Smash and Grab (USA)
« další názvy »
USA USA
8 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Fantasy, Rodinný, Krátkometrážní

Obsah

:
Po mnoha letech tvrdé práce uvnitř strojovny lokomotivy se dva zastaralí roboti rozhodnou riskovat všechno v boji za svou svobodu i toho druhého.

Režie

:
Brian Larsen

Scénář

:
Brian Larsen
Distributor: Disney+
Jste na stránce filmu Smash and Grab. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Smash and Grab myslíte! K 30. lednu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28307 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Smash and Grab


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 20%
  0
  0
  28. 4. 2021
  Marcos22 (119 bodů)

  Smash and Grab je i přes svoje významné poselství o svobodě, o přátelství na život a na smrt a o lidském kontaktu, tím nejslabším pixarovským kraťasem vůbec. Nejenže nemá pohlídaný scénář, viz např. v čase 2:07-2:12 znenadání mizející zářící kameny, ale ani potřebné zdůvodnění, jak roboti dospěli k lidskosti, a jak se v nich vzal chybějící pocit kontaktu a svobody, když kutání bylo jejich celoživotní náplní. Za mě hezká myšlenka, ale špatné převedení do výsledné podoby. Jedna hvězda.

Hodnocení a recenze Smash and Grab

50 ? ?
jak hlasovat?
 • Liška77 40%
 • Marcos22 20%
 • loudaxxx 90%
všechna hodnocení (3)