režie

:
Alister Grierson

Scénář

:
Robert Benjamin Nelson

Herci

:
Ben O'Toole Caroline Craig Matthew Sunderland Jack Finsterer Joshua Brennan ...
Jste na stránce filmu Bloody Hell. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Bloody Hell myslíte! K 20. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Bloody Hell


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 2. 2021
  Brenan88 (46332 bodů)

  Holly Hell! Tak tohle byla komediálně hororová lahůdka podle mého gusta. Poměr komedie a hororu byl zvolen na setinku přesně a já se výborně bavil. Hlavně ta komediální stránka je správně ujetá a dokáže nejednou pořádně rozesmát (např. nazývaní hlavního hrdinu Johnem Wickem, tanec s nohou, nebo scéna se chody). (Anti)hrdina s tváří Bena O'Toole je pořádný Bad Ass a finská rodinka vůbec netuší co za šílence si to vlastně dotáhli do baráku. Bloody Hell ani na moment nenudí a i díky výborné režii si hlasitě říká o rozjetí vlastní série. Hrozně rád by se s Rexem aspoň ještě jednou setkal. Taková originální podívaná zde dlouhou dobu nebyla.

 • 75%
  0
  0
  17. 6. 2022
  Martrix (2570 bodů)

  Řekl bych, že o scénáristovi tohoto kousku, ještě uslyšíme. A vlastně by tento film mohl posloužit jako dobrá vizitka pro celý tvůrčí tým. Jednoznačnou hvězdou je ovšem Ben O'Toole. Po roli Rexe si ho mnozí budou pamatovat jako australskou kopii Roberta Downey Jr. ...jen mladší a s krapánek prořídlejší ofinou. Do cesty se Rexovi postaví dva finští Malfoyové, psychotetka a Otesánkův nevlastní brácha. Jejich úmysly jsou krystalicky jasné už od okamžiku, kdy se Rex probere v jejich sklepení. Australani mi nejsou sympatičtí, dokonce je vnímám jako větší křupany, než amíky. Jejich filmy moc nevyhledávám a pokud jsem viděl nějaký horor, byl vždycky dost ujetý tím zvrhle divným způsobem. Ale v tomto případě, jsem se hlavně zásluhou O'Toolea bavil. Charismatický chlápek měl díky scénáři nabito, režie byla hravá a dynamická a přestože je příběh jen další variací na 100x omleté žánrové klišé, tak ani chvilku nenudí. Vlastně ani nevím, jakým omylem se ke mě Bloody Hell dostalo, protože horory bez potvor mě nebaví. Takže pokud ode mě zazní chvála na film o úchylácích, tak by ti, kteří takové filmy vyhledávají, neměli váhat.

Hodnocení a recenze Bloody Hell

69 70 ?
jak hlasovat?
 • Martrix 75%
 • InJo 70%
 • jarv 70%
 • Brenan88 70%
 • puposlav 60%
 • lamps 70%
všechna hodnocení (6)