Punk je hned!

56%
Punk je hned!
Drogově závislý pankáč Kwička žije se svojí družkou a synem v rozpadajícím se podnájmu. Jeho alternativní způsob života se střetne s tvrdou realitou, když dostane dopis od sociální péče s výstrahou, že mu bude dítě odebráno. Kwička se pokusí věci napravit, ale jeho impulzivní chování promění snahu o záchranu ve volný pád. Režijní debut Juraje Šlauka se inspiruje osudy lidí žijících na periferii. (Febiofest)Recenze: Punk je hned!

Kinobox.cz
40%

Jako sonda do skutečného chování skutečných lidských trosek je tedy tento film přijatelný, ale většina jeho potenciálu zůstala bohužel nevyužita.


hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Hlavně body za tu až doku autentičnost, protože ti lidi to očividně moc ani hrát nemuseli. Jinak ne zas tak vzahující děj, jak bych čekal.
davus.p
1 323 bodů
0
Název filmu sestává ze tří slov a všechna jsou naprosto lživá. Ve filmu není žádný punk - protagonisté jsou zoufalí, drogově závislí lidé, kteří žijí zločinem; s punkovou subkulturou nemají společného zhola nic. Rozhodně neplatí ani hned, protože takhle dlouhých 70 minut jsem už dlouho nezažil. A nakonec vlastně nechápu, proč tenhle film je. Úplně zbytečná podívaná; je mi líto každého, kdo zaplatil peníze, aby ji musel přetrpět v kině.

Dodatečné informace

Původní název:
Punk je hned! (více)
  • Slovenská republika Punk je hned!
  • Slovenská republika Punk Never Ends!
Premiéra v ČR:
17. 6. 2019
Distributor:
i/o post
Země původu:
Slovenská republika, Česká republika