Das letzte Wort (Německo)
« další názvy »
Německo Německo
40 minut

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Ovdovělá žena se zmítá v existenční krizi a snaží se vyrovnat se smrtí a ztracenou láskou. Naštěstí chytí druhý dech jako smuteční řečník.(Netflix)

Režie

:
Pola Beck Aron Lehmann

Scénář

:
Burkhardt Wunderlich Aron Lehmann Carolina Zimmermann

Herci

:
Anke Engelke Claudia Geisler Nina Gummich Aaron Hilmer Thorsten Merten ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce seriálu Poslední slovo. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Poslední slovo myslíte! K 9. prosinci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28236 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Poslední slovo


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  29. 11. 2022
  p.a.douch (5859 bodů)

  Tenhle ten seriál nedělal vůbec nic, aby mě získal. Hlavní hrdinka celkem nesympatická padesátiletá ženština. A ještě prostředí německého pohřebního ústavu, který spíš působil jako panoptikum? Pro začátek nic moc. No ale vydržel jsem a nelitoval. Postava Karly a její představitelka (výtečná Anke Engelke) si vás ale postupně získá, její přístup k životu je sympatický a k práci smutečního řečníka přistupuje značně invenčně. Původně nesympatická rodinka se stala sympatickou a jejich problémy mě začaly zajímat. Scénář ač dílem celkem širokého kolektivu (což u seriálu asi moc nevadí) dobrý a režisérka + režisér také na výbornou. Doporučuji dát tomuto seriálu šanci. Jestli nebude druhá řada, budu dost nasrán Netflixi.

  • Anke Engelke

  Hodnocení a recenze Poslední slovo

  85 ? ?
  jak hlasovat?
  • p.a.douch 85%
  všechna hodnocení (1)