Todos lo saben (Španělsko)
« další názvy »
Španělsko Španělsko
Francie Francie
Itálie Itálie
132 minut

Žánry

:
Drama, Thriller, Psychologický
Motto: Jedna rodina, jedna láska, jedno tajemství

Obsah

:
Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se více »« méně

Režie

:
Asghar Farhadi

Scénář

:
Asghar Farhadi

Herci

:
Penélope Cruz Javier Bardem Ricardo Darín Eduard Fernández Bárbara Lennie ...
Premiéra: 21. 2. 2019
Distributor: Aerofilms
Jste na stránce filmu Všichni to vědí. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Všichni to vědí myslíte! K 25. červnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28024 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Všichni to vědí


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  12. 11. 2020
  Jana Květoňová (6327 bodů)

  Pravda, vztahy v rodině jsou tu poněkud složitější, ještě půl hodiny po skončení filmu jsme se s přítelem dohadovali, kdo že byla ona Rocío, ale osobně nemám moc ráda filmy, které začínají představováním všech postav. Každopádně se nám film líbil. Nemyslím si, jak uvedla jedna divačka, že je to ve stylu Rosamunde Pilcherové. Vůbec ne! I po stránce výtvarné to byl velice dobře udělaný film a herecké výkony nejen obou hlavních představitelů (P. Cruzová, J. Bardem) byly skvělé.

 • 60%
  3
  0
  21. 2. 2019
  Tom Hardy (5230 bodů)

  Laškovné sledování španělské svatby a všech jejích členů je natolik autentické a opojné, až jsem si říkal, že by mi vlastně nevadilo v téhle poněkud rozpustilé, ale bezpochyby sympatické společnosti strávit celé dvě hodiny. Jenže pak přijde zvrat a najednou se všechna lehkost vytratí. Což je vzhledem k zápletce samozřejmě v pořádku. Jenže ji nic nenahradí. Drama není dost tlačené, zajímavé „paranoidní“ otázky jsou jen naťuknuty a vyšetřování je možná realistické, ale asi podobně záživné, jako kdyby někdo hodinu a půl hledal v supermarketu ztracené klíče. Vlastně moc nechápu, co Asghar Farhadi natočením Všichni to vědí přesně sledoval. Jestli chtěl tíživé drama o rodině pod tlakem, rozhodně minul cíl. Detektivka to není ani omylem. A všechny ostatní motivy jsou příliš nahodilé a neprokreslené. Je to strašná škoda. Skvělá kulisa i herci a vše podřízeno příběhu, u kterého člověk nechápe, proč ho měl někdo potřebu (minimálně tímhle způsobem) vyprávět.

 • 30%
  1
  0
  10. 9. 2019
  gomacabeza (415 bodů)

  Hned zkraje se nadchnu specifickou španělskou atmosférou, která je vylíčená velice působivě, snad jako bych se opravdu ocitnul někde v Andalusii. Jenže film má jiné ambice, film se snaží vyprávět pohnutý příběh v intencích krimi -thrilleru, a to se zážitek začne bohužel brzy vytrácet. Netrvá dlouho a vlastně celý ten film sleduji do konce se sebezapřením. Herectví je samozřejmě skvělé, hvězdnému obsazení není co vytknout, ale to na dobrý film nestačí. Hlavní deficit vnímám v nepropracované dramaturgii, jako kdyby se někdo chopil scénáře ve fázi ledabyle nahozeného story-boardu, a pak, v časovém presu se snažil to všechno co nejrychleji zakonzervovat.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ruzovka (117 bodů)

  Na film jsem se dlouho těšila a musím říct, že příběh je sám o sobě zajímavý. Cítíte zoufalství matky, které unesou dítě, ale po zjištění kdo v tom má prsty mě přebehl mráz po zádech při představě, že tohle může někdo udělat kvůli penezům. Hlavní postavy hrají skvěle a je mezi nimi velmi silná chemie

 • 70%
  0
  0
  14. 5. 2019
  pravanoha (45 bodů)

  Z filmu jde cítit španělský temperament a jakmile je po svatbě unesena dcera, prožíváte to naplno s hlavní hrdinkou. Mezi ní a Javierem to natolik jiskří, že nepochybujete, že jsou pár i v běžném životě. Bohužel zjištění, kdo za tím vším stojí je vážně smutné.

Hodnocení a recenze Všichni to vědí

63 68 ?
jak hlasovat?
 • Riverdon 65%
 • homedo 75%
 • Jana Květoňová 80%
 • Brenan88 70%
 • Atsus 10%
 • lenka-staudova 35%
 • gomacabeza 30%
 • dav.bal 60%
 • pravanoha 70%
 • ruzovka 75%
všechna hodnocení (22)

V TV