Yesterday
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Brenan88 (40047 bodů)

  Pro někoho možná kalkul svést se na vlně BR,ale pro mne příjemná romantická podívaná okořeněná písněmi Brouků. Chvílemi mi to sice drhlo a hlavní hrdina moc charisma nepobral,ale Danny je natolik zkušený režisér,že si se vším nakonec poradil a ukočíroval to do zdárného konce.

 • 45%
  0
  0
  17. 10. 2019
  lamps (13579 bodů)

  Curtise zbožňuji a Boylea hodně uznávám, ale tady to vypadalo, jako kdyby si jen povinně vydělávali na důchod. Film bez jiskry, bez tahu na bránu a bez zápletek, které by titulní jednoduché a průhledné schéma nějak ozvláštnily a emocionálně zvýraznily. Hlavní hrdina je úplně bez charakteru a nestojí v průběhu před žádnou fatální překážkou, nemusí se vzpírat osudu ani blízkým, prostě jen navzdory morálním pochybnostem krade cizí díla a nakonec si to rozmyslí a vše je ok. Lásky čas měl možná podobně volně uspořádáný hodnotový svět, ale diváka úplně vtáhl, emocionálně několikrát sežvýkal a své myšlenky deklamoval vkusně a originálně, tady jde o sentimentální klišé, které podává neuvěřitelnou romanci a hudbu Beatles bere jako záminku, jak na ní ploché myšlenky navěsit. Nejvtipnější je scéna prvního předvedení Let It Be před rodinou a nejkrásnější ta o setkání s Johnem Lennonem, v níž jsem Curtise poznával a zahřálo mě u srdce. Zbytek je ohromné hořké zklamání.

 • 75%
  1
  0
  23. 7. 2019
  JosefTomas (6403 bodů)

  Velmi příjemný film, který nesází ani tak na songy od Beatles, jako spíš na neuvěřitelnou zápletku, která funguje dobře, ale v některých ohledech by nebylo marné jí trochu více "vytěžit". Herecky je to ale úžasné, scénář je v rámci možností funkční a ve většině momentů i předvídatelný, což mu ale dává výhodu párkrát překvapit. Boyle opět předvádí áčkovou režii a hlavní postavy se vám ihned zaryjí pod kůži, přičemž Jackovi (Himesh Patel) přejete úspěch (jakýkoliv) a do Lily James se okamžitě zamilujete. Pokud vám tedy vyhovuje trochu střelená zápletka a máte rádi romantické komedie, tak Yesterday můžete s klidem vidět.

 • 50%
  0
  0
  13. 11. 2019
  Schneefee (4087 bodů)

  Podle traileru jsem od toho očekávala asi trochu víc - minimálně víc zábavy a ne tak předvídatelný děj. Herecky mně to taky nijak nezasáhlo. Za mně tedy celkem zklamání a snadno zapomenutelný film. Ale zase abych jim nekřivdila, pár vtipných scén tam je (i když většinu ukázal už trailer).

 • 75%
  3
  0
  27. 6. 2019
  marie-kolarova (1943 bodů)

  Milá romantická komedie v nejlepším slova smyslu. Pohladí po duši svou sametovostí bez kontroverzních míst. Vtipné dialogy, byť od druhé poloviny trochu zvolní tempo. Závěr jak se sluší. Bez zbytečného patosu sděluje, proč není dobré žít ve lži a že se vyplatí otevřeně vyložit karty, přičemž tak činí způsobem, který zcela konvenuje zvolenému žánru.

 • 70%
  2
  0
  23. 9. 2019
  Vurhor (1721 bodů)

  Yesterday mě vlastně mile překvapilo svým dobrým nápadem, který jsem od hudebního filmu vůbec neočekával - Hlavní hrdina se po nehodě probudí v nemocnici a zjistí, že Beatles přestali existovat. A tak toho využije, přičemž si přivlastní veškeré jejich písničky, díky čemuž se z něho stane hudební hvězda. Rozvíjení onoho nápadu je ale bohužel velice často zastíněno velmi slabou a banální romancí, která ničím nepřekvapí, natož pak okouzlí. Klidně bych se nebál více se zaměřit pouze na hlavního hrdinu a jeho zpochybňování toho, zda jeho náhlá obrovská sláva je vlastně zasloužená a morálně správná. Curtisovo dialogy jsou cool, ale už určitě psal lépe. Musí se mu ale nechat, že to furt umí, protože z filmu i tak po většinu doby sršela pohoda. Dokonce ho podezírám, že si do jedné scény přidal výrazný odkaz na Lásku nebeskou, respektive na svatební scénu. Celkově milý film, ultra fanoušci Beatles by si to asi neměli nechat ujít. Ve filmu hraje i Ed Sheeran, který tam samozřejmě, jak jinak, hraje opět sám sebe. Stejně jak ve třetí Bridget Jonesové a Game of Thrones. Co? To jste mysleli, že hrál nějakého náhodného lannisterského vojáka? Nene. Hrál sám sebe. Jen v lannisterské zbroji. Naštěstí tam ale nebyl příliš dlouho, takže mi celkový zážitek příliš nekazil.

 • 70%
  3
  0
  22. 9. 2019
  Bori02 (297 bodů)

  Feels good film, který nostalgicky potěší srdíčko krásnou hudbou od Beatles. Děj je jednodušší a nesnaží se o vysvětlení hlavní záhady, jak se změnila historie. Snaží se jen pracovat s důsledky. I když tu u žánru je napsané fantasy, tak je tam jen ten jeden základní fantasy motiv a zbytek už jen hlavně romantická komedie s písněmi od Beatles. Jako taková je ale dobře natočená a i když na romantické filmy normálně nekoukám, tak tady to všechno dobře funguje.

 • 80%
  0
  0
  18. 7. 2019
  Mibaf (149 bodů)

  Pohodovka s originálním nápadem. Chytré, vtipné, svěží, pro letní večer ideální. Doporučuji vidět.

 • 35%
  0
  0
  3. 11. 2019
  roman21 (139 bodů)

  Těšil jsem se na originální nápad co kdyby něco co znáte nebylo, ale bohužel mě film moc neoslovil

 • 40%
  0
  0
  13. 11. 2019
  tindersticks (125 bodů)

  Takové pohřbení zajímavého nápadu se jen tak nevidí. Nejen, že nefunguje romantická linie, nejen, že scénář není ani zajímavý ani vtipný, ale proč proboha do hlavní role vyberou chlapíka, který nejen, že neoplývá charismatem ani v nejnižší možné míře, ale navíc dokonale zabije jakoukoliv skladbu Beatles, na kterou sáhne? (Nemyslel jsem si, že je to v takové míře možné) Pro fandu Beatles peklo (sáhněte raději po velmi vydařeném odkazu Accross the Universe), pro romantiky bez znalosti Beatles nuda a možná úvaha, co na nich bylo zvláštního.

 • 80%
  0
  0
  3. 9. 2019
  danielssan (48 bodů)

  Príjemný a pokojný večer strávený v kine a s hudbou ktorá sa dá počúvať stále ľudia budú mať flashback a príjemné si užijú kino s najbližším človekom. Odporúčam každému kto má rád Beatles.

  Aj keď myslím že osobne bude stačiť si pozrieť film na DVD.

  • hudba
  • jednoduchý príbeh
 • 0
  1
  3. 9. 2019
  Humanic jk (26 bodů)

  Ok

72 73 ?
jak hlasovat?
 • divid.jh 90%
 • dav.bal 60%
 • Sloan9 80%
 • Paul224 80%
 • Ribeiro 90%
 • zdenek-halfar 85%
 • Evelyn22 80%
 • paly 85%
 • Atsus 40%
 • tindersticks 40%
všechna hodnocení (47)
Sdílet tuto stránku: