Anthropocene: The Human Epoch (Kanada)
« další názvy »
Kanada Kanada
87 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Dosáhli jsme bezprecedentního okamžiku v historii naší planety. Lidé v současnosti ovlivňují Zemi a geologické procesy více než všechny přírodní síly dohromady. více »« méně

Režie

:
Jennifer Baichwal Edward Burtynsky Nick de Pencier

Scénář

:
Jennifer Baichwal

Herci

:
Alicia Vikander ...
Premiéra: 14. 11. 2019
Distributor: AČFK
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce dokumentu Antropocén: Epocha člověka. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou dokumenty hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily dokumentů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o dokumentu Antropocén: Epocha člověka myslíte! K 27. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28162 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Antropocén: Epocha člověka


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  11. 12. 2019
  ob_ver (551 bodů)

  Nedávno proběhla malá diskuze na téma ztráty času u nového, více jak tříhodinového Scorsesyho opusu. Já bych tedy prosil, aby mi autoři tohoto dokumentu vrátili mých devadesát minut, abych si mohl trochu spravit chuť. Za svůj život jsem viděl velké množství dokumentů, ale snad žádný nebyl tak plytký a povrchní. Rádoby všeříkající, ovšem jistě působivé, obrazy je dnes možno s trochou snahy najít na internetu. Diskutabilní je informační hodnota zejména u kusých svědectví o ekonomické a kulturní realitě místních, ze kterých zeje trestuhodně nevyužitá hluchá plocha. Scénář a struktura by jistě mohly být propagandisticky lacinější, to už ovšem skutečně hledáme alespoň nějaké pozitivum. Za uspokojivě ucelený obraz lze považovat pouze ten úvodní a zároveň závěrečný, tj. patnáct minut filmu.

Hodnocení a recenze Antropocén: Epocha člověka

50 ? ?
jak hlasovat?