The Hunt (USA)
« další názvy »
USA USA
90 minut

Žánry

:
Akční, Horor, Thriller

Obsah

:
Dvanáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický více »« méně

Režie

:
Craig Zobel

Scénář

:
Damon Lindelof

Herci

:
Betty Gilpin Hilary Swank Emma Roberts Ethan Suplee Justin Hartley ...
Premiéra: 14. 5. 2020
Distributor: CinemArt
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Lov. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Lov myslíte! K 26. květnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26216 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  23. 3. 2020
  lamps (14146 bodů)

  V první polovině sympaticky nepředvídatelná skoro-parodie, která sází na divácké obeznámení s pravidly subžánru a nebojí se je zábavně obracet (a nepůsobí to nijak nepatřičně). V druhé polovině a po odkrytí zásadních karet už se ale film přeci jen propadá do vlastního zrcadla a navzdory přetrvávajícímu kvalitnímu řemeslu a nadhledu už nepřekvapí. Hlavní hrdinka je dost přesvědčivý badass, ale z atraktivní postavy (metaforicky i doslova) Hilary Swank se asi dalo vytěžit trochu více a vzhledem k protlačovanému konceptu přepisování očekávání bych zvolil i odvážnější zakončení. Ale v součtu překvapivě pohoda a spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  25. 3. 2020
  Tom Hardy (4740 bodů)

  Zábavná jednohubka. Úvod skvělý, současně ale trochu nevděčný, protože je od té chvíle jasné, že ve všem bude nějaký háček. Přirovnání k Chatě v horách je trochu přehnané (ta přeci jen nabídla o něco propracovanější schéma i vývoj), nicméně pokud jde o hravost, rozhodně se Craig Zobel slušně vytáhl. I v akci. A Betty Gilpin je přímo božská!

 • 40%
  0
  0
  27. 4. 2020
  mikysrba (276 bodů)

  Aneb když natočíte film, u kterého jsem nepochopil, co tím vlastně autor chtěl říct........Lindelof mě za poslední dobu skutečně překvapil se svými seriálovými Watchmeny, a když jsem zaznamenal informaci, že se pustí do tohoto filmu ze scénáristické židličky, tak jsem si to prostě nemohl nechat ujít. Jenže jak se říká.....Skutek utek. Lov sice sem tam nabídne docela fajn situace (benzínka, závěrečný vymazlený woman fight mezi hlavní hrdinkou a Hillary Swank), jenže jako celek vůbec nefunguje. Hlavní hrdinka z hlediska akční stránky neměla chybu, ty bitky a celkově napínavé momentky jsem si převážně užíval, jenže co se týče nějaké dramatické roviny, tak tam to velice pokulhávalo. On celkově ten příběh podle mě nedokáže zaujmout, všechno působí tak odtažitě, jako kdyby to sešili horkou jehlou a až pak jim došlo, že tomu měli věnovat větší péči. A ty pokusy o rádoby chytré vtipy se vůbec nepovedly. Neočekával jsem zázraky, to vážně ne, ale takto podprůměrnou podívanou taktéž ne. Za mě dávám 42 %

60 62 ?
jak hlasovat?
 • pavel paleček 40%
 • jakub-balaj 65%
 • jarv 60%
 • mikysrba 40%
 • Manekenthe 50%
 • Meky 40%
 • lukes-houmr-bures 80%
 • Vítek1 70%
 • Yancl 70%
 • Tom Hardy 70%
všechna hodnocení (12)

V žebříčcích podle hodnocení

17.
v žebříčku filmů za rok 2020
626.
v žebříčku hororů