Семейни кютеци (Bulharsko)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
108 minut

Obsah

:
Bývalý wrestler a jeho rodina si vydělávají tím, že se účastní malých akcích po celé zemi, zatímco dětí sní o tom, že se dostanou do nejvyšší WWE ligy.

Režie

:
Stephen Merchant

Scénář

:
Stephen Merchant

Herci

:
Dwayne Johnson Nick Frost Lena Headey Florence Pugh Jack Lowden ...

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  3. 5. 2019
  lamps (12964 bodů)

  Překvapivě všechno to, čeho jsem se obával, tu funguje moc příjemně. Dwayne Johnson si přesně plní svou úlohu zbožňované ikony, humor není trapný ani přepálený a wrestling je vítaným ozvláštněním boxerských snílků, zvláště pak v podání charismatické a emocionální Florence Pugh. Osvědčené schéma se sice pevně dodržuje, ale všechno šlape tak, jak má, a vedlejší postavy většinou nejsou jen do počtu. Milé překvápko.

 • 75%
  1
  0
  19. 5. 2019
  Vurhor (1346 bodů)

  Nenechte se odradit nic moc plakátem, nepodmanivým námětem a Králem Škorpionem (The Rock), Fighting with My Family je ve skutečnosti vcelku pěkné a milé komediální drama, pocházející od jednoho z tvůrců sympatického snímku Cemetery Junction, tudíž jistota kvalitního scénáře, který bude osolený pravou britskou atmosférou, je téměř zaručená. Člověk by si řekl, že když někdo točí komedii o rodince horlivých wrestlerů, bude to jedna velká ulítlá bžunda, ale žádný takový. Snímek je to skromný, netlačí na pilu, plus se svými postavami pracuje dobře. Obzvlášť pak s hlavní hrdinkou (jejíž mámu hraje Cersei Lannister), kterou se asi film tak nějak pokusil prezentovat jako neatraktivní, což se mu moc nepovedlo, obzvlášť v porovnání s jejími wretlerovými soupeřkami, které se dají popsat pouze slovem "butterface" (neznalí nechť si vygooglují). Nutno ovšem dodat, že snímek se v určitých bodech až moc táhne, plus jednu dobu stojí příliš dlouho na mrtvém bodě, kdy se děj téměř vůbec nehne. Jinak ale milý překvapení, byl jsem totiž připravený spíše na hovadinu.

81 75 ?
jak hlasovat?
 • Vurhor 75%
 • homedo 100%
 • Brenan88 75%
 • lamps 75%
všechna hodnocení (4)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: