Posledniy bogatyr (mezinárodní název)
« další názvy »
Rusko Rusko
114 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný

Obsah

:
Ivan Najdenov (Viktor Choriňak), celkom obyčajný mládenec, sa náhodou prenesie zo súčasnej Moskvy do fantastickej zeme Belohorie. V tomto paralelnom svete více »« méně

Režie

:
Dmitriy Dyachenko

Herci

:
Ekaterina Vilkova Konstantin Lavronenko Elena Yakovleva Sergey Burunov Evgeniy Dyatlov ...

Podívej se na Poslední bohatýr online!

Přehrát online O2
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Poslední bohatýr. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Poslední bohatýr myslíte! K 3. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27815 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Poslední bohatýr


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  1
  0
  18. 3. 2018
  Brenan88 (44292 bodů)

  Od Mrazíka Rusové nenatočili tak zábavnou a oku lahodící pohádku jako je právě Poslední bogatyr. V této fantasy se setkáváme snad se vším co můžeme v pohádkovém světě potkat a díky hrdinovi z našeho světa to celé dostává speciální nádech. Nechybí zde hromada zábavných scén,velmi vydařené speciální efekty,sympatičtí herci a hlavně úžasné prostředí. Rusko tak zase pro jednou zabodovalo a i díky podařenému konci dávám 80%.

 • 90%
  0
  0
  14. 3. 2021
  martin-mickey-stusak (24171 bodů)

  Pod dohledem Disney studia se v ruské kinematografii objevilo jedno velké filmové překvapení a tím je tento snímek nesoucí se na poli známých pohádek a fantasy. Ano, je tu mnohé, co nejen český divák už léta letoucí moc dobře zná. Byly použity kulturní motivy jak ruské, tak i americké a světe div se, funguje to. Mnohé pobaví a v mnohém i překvapí. Slovanský folklór a lidové příběhy jsou velice dobře zachovány a jsou srozumitelné i přes mezinárodní styl humoru. Americký vliv je samozřejmě velmi patrný. Některé anglicky zpívané písničky zamrzí nejvíce. Dobře napsaný scénář, dobrá výprava, masky, a hlavně speciální efekty. Herecký ansámbl neznámý, avšak tím lépe. Role zvládli dokonale a tím, že jsou právě neznámý nebudí na sebe přílišnou pozornost. Vidíme v nich pouze dané postavy. Spousta zvratů, romance, pevný příběh, nenáročný děj, který pochopí i děti. Mnohé asi zarazí hned začátek ukazující akční scénu, která jakoby přímo vypadla z hongkongského akčního snímku. Nic se neděje, tím je pouze poukázáno na fakt, že se jedná o příběh striktně moderní a zásadní. Tohle má ohromnou šanci stát na výsluní jako žánrově podobné americké. Ale co si budeme povídat. Je to ruské, tudíž televizemi a distribucí neakceptovatelné. P.S. Mojí nejoblíbenější postavou je stejně Baba Jaga. Asi z nostalgie k Mrazíkovi.

Hodnocení a recenze Poslední bohatýr

88 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 90%
 • Akarot 95%
 • Brenan88 80%
všechna hodnocení (3)