Moon Knight (Česká republika)
USA USA

Žánry

:
Akční, Adaptace knižní, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
Hlavním hrdinou je Moon Knight, který je přirovnáván k Batmanovi nebo spíše k tomu, co by se dělo, kdyby Batman trpěl poruchou osobnosti. Moon Knight se více »« méně

Režie

:
Justin Benson Mohamed Diab Aaron Moorhead

Scénář

:
Doug Moench Jeremy Slater Jack Kirby Stan Lee

Herci

:
May El Calamawy Ethan Hawke Oscar Isaac ...
Jste na stránce seriálu Moon Knight. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Moon Knight myslíte! K 29. červnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28025 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Moon Knight


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  6. 5. 2022
  JosefTomas (8448 bodů)

  To to sakra trvalo. Tam kde Marvel ve filmech vykrádá ve velkém sám sebe a v seriálech prakticky dělá to samé, jen na větší stopáži, tam Moon Knight rozzáří úsměv na tváři svým vybočením. V prvé řadě je to po dlouhé době nevyrovnaný charakter (neskutečný výkon Oscara Isaaca), kterému mohu fandit od začátku od konce, za druhé ty akční sekvence vypadají sakra dobře a bojová choreografie je vypiplaná k dokonalosti. Chvály by šlo zajisté najít více, ale to už je záležitost spoilerová, takže pryč od toho. Čeho si cením ale ze všeho nejvíc, je naprostá nenávaznost na předchozí Marvelovky, protože co si budem, ukoukat to je někdy dost nesnesitelné. A když k tomu přidám drsnost celé té podívané (a to jsem si myslel, že Marvel vytěžil v PG-13 filmech všechno), tak tady je přesně ta Marvelovka, na kterou jsem čekal posledních 5 let. PS: Z donucení (mými kamarády) musím napsat negativa, abych obhájil (jen) 75% procent. Inu, posledních pár epizod poztrácí tu dynamiku a flow, které nastolily ty první, přičemž finále k tomu naopak zase přikročí přespříliš uspěchaně (jako by si někdo uvědomil, že to musí utnout). Hlavní důvod, proč navzdory chvále nejdu výš je následující: nový a neotřelý přístup je sice skvělý, v rámci Marvelu vyčnívá s přehledem, ale v porovnání s jinými seriály zas také světoborný není (takže takhle Tome a Filipe ;) ).

 • 80%
  0
  0
  19. 5. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1630 bodů)

  Tak tady sem byl tedy překvapen,a to mile překvapen.v první řadě chci vyzdvihnout výkon Oscara Isaaca.naprosto přesně vystihl člověka,řekněme,s rozdvojenou osobností,i když to není tak úplně rozdvojená osobnost,Oscar to dokázal zahrát takovym stylem že to prostě nedokážete vypnout a říct si to mě nebaví,to prostě nejde.libil se mi neotřelý přístup a zpracování.hodne se zajímam o historii i proto mě tento seriál zaujal,co si budem povídat,filmu i seriálu z prostředí starověkého Egypta,a jeho božstev je jako šafránu.5 díl byl opravdu,ale opravdu tak zajímavý,že sem housel vidět hned dvakrát.bohizel poslední díl byl trochu uspěchaný,a vlastně bitva na kterou čekáme celých 6 dílů,byla zkracena na polovinu a to bylo fakt nepříjemné,jinak super.

Hodnocení a recenze Moon Knight

73 65 ?
jak hlasovat?
 • Nosnica 70%
 • Temný Pán ze Sithu 80%
 • frantisek-navorka 70%
 • puposlav 70%
 • JosefTomas 75%
všechna hodnocení (5)