Small Town Crime (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
91 minut

Žánry

:
Krimi, Mysteriozní, Thriller

Obsah

:
Bývalý policista, který má problémy s alkoholismem, jednoho dne u cesty narazí na ženu, kterou tam někdo nechal zemřít. Nabídne ji, že ji pomůže najít více »« méně

Režie

:
Eshom Nelms Ian Nelms

Scénář

:
Eshom Nelms Ian Nelms

Herci

:
John Hawkes Anthony Anderson Octavia Spencer Robert Forster Clifton Collins Jr. ...
Jste na stránce filmu Small Town Crime. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Small Town Crime myslíte! K 5. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27305 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  26. 3. 2018
  Brenan88 (41128 bodů)

  Small Town Crime je sice taková malá a nenápadná kriminálka,ale o to více je kvalitní. Z každého záběru jde cítit s jakým zapálením film vznikal. Námět sice jede podle zajetých kolejích kde bývalý policajt,který má problémy s chlastem řeší zločin na vlastní pěst. Ve snímku je velké množství známých tváří a i když to nejsou zrovna hvězdná jména,tak všichni odvádí 100% výkon. Nad všemi se podle očekávání tyčí John Hawkes,který si celý film ukradl pro sebe. Po technické stránce se tvůrcům nedá nic vytknout,protože vše působí dokonalým dojmem. Kamera,střih,hudba,nebo akce. Závěrečná přestřelka je vynikající a nápad s ustřelenou čelistí cením. Za mne rozhodně spokojenost a rád snímek doporučím všem co si rádi pustí kvalitní kriminálku.

 • 85%
  0
  0
  10. 9. 2020
  p.a.douch (4932 bodů)

  Mohlo by to být možná o něco kratší, ale mě délka nevadila. Hawkes je tady dost dobrej, Forster a Collins Jr. taky. Záporákům dominuje Ratchford (kterýho jsem nejdřív vůbec nepoznal). A oba Nelmsové? Nic jsem od nich nečekal, vlastně je ani neznal a příjemně mě překvapili. Pro mě dobrá detektivka.

  • Hawkes, Forster, Collins Jr., Ratchford
  80 85 ?
  jak hlasovat?
  • p.a.douch 85%
  • Brenan88 75%
  všechna hodnocení (2)