Ready or Not (USA)
« další názvy »
USA USA
95 minut

Žánry

:
Horor, Komedie, Thriller

Obsah

:
Mladá nevěsta má ženicha z bohaté, ale poněkud podivínské rodiny, která ctí letitou a velice zvláštní svatební tradici. Každý nový člen si musí zahrát více »« méně

Režie

:
Matt Bettinelli-Olpin Tyler Gillett

Scénář

:
Guy Busick Ryan Murphy

Herci

:
Samara Weaving Andie MacDowell Mark O'Brien Adam Brody Henry Czerny ...
Premiéra: 22. 8. 2019
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Krvavá nevěsta. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Krvavá nevěsta myslíte! K 16. červenci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26607 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  5
  19. 12. 2019
  Brenan88 (40265 bodů)

  Krvavá nevěsta slibovala napínavou podívanou,kterou v mém případě nakonec nenaplnila. Zápletka je sice dost crazy,ale né zas tolik,abych přistoupil na pravidla hry a snímek si nakonec dokázal užít. Celé tomu nasadil korunu prazvláštní krvavý konec,který jen podtrhl tento bizár.

 • 65%
  0
  0
  23. 4. 2020
  Sheldon (15931 bodů)

  Od dob Živého terče s Van Dammem jsem na podobně laděný koncept vyvražďovačky zřejmě dost útlocitný a představa sledování podobně laděného filmu v notně krvavém kabátě s tím, že se navíc jedná o komedii mě příliš nelákalo. Nakonec mě přemluvila kámoška a bylo to úplně takové, jaké jsem si myslel, že to bude. V tom filmu není absolutně nic, co bychom dříve neviděli a bohužel lépe. Lepší průměr.

 • 75%
  2
  0
  16. 9. 2019
  lamps (14168 bodů)

  Dokud sám nejsem bohatý, nemám problém s touhle vybíjecí svéráznou pohádkou sympatizovat. Zábavně oživený koncept honu na člověka, který se zvrhává v morbidní vyvražďovačku v oblíbených kulisách velkého barokního sídla. Sice tomu občas podráží nohy lacině oddalované vyvrcholení a s tím spojená nemohoucnost lovců, ale divák se pořád může upínat k výborné a fuckující hlavní postavě (Samara Weaving je pro tyhle role fakt jako zrozená) a ve finále se může naštěstí spolehnout na nepředvídatelnou vlnu nadhledu, díky níž to lze celé akceptovat jako zvrhle a otevřeně zábavný brak v áčkovém provedení. Víc takhle kvalitních vymývačů mozku do kin, a klidně všechny se Samarou..

 • 90%
  0
  0
  6. 9. 2019
  Riverdon (5350 bodů)

  Nic jsem nečekal, ale toto svou nadsázkou, humorem a zpracováním dosahovalo kvalit Kill Billa. Opravdu osvežující film!!!

 • 100%
  2
  0
  9. 4. 2020
  tomlery (2137 bodů)

  Víte, co na hororech nesnáším ze všeho nejvíc? Že žije tak málo lidí v mém okolí, kteří by horory žralo tak jako já! Nechápu, když tohle jsou ty nejlepší filmy vůbec! Pravda, kdybych zažíval horor v ulicích města (a že v centru Plzně toho žažívám dost), možná bych na takové filmy měl jiný pohled. Ale proč ksakru někdo odmítá vidět zrovna tento film??? Kombinace hororu a komedie byla vážně unášející v oblacích! Ty paradoxy byly vážně skvělé - bílá vraždící nevěsta, svatební noc v jatkách, komedie, u které se smějete! Zamiloval jsem se do tohoto filmu!

 • 75%
  2
  0
  22. 8. 2019
  marie-kolarova (2033 bodů)

  Černohumorná vyvražďovačka přičemž mně vůbec nevadilo, že některé ze smrtí jsou výsledkem čisté souhry okolností anebo diletantství útočníka. Jednotlivé postavy jsou solidně zahrané a mají vlastní charakter. Občas se tvůrci pokusili i jistý přesah co se týká soudržnosti rodiny versus vztah mezi ústřední dvojici. A zachovali solidní balanc mezi nadsázkou a jemně seriózními myšlenkami s podtextem lehkého opovržení zvrhlými zbohatlíky. Jo zaprodat duši není zase nakonec taková sranda.

 • 75%
  0
  0
  25. 11. 2019
  Vurhor (1781 bodů)

  Snímek, který mi potvrdil jednu věc - hororových komedií je setsakramentsky málo a potřebujeme jich mnohem víc. Ready or Not sice není mistrem ani v jednom žánru, napětí je málo, plus lekačky tam jsou laciné, stejně tak s onou komediální vložkou se taky vyloženě nepřetrhl, nicméně do sebe je to zkombinovaný vcelku dost obstojně. Tvůrci evidentně od diváka nevyžadují, aby jejich film bral příliš vážně, je tam mnoho nadsázky, WTF momentů, plus i samotný námět je takový připitomnělý, ale to neva. Protože prdel je tak jako tak. Vlastně si říkám, že kdyby se jednalo pouze o horor, kde se nebohá blondýnečka snaží vyváznout z domu hrůzy plného členů rodiny jejího manžela, kteří ji chtějí zabít, ztratilo by to na svém trhlém kouzlu. Svým způsobem mi to vlastně připomínalo kombinaci snímků Chata v lesích a Happy Death Day, hlavně kvůli onomu humoru. Není to žádné umění, žádný Bergman nebo Lynch, ale zábavné to bylo náramně. Jen škoda těch několika nudnějších a nelogických pasáží zejména ve druhé třetině. Hlavní herečka, která je btw neteř Elronda/Agenta Smithe, byla skvělá. A cywe, ty oči!

 • 20%
  0
  0
  14. 11. 2019
  BaBuKirchner (232 bodů)

  Docela velké zklamaní. Čekala jsem všechno,ale taková prasečina mne teda ani v koutu duše nenapadla. Napětí žádné,atmosféra na bodu nula a ten konec byl kapitola sama pro sebe. Musela jsem se přemlouvat,abych poprvé v životě neodešla z kina během promítání.

 • 95%
  0
  1
  25. 1. 2020
  mirek-siml (134 bodů)

  Krvavá nevěsta je velmi povedený snímek který opravdu stojí za to. Za mě je tohle nejlepší snímek roku 2019!

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2019
  snek2 (75 bodů)

  Zápletka, která vůbec nezaručovala povedený film, se v tomto provedení více než povedla. Vše podporují zdařilé herecké výkony mezi kterými září Samara Weaving. Také se mi líbilo, že film si byl sám vědom některých okoukaných hororových stereotypů a dělal si ze sebe srandu.

 • 65%
  0
  0
  1. 10. 2019
  jan-istvanek (56 bodů)

  Docela dobrá oddychovka, bez jakékoliv potřeby přemýšlet nebo nutnosti vnímat každou vteřinu a děj. Víc komedie než horror, ale poádně ani jedno. Pár očekávatelných lekaček, pár dorých hlášek. Výkony herců v pohodě. Spíš určeno pro mladší publikum v pubertě.

 • 55%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Humanic jk (26 bodů)

  Ok

77 73 ?
jak hlasovat?
 • Alex 100%
 • michal-marsalek 75%
 • wodmint 70%
 • enrico-bonsch 70%
 • lukasopicasso 80%
 • ErizChan 55%
 • Evianka 80%
 • InJo 75%
 • LimCZ 90%
 • Sheldon 65%
všechna hodnocení (74)

V žebříčcích uživatelů

4. místo z 7 v žebříčku uživatele LimCZ