USA USA
91 minut

Obsah

:
Je rok 2190 a čtveřice astronautů vedená kapitánem Johnem Lainem (Omar Epps) je na desetileté misi na vesmírné stanici Pangea, která slouží jako zásobovací více »« méně

Režie

:
John Suits

Scénář

:
Ryan Binaco

Herci

:
Omar Epps Kate Walsh Angus Macfadyen Jorja Fox Miranda Cosgrove ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu 3022. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu 3022 myslíte! K 28. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27435 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  31. 10. 2020
  martin-mickey-stusak (22375 bodů)

  Vyznívá to jako další obyčejná sci-fi povídka o vesmírné expedici vracející se domů, která by nejlépe fungovala v literární formě, ale nedá se říci, že by i ve filmové podobně neměla co nabídnout. Pro někoho může být závadou hlavně ten fakt, že je celý příběh poskládán ze scén posbíraných z nejrůznějších klasických sci-fi snímků, což v zájmu neatraktivity prostě může být problém takový celek pojmout. Fanoušek sci-fi naopak během sledování může hádat, odkud jakou scénu zná. Myšlenka dějového konceptu je však zajímavá. Vesmírná výprava se bude vracet na planetu Zemi a když už je takřka v cíli, tak zjistí, že Země neexistuje. Prostě vybuchla. Stylový klaustrofobický thriller se tedy zajímá o dalším dění v kosmickém korábu zajímající si hlavně psychologií daných postav a vzniku nejrůznějších konfliktů mezi nimi. Ano, právě psychologie tu má největší prim. V rámci nezávislého filmu se jinak jedná o povedený dramatický snímek, jak danou myšlenkou, tak i vizuálními efekty. Tohle není horor, ani akční střílečka. Jen obyčejný psychologický thriller odehrávající se ve vesmíru.

80 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 80%
všechna hodnocení (1)