Hitman's Wife's Bodyguard (USA)
« další názvy »
USA USA
117 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi, Thriller, Blockbuster, Série/Franchise

Obsah

:
Pokračování akční komedie Zabiják & bodyguard z roku 2017.

Režie

:
Patrick Hughes

Scénář

:
Tom O'Connor

Herci

:
Ryan Reynolds Frank Grillo Samuel L. Jackson Salma Hayek Morgan Freeman ...
Premiéra: 15. 7. 2021
Distributor: Bontonfilm
Jste na stránce filmu Zabijákova žena & bodyguard. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zabijákova žena & bodyguard myslíte! K 23. červenci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27712 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  12. 7. 2021
  Brenan88 (43560 bodů)

  Dvojka si to jede ve stejném duchu jako první díl a já si říkám proč sakra ne? První díl perfektně šlapal, tak proč měnit něco co funguje. Zabijákova žena & bodyguard má sice své mouchy, ale stále dobře baví. Spousta současných komedií by se mohla učit jak načasovat gagy a jak prodat repliky. Pravdou je že poloviční práci odvádí trio Reynolds, Samuel a Hayek mezi kterými vznikla absolutní chemie a vše působí přirozeně a nenuceně. Akce je opět výživně zábavná a originální. Hláškuje se jako o život a po příběhové stránce film taktéž rozhodně nenudí. Takto si představuji akční komedie. Potěšila i přítomnost dalších známých tváří v čele s Freemanem, Banderasem, nebo Grillem. Být to na mne, tak bych rád viděl i 3 díl.

 • 60%
  0
  0
  15. 7. 2021
  InJo (1482 bodů)

  Zabijákova žena a bodyguard určitě není špatný film a není ani mizerným pokračováním. Cílové publikum, tj. fandy drsnějších akčních buddy movies (viz 48 hodin, Smrtonosná zbraň, Poslední skaut apod.), se tvůrci pokusili zasytit obrovskou porcí všeho, co je pro daný subžánr typické. Rovněž jde vcelku snadno vypozorovat, že si štáb natáčení zřejmě hodně užil a naštěstí se část té pohody a dobré nálady z placu podařilo přenést i do samotného snímku. Naneštěstí méně je někdy skutečně více a proto sequel působí oproti uvolněnější a lépe vyvážené jedničce křečovitěji a jako celek i zbytečněji. Jakožto žánrová letní jednohubka ale svůj účel nakonec přeci jen splní.

70 50 ?
jak hlasovat?
 • homedo 85%
 • Bemiurg 65%
 • InJo 60%
 • Brenan88 70%
všechna hodnocení (4)