Pach krve (Česká republika, nepotvrzený název)
USA USA
109 minut

Žánry

:
Horor, Mysteriozní, Série/Franchise

Obsah

:
Reboot hororové série Pach krve, v níž banda nešťastníků narazí v lese na skupinku, která se baví štvanicemi na zbloudilé duše a jejich krvavou likvidací.

Režie

:
Mike P. Nelson

Scénář

:
Alan B. McElroy

Herci

:
Matthew Modine Emma Dumont Charlotte Vega Daisy Head Daniel R. Hill ...
Jste na stránce filmu Wrong Turn. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Wrong Turn myslíte! K 28. únoru 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27515 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2021
  Brenan88 (42985 bodů)

  Zarytí fandové značky vzteky pěstí do stolu a pálí jedno nízké hodnocení za druhým. Já jako nezaujatý divák však dávám všechny palce nahoru a oceňuji jakým směrem se tento reboot vydal. Jediné co vlastně zůstalo stejné jé název filmu, jinak se jedná o zcela odlišnou záležitost, která vlastně mohla mít jakýkoliv název. Opět tu máme partičku študáků, kterým paří svět kontra vidlákov. V hororovém žánru už klasický námět se kterým si však Mike P. Nelson poradil více než luxusně. Režie je precizní a sebejistá. Přesně ví kdy přitlačit na pilu a kdy naopak ubrat. Scénář záměrně vede diváka jedním směrem, aby pak v pravý moment zcela otočil a ukázal, že né vždy jsou věci takové jak se na první dojem zdá. Finále je působivé a v celkovém kontextu filmu i uspokojivé. Nepatřím mezi milovníky těchto typů filmu, ale i tak jsem nadmíru spokojený.

 • 75%
  1
  0
  16. 2. 2021
  Tom Hardy (5054 bodů)

  Velmi unikátní přístup, kdy si scenárista vlastního fenoménu přetaví základ v něco úplně jiného. Nemám s tím problém, protože podobný reboot mi rozhodně dává větší smysl, než opakování téhož. Nemluvě o tom, že Mike P. Nelson vše režíruje s až obdivuhodnou jistotou a má oporu v tom, že scénář vždy ve vhodný moment trošku uhne, aby dlouho nepřešlapoval na místě a překvapil dalším vývojem. Nemluvě o sympatickém obsazení, jemuž dominuje naprosto skvělá Charlotte Vega. Ale i kdyby člověk neakceptoval tu razantní otočku, měnící podstatu série, pořád zůstane famózní finální dvouminutovka během závěrečných titulků, která v rámci žánru patří k těm nejstylovějším tečkám vůbec. Tohle za těch 109 minut prostě stálo.

71 70 ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 65%
 • InJo 70%
 • puposlav 65%
 • Tom Hardy 75%
 • lamps 70%
 • amiyah72 80%
všechna hodnocení (6)