Todos lo saben (Španělsko)
« další názvy »
Španělsko Španělsko
Francie Francie
Itálie Itálie
132 minut

Žánry

:
Drama, Thriller, Psychologický
Motto: Jedna rodina, jedna láska, jedno tajemství

Obsah

:
Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se více »« méně

Režie

:
Asghar Farhadi

Scénář

:
Asghar Farhadi

Herci

:
Penélope Cruz Javier Bardem Ricardo Darín Eduard Fernández Bárbara Lennie ...
Kreativní evropa Media
Premiéra: 21. 2. 2019
Distributor: Aerofilms
Jste na stránce filmu Všichni to vědí. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Všichni to vědí myslíte! K 12. srpnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26708 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  3
  0
  21. 2. 2019
  Tom Hardy (4800 bodů)

  Laškovné sledování španělské svatby a všech jejích členů je natolik autentické a opojné, až jsem si říkal, že by mi vlastně nevadilo v téhle poněkud rozpustilé, ale bezpochyby sympatické společnosti strávit celé dvě hodiny. Jenže pak přijde zvrat a najednou se všechna lehkost vytratí. Což je vzhledem k zápletce samozřejmě v pořádku. Jenže ji nic nenahradí. Drama není dost tlačené, zajímavé „paranoidní“ otázky jsou jen naťuknuty a vyšetřování je možná realistické, ale asi podobně záživné, jako kdyby někdo hodinu a půl hledal v supermarketu ztracené klíče. Vlastně moc nechápu, co Asghar Farhadi natočením Všichni to vědí přesně sledoval. Jestli chtěl tíživé drama o rodině pod tlakem, rozhodně minul cíl. Detektivka to není ani omylem. A všechny ostatní motivy jsou příliš nahodilé a neprokreslené. Je to strašná škoda. Skvělá kulisa i herci a vše podřízeno příběhu, u kterého člověk nechápe, proč ho měl někdo potřebu (minimálně tímhle způsobem) vyprávět.

 • 30%
  1
  0
  10. 9. 2019
  gomacabeza (414 bodů)

  Hned zkraje se nadchnu specifickou španělskou atmosférou, která je vylíčená velice působivě, snad jako bych se opravdu ocitnul někde v Andalusii. Jenže film má jiné ambice, film se snaží vyprávět pohnutý příběh v intencích krimi -thrilleru, a to se zážitek začne bohužel brzy vytrácet. Netrvá dlouho a vlastně celý ten film sleduji do konce se sebezapřením. Herectví je samozřejmě skvělé, hvězdnému obsazení není co vytknout, ale to na dobrý film nestačí. Hlavní deficit vnímám v nepropracované dramaturgii, jako kdyby se někdo chopil scénáře ve fázi ledabyle nahozeného story-boardu, a pak, v časovém presu se snažil to všechno co nejrychleji zakonzervovat.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ruzovka (117 bodů)

  Na film jsem se dlouho těšila a musím říct, že příběh je sám o sobě zajímavý. Cítíte zoufalství matky, které unesou dítě, ale po zjištění kdo v tom má prsty mě přebehl mráz po zádech při představě, že tohle může někdo udělat kvůli penezům. Hlavní postavy hrají skvěle a je mezi nimi velmi silná chemie

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2019
  pravanoha (45 bodů)

  Z filmu jde cítit španělský temperament a jakmile je po svatbě unesena dcera, prožíváte to naplno s hlavní hrdinkou. Mezi ní a Javierem to natolik jiskří, že nepochybujete, že jsou pár i v běžném životě. Bohužel zjištění, kdo za tím vším stojí je vážně smutné.

61 68 ?
jak hlasovat?
 • Atsus 10%
 • lenka-staudova 35%
 • gomacabeza 30%
 • dav.bal 60%
 • pravanoha 70%
 • ruzovka 75%
 • bayern 55%
 • sabule 55%
 • Blatouch72 70%
 • king-kurt 70%
všechna hodnocení (18)