Nikdy nezestárnou (2018)

Dokumentární film

Untitled WWI Documentary (mezinárodní název)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
Nový Zéland Nový Zéland
99 minut

Žánry

:
Dokumentární, Historický, Válečný

Obsah

:
Dokumentární film pojednávající o I. světové válce. Režisér Peter Jackson se rozhodl vzít původní archivní materiály a vdechnout jim díky moderním technologiím více »« méně

Režie

:
Peter Jackson
Jste na stránce dokumentu Nikdy nezestárnou. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou dokumenty hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily dokumentů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o dokumentu Nikdy nezestárnou myslíte! K 3. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27301 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  3
  0
  18. 12. 2018
  Brenan88 (41127 bodů)

  Tady není co vytýkat. Peter Jackson posunul hranice válečného dokumentu. Ve chvíli kdy se na obrazovce objeví zrekonstruované záběry je divák bez kompromisů uzemněn krutou realitou,kterou si nepřipouštěl,nebo spíše nechtěl připustit. Válka je zde vykreslena ze všech úhlu a ani z jednoho není ani trochu pěkná. To co museli zažívat vojáci každý den na frontě je něco strašného a tento dokument nám to velmi živě přiblížil. Všechna čest mužům co bojovali ve válce. Úžasný dokument,který vzdává hold těmto statečným mužům.

95 85 ?
jak hlasovat?
 • lukas 85%
 • Gooner 100%
 • Brenan88 100%
všechna hodnocení (3)