Česká republika Česká republika
95 minut

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Černá komedie vypráví o učitelce v důchodu v podání Ivy Janžurové, která říká, že už si nechce připadat jako kráva a rozhodne se zrealizovat to, co nás více »« méně

Režie

:
Radek Bajgar

Scénář

:
Radek Bajgar

Herci

:
Iva Janžurová Eva Holubová Pavel Liška (I) Tatiana Dyková Jana Plodková ...
Přehrát online O2
Premiéra: 4. 4. 2019
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Teroristka. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Teroristka myslíte! K 9. červenci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26591 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  16. 2. 2020
  Pete69 (11603 bodů)

  Od filmu jsem čekal daleko více, první 2 třetiny filmu drama, bohužel však nepříliš dramatické a poslední třetina komedie a opět ne zcela vydařená komedie. Závěr slušný, obsazení dobré, ale scénář nedal rozvinout ani jeden z geniálních hereckých talentů. Viděl jsem, přežil jsem, nevypnul jsem.. 55%.

 • 100%
  1
  0
  4. 4. 2019
  Jana Květoňová (5484 bodů)

  Tak jsme dnes byli v Letňanech na premiéře a koukám, že jsem první kritička! No, líbilo se mi to. Opravdu moc! Skvělé herecké výkony paní Ivy Janžurové, Martina Hofmanna, ano, i Pavla Lišky, kterého zrovna moc nemusím, ale zde byl opravdu skvělý. Asi i proto se mi tam tak líbil, že ho nejvíc vzala smrt psíka Růženy. Mě taky!!! I Táňa Vilhelmová a Eva Holubová v roli dožívající učitelky Evy zaslouží pochvalu. Dobře jsem se pobavila, ale ačkoliv jde o komedii, nutí k zamyšlení, co všechno je u nás dovoleno a tak zvaně morální a jak se bránit účinně proti zlu a bezpráví. Navíc tu krajinu tam kolem Černošic, Berounku, ty brdské lesy dobře známe, přítel má v Letech mezi Řevnicemi a Dobřichovicemi chatu, žasli jsme, jak úžasně to všechno vypadá, když se to natočí! Četla jsem nějaký komentář, že je to prý film hodně nevyrovnaný. Viděla jsem nedávno "Pohádkáře" s Jiřím Macháčkem. TO je nevyrovnaný film. Tady ten ne! Teorii Tygra jsem neviděla, ten film na mě důvěryhodně nepůsobil. No my důchodci bychom se rádi vyjádřili k mnoha problémům, kteří ti mladší jaksi nevidí nebo vidět nechtějí! Dávejte nám všem pistole či pušky a naučte nás střílet! :-) AŤ ŽIJE HUMOR, BYŤ ČERNÝ!!!

 • 70%
  0
  0
  30. 4. 2019
  stantheman (2385 bodů)

  Na českou produkci ucházející. První polovina nesourodá a dramaturgicky vedle . Druhá půlka filmu skvělá..Výborná Vilhelmová i Janžurová a Pavel Liška . Místy trochu nejistý Hofman a úplně zbytečná Koukalová.

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019
  fido68 (1339 bodů)

  Skvělý český film bravůrně zahraný paní herečkou Ivou Janžurovou.Dobrá komedie i když spíš než záchvaty smíchu vzbuzoval film jen usměv na tváři.Odpočinete si a pobavíte se.Doporučuji shlednout ve chvíli,kdy chcete zapomenout na okolní svět anad ničí hlavně nepřemýšlet.

 • 85%
  1
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (860 bodů)

  paní Janžurová opět nezklamala, snad bude to její jeden z nejlepších roli v kinematografii ČR. A k tomu paní Holubová to byl naprosto koncert. Takový western nenajdete v americkým filmu a hlavně tento mluví do duši současným důchodcům jak je těžký jejích život. Super komedie

 • 75%
  1
  0
  13. 11. 2019
  Vendula86 (642 bodů)

  V této komedii se pojednává o tom jak by asi každý naštvaný člověk reagoval. Je to moc pěkně podchycené, že se tímto nápadem těžko něco řeší, jelikož každý nemá odvahu si pořídit zbraň a někoho zabít. Ponaučení z této komedie zní vše se dá řešit lepším způsobem.

 • 70%
  1
  0
  14. 4. 2019
  Mibaf (154 bodů)

  Je to dobrý film, k tomu aby byl výborný mu ale přece jenom pár věcí chybí. Pro mě to byla především neustálá potřeba všechno divákovi dovysvětlovat. Vždyť tam bylo tolik skvělých herců, proč je prostě nenechaly hrát - jenom hrát...
  Jasně jde o černou komedii a to závažné téma, které v sobě ten film nese, bylo prostě potřeba trochu odlehčit, ale méně je někdy více... A to platí zejména u toho rozvleklého konce, to už si člověk prostě říkal, sakra tak už ho někdo odbouchněte...
  I tak ale chválím zvolené téma, které nesází, tak jak je to v poslední době u českého filmu obvyklé, na divácky líbivou (v lepším případě) romantickou komedii...

 • 40%
  0
  0
  28. 5. 2019
  pavel-hnilicka (40 bodů)

  Film, který stojí na výtečné paní Janžurové.Skveli jsou i další herci, mně se líbil hlavně Pavel Liška. Bohužel se film ale nemůže opřít o kompaktní scénář. Přeskakování mezi žánry je až moc velké. S až na scénu v Hoffmanové bytě nejde ani říct, že jde o vtipnou komedií. Toto téma bych si představoval spíš jako vážně drama, jaké točí Clint Eastwood.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uhlipe (19 bodů)

  Za mě super film, vůbec jsem se nenudil...akce a zábava od začátku do konce. V některých scénách dokáže hodně překvapit! Výběr hereckého obsazení je perfektní, všichni herci přesně vystihují své role. Velká poklona pro hlavní hrdinku paní Janzurovou.

62 60 ?
jak hlasovat?
 • motolka 60%
 • Manekenthe 40%
 • Jack458 60%
 • Pyrkh86 75%
 • zazrak58 20%
 • miza 65%
 • lukes-houmr-bures 70%
 • jiri-cisar 55%
 • virgoii 10%
 • Psisko59 90%
všechna hodnocení (69)

V žebříčcích uživatelů

14. místo z 19 v žebříčku uživatele cacanova3
289. místo z 296 v žebříčku uživatele Psisko59