87 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller

Obsah

:
Steven Seagal opět v roli nezničitelného hrdiny. Představí se jako bývalý federální agent Michael Decker, kterého propustili z agentury, protože řešil více »« méně

Režie

:
Keoni Waxman

Scénář

:
Chuck Hustmyre Keoni Waxman

Herci

:
Steven Seagal Florin Piersic Jr. Jade Ewen Jonathan Rosenthal Ovidiu Niculescu ...
Přehrát online O2
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  8. 6. 2018
  martin-mickey-stusak (16395 bodů)

  Steven Seagal si jako obvykle zahrál někoho bývalého. Tentokrát je to bývalý federální agent, toho času coby ochranka v obchodním středisku. Jo jo, i takhle bývalí agenti mohou skončit. V příběhu se zaplete do podivné hry, kde jde o značnou sumu peněz. A i zde platí heslo: Za vším hledej ženu. Snímek vyznívá jako televizní film s viditelně malým rozpočtem, avšak ne zrovna tragickým. O ryze akční etudu nejde, i když své aikido tu Steven samozřejmě předvede a padne i nějaký ten výstřel. Ale převládají spíše konverzační sekvence a kupodivu Stevenovi to takto v jeho věku sluší daleko více. Film jednoduchý, v podstatě nevýrazný a však pro televizní nenáročný večer vhodný.

 • 90%
  0
  0
  19. 3. 2018
  SNCIS (6509 bodů)

  Další společný projekt režiséra Keoni Waxmana a herce Stevena Seagala. Seagal jako bývalý federální agent. "V mém životě problémy vždy přicházejí v černých minišatech s dlouhýma nohama." Na scéně nechybí ani krásná žena - Zde striptérka Jade Ewen. "Vedle svého náročném pracovním rozvrhu tě občas stihl i zmlátit." - "Pouze když jsem byla zlobila." - "Proč si s ním zůstala?" - "Abych se odnaučila být zlobivá." Pěkně se na její dokonalou postavičku koukalo. (Seagal a Ewen po sexu.): "Je čas, abych ti řekl, že do toho jdu." - "Musela jsem být dobrá." - "Ale byl bych rád, kdybychom byli partneři a šli na polovinu." - "Takže jsem nebyla až tak dobrá." Záporáka si střihl Florin Piersic Jr. - "V tomto byznysu je to tak, buď ty někoho zavěsíš na strop nebo někdo zavěsí tebe na strop." Film byl akční a zábavný - "Jednou za měsíc je nosil do banky." - "Víš do které banky?" - "Nevím, zatímco to on vyřizoval já chodila nakupovat." - Měl hlavu a patu: Padouši chtějí peníze, které ukradla sexy striptérka tu, ale chrání nezničitelný Seagal. Jakožto milovník akčních filmů, hodnotím kladně. - 90%.

70 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 50%
 • SNCIS 90%
všechna hodnocení (2)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: