Budiž světlo (2017)

Dokumentární film

Let There Be Light (mezinárodní název)
« další názvy »
Kanada Kanada
Francie Francie
Itálie Itálie
Švýcarsko Švýcarsko
USA USA
80 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Jaderná fúze je již dlouho považována za „svatý grál“ energetického výzkumu. Reprezentuje miliony let trvající zdroj energie, který je bohatý, bezpečný více »« méně

Režie

:
Mila Aung-Thwin

Scénář

:
Mila Aung-Thwin
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce dokumentu Budiž světlo. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou dokumenty hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily dokumentů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o dokumentu Budiž světlo myslíte! K 27. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28164 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Budiž světlo


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  28. 11. 2021
  ob_ver (551 bodů)

  Jakže vypadá příchod doby temna? Toužíte-li po dávce deprese či melancholie, a ani skrze aktuální počasí a vývoj pandemie se Vám jí nedostává, můžete pocity bezútěšnosti prohloubit tímto výborným dokumentem. Se slzami v očích při něm můžete začít mávat šanci, že se dožijete spuštění provozu první demonstrační fúzní elektrárny. Dokument nahlíží na historii problémů, jimž čelí nejen ITER, a také na několik malých projektů, které jsou hnány zaujetím a nadšením tak ryzím, že Vás to nenechá chladnými. Můžeme se nyní leda tak oddávat krásně zoufalému snění, že mávnutím kouzelného proutku odstraníme byrokratické překážky a investujeme do výzkumu nových způsobů získávání energie stejné prostředky, jaké vynakládáme na zbrojení.

Hodnocení a recenze Budiž světlo

80 ? ?
jak hlasovat?