Rozhněvaný muž
Komentáře

Recenze Rozhněvaný muž


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  0
  0
  15. 6. 2021
  milos-cajthaml (13 bodů)

  Profesionálně zdatně natočený příběh známý už od dob westernu (osamělý mstitel). A stejně jako tam i tady se používají vyčpělá klišé. A poté co padouch ze všech padouchů ten nejpadouchovitější jako jediný přežije, zčistajasna se objeví mstitel poté co byl zmlácen až do bezvědomí a ztratil asi 5 l krve) a padoucha potrestá. Statham se zabydlel v rolí, kde má dvě polohy: trvale zarputilý výraz a střílení z pistole, kde nemine cíl. Ale že umí Statham i hrát dokázal v svých raných filmech. Je to taková pohádka s hollywwodským koncem. Jednohubka.

 • 60%
  0
  0
  7. 8. 2021
  qlqlo (18 bodů)

  Asi nejslabsi Ritchieho film, tohle me fakt zklamalo. Necekejte zadnou cernou komedii, zadnej chytrej pribeh ani super cool zabery a hlasky, tohle je proste drsnej thriller, kde se toho moc nenamluvi, postavy jsou jen tak nacrtnuty aby se nereklo, pribeh je predvidatelnej a dal by se shrnout asi tak do dvou vet a jsou tu asi tak dve akce, takze ani Statham nedostane prostor neco poradne predvest. Furt je to sice Ritchie, takze natoceny je to naprosto sebejiste a herecka sestava je lahudkova a kdyby tohle natocil nejakej prumernejsi reziser, muze si gratulovat, jaky to ma skvely becko, jenze od Ritchieho proste cekam vic.

 • 60%
  0
  0
  23. 7. 2021
  naineko (651 bodů)

  Tohle byl Guy Ritchie? Opravdu? Sherlocka nemusím. Ani Gentlasy. Sbal prachy nebo Snatch zas jo. Tenhle počin byl drásavý, stupňoval napětí a bral se strašně vážně. O to víc zabolí těch pár nedomrlostí, na které pozapomněli a chybějící rozvolnění na konci. Hudební podkres skvělý, obsazení a výkony fajn, zvraty a dějová linka-nelinka příjemně zvolené, hlavní skorosuperhrdina nevadil ani nepřekážel. Jen to jako celek tak úplně nefungíruje.

 • 75%
  0
  0
  28. 5. 2021
  InJo (1831 bodů)

  Asi není úplně překvapení, že patrně nejlepší, nejtemnější a nejstylovější stathamovku natočí zrovna Guy Ritchie (v módu diváčtějšího a méně radikálního S. Craiga Zahlera). Náramně badass krimi thriller a pravděpodobně nejlepší "chlapácký" film poslední doby. Navíc bych doteď nevěřil, že Scott Eastwood může působit opravdu drsně a nebezpečně...

 • 80%
  0
  0
  11. 7. 2021
  Martrix (2568 bodů)

  Stará dobrá pomsta, tentokrát v kabátku od Ritchieho. Přehlídce okázalých scén vévodí osvědčení manekýni, jimž byly jejich role ušity na míru. Hudební doprovod Christophera Bensteada dává vyniknout nejen chvílím, kdy chlapci za zvuků samopalů a svištících pěstí skotačí po molu, ale především okamžikům, které tomu předchází. Skvělý návod jak udržet diváky v napětí, protože co si budeme povídat...i když je tato nejnovější kolekce evropského a nepsychopatického Tarantina vystajlovaná a na první i druhý pohled zaujme...ve skutečnosti je to "jen" vyřizování si účtů mezi drsným chlápkem a partou týpků, kteří si udělali z agentury převážející peníze pojízdný bankomat. A vono se to nějak zvrtlo... . Statham jakožto jeden z mála herecky schopných vytloukačů mozků, opět zabodoval...ten chlap by mohl být i můj urolog a stejně by mi byl sympatický. Ta zmiňovaná okázalost mi v případě Guy Ritchie nejen nevadí, ona se mi vysloveně líbí, protože v jeho podání je to filmové cingrlátko, které pouze zdobí dobře vystavěný (byť jednoduchý) příběh, který je osázený plastickými postavami a pospojovaný kvalitními dialogy. Tak nějak si představuju Vánoční stromeček. A tentokrát pod ním není jeden z těch dárků, kdy z načančané krabice vypadnou důchodky a sada ponožek. Spokojenost.

 • 85%
  0
  0
  1. 8. 2021
  JosefTomas (8689 bodů)

  To, co pro některé byl letošní Nikdo, se v mých očích stává Rozhněvaný muž. Guy Ritchie totiž zahodil veškerá očekávání, které bycchom od jeho filmu čekali a naservíroval nám jeden z nejzajímavějších filmů letošního roku. A krom skvělého řemesla, které prostě v malíku má, dokáže obyčejnou Revenge story přetavit do něčeho, co si minimálně zaslouží obdiv. Ritchie se totiž nebojí měnit úhly pohledu, rozumně a logicky pracuje s flashbacky a chytře dávkuje informace přesně tak, jak je nutné. I díky tomu film krásně utíká a baví. Jediný problém mám snad jen s délkou, protože je evidentní, že materiálu a nápadů bylo víc, než zvládne 2 hodinová stopáž utáhnout. Proto některé vedlejší postavy (některé velmi zajímavé) vyklidí až nečekaně rychle prostor, navzdory jejich možnému příspění k příběhu, nebo je jim věnováno tak málo prostoru, že ve finální akci o ně člověk takovou starost nemá. I přes tohle mírné škobrtnutí je Wrath of Man skvělou zábavu, kterou by si člověk neměl nechat ujít. PS: Statham je tradičně boží, ale to, co předvádí Scott Eastwood, to bere dech. Tak se nám přeci jen trochu potatil :)

 • 75%
  0
  0
  3. 1. 2022
  Pete69 (21186 bodů)

  Dlouho jsem byl z filmu hodně nadšený a říkal jsem si, že zase po dlouhé době sáhnu k vysokému hodnocení. Příběh se odehrává z více úhlů pohledu, atmosféra je hutná a Jason Statham hraje to, pro co se prostě narodil.. Ale poslední třetina naprosto obyčejná a zaplula do klasického akčního "koryta". I tak je to jako celek vysoce nadprůměrný akční thriller.

 • 75%
  0
  0
  11. 6. 2021
  Brenan88 (45817 bodů)

  Nejvážnější Ritchie ve své kariéře a přesto si dokázal zachovat svůj nezaměnitelný styl vyprávění, který miluju. Rozhněvaný muž je film natočený muži pro muže a na výsledku je to prostě znát. Žádné zbytečné řečičky. Jen nasr.ný Statham prahnoucí po pomstě. Ritchie tu příběhovou skládačku promyslel do posledního puntíku a ve chvíli kdy do sebe vše zapadne, tak si uvědomíte, že sledujete sakra dobrý film. PS: potěšila přítomnost Post Malone v mini roli kriminálníka.

Hodnocení a recenze Rozhněvaný muž

76 77 ?
jak hlasovat?
 • pantak 85%
 • regazzoni 65%
 • RadimH 70%
 • Angelus 85%
 • JirulaNovak 100%
 • bubblegum 80%
 • Lovecour69 80%
 • what is in the box 85%
 • ales-houzvicka 100%
 • Reacherjack2016 80%
všechna hodnocení (42)

V TV

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele ales-houzvicka
2. místo z 2 v žebříčku uživatele JirulaNovak
354. místo z 604 v žebříčku uživatele Mikik4444