Lov
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  23. 3. 2020
  lamps (14710 bodů)

  V první polovině sympaticky nepředvídatelná skoro-parodie, která sází na divácké obeznámení s pravidly subžánru a nebojí se je zábavně obracet (a nepůsobí to nijak nepatřičně). V druhé polovině a po odkrytí zásadních karet už se ale film přeci jen propadá do vlastního zrcadla a navzdory přetrvávajícímu kvalitnímu řemeslu a nadhledu už nepřekvapí. Hlavní hrdinka je dost přesvědčivý badass, ale z atraktivní postavy (metaforicky i doslova) Hilary Swank se asi dalo vytěžit trochu více a vzhledem k protlačovanému konceptu přepisování očekávání bych zvolil i odvážnější zakončení. Ale v součtu překvapivě pohoda a spokojenost.

 • 70%
  0
  0
  25. 3. 2020
  Tom Hardy (5145 bodů)

  Zábavná jednohubka. Úvod skvělý, současně ale trochu nevděčný, protože je od té chvíle jasné, že ve všem bude nějaký háček. Přirovnání k Chatě v horách je trochu přehnané (ta přeci jen nabídla o něco propracovanější schéma i vývoj), nicméně pokud jde o hravost, rozhodně se Craig Zobel slušně vytáhl. I v akci. A Betty Gilpin je přímo božská!

 • 60%
  0
  0
  17. 1. 2021
  Temný Pán ze Sithu (724 bodů)

  No označení horor, bych asi vyřadil, parodie, nebo černá komedie to určitě ano, 1.pulku filmu sem se neskutečně bavil, až sem si říkal jestli to není trochu morbidní,toto téma bylo už zpracováno nespočetnekrat, partu lidi loví jiná parta lidí, ať už to sou zazobanci uchylove, nebo jiní znudeni lidé...
  Ale celkem to šlo, ale říkám až na finální fight který byl skvělý a i trochu vážnější, tak slušná komedie

 • 70%
  0
  0
  26. 8. 2020
  Pacman (585 bodů)

  Lov je tak klasickou „vyvražďovačkou“, která se inspirovala horory jako Uteč, Očista nebo třeba Nezvratný osud. Nicméně závěrečná scéna je něco, na co se vyplatí čekat. Tady mám podezření, že se všichni hodně vzhlédly ve snímku Kill Bill. Ale je to dobře, protože takovejhle „chickfight“ už jsem na plátně dlouho neviděl.
  Kolem a kolem je Lov sice brutální, ale i vtipný snímek, který je příjemná jednohubka na rozjezd do krizi, kterou svět zažívá. Bojím se, že v Evropě nebude snímek mít takový úspěch (jaký by si možná zasloužil) a některé věci šli udělat určitě lépe. Po všem, co jsem napsal se už ani nedá moc mluvit o samotném scénáři nebo logice, takže tohle nechám raději na těch, co tam tyhle věci chtějí hledat. Každopádně i vzhledem k rozpočtu 14 milionů dolarů je film Lov dobře natočeným snímkem, který mi zlepšil odpolední náladu. Dávám 70%.

 • 40%
  0
  0
  27. 4. 2020
  mikysrba (348 bodů)

  Aneb když natočíte film, u kterého jsem nepochopil, co tím vlastně autor chtěl říct........Lindelof mě za poslední dobu skutečně překvapil se svými seriálovými Watchmeny, a když jsem zaznamenal informaci, že se pustí do tohoto filmu ze scénáristické židličky, tak jsem si to prostě nemohl nechat ujít. Jenže jak se říká.....Skutek utek. Lov sice sem tam nabídne docela fajn situace (benzínka, závěrečný vymazlený woman fight mezi hlavní hrdinkou a Hillary Swank), jenže jako celek vůbec nefunguje. Hlavní hrdinka z hlediska akční stránky neměla chybu, ty bitky a celkově napínavé momentky jsem si převážně užíval, jenže co se týče nějaké dramatické roviny, tak tam to velice pokulhávalo. On celkově ten příběh podle mě nedokáže zaujmout, všechno působí tak odtažitě, jako kdyby to sešili horkou jehlou a až pak jim došlo, že tomu měli věnovat větší péči. A ty pokusy o rádoby chytré vtipy se vůbec nepovedly. Neočekával jsem zázraky, to vážně ne, ale takto podprůměrnou podívanou taktéž ne. Za mě dávám 42 %

 • 70%
  0
  0
  25. 8. 2020
  BaBuKirchner (250 bodů)

  Lov se nebere vůbec vážně a to se mi na něm líbí ze všeho nejvíce. Už v prvních minutách se stane přesně naopak vše co očekáváte a tak to mám ráda. Škoda jen,že i zbytek filmu se nesnaží více šokovat a jít proti směru. Každopádně Hillary Swank ve finále překvapila a i za to dávám bodík navíc.

64 62 ?
jak hlasovat?
 • Mikik4444 100%
 • Temný Pán ze Sithu 60%
 • Riverdon 60%
 • dav.bal 75%
 • InJo 70%
 • vontrell43 90%
 • mcadoo9 90%
 • viktoriaplzen 65%
 • Pacman 70%
 • BaBuKirchner 70%
všechna hodnocení (30)

V žebříčcích uživatelů

63. místo z 140 v žebříčku uživatele Mikik4444