Bullet Head (USA)
« další názvy »
Bulharsko Bulharsko
USA USA
93 minut

Žánry

:
Krimi

Obsah

:
Tři zločinci se ocitli v pasti v zamčeném skladu a ještě horší hrozbou čekající uvnitř - téměř nezastavitelným zabijáckým psem. (O2)

Režie

:
Paul Solet

Scénář

:
Paul Solet

Herci

:
Antonio Banderas Adrien Brody John Malkovich Rory Culkin Ori Pfeffer ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Poslední úkol. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Poslední úkol myslíte! K 19. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27610 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  0
  0
  4. 1. 2018
  Brenan88 (43012 bodů)

  Z jakého důvodu hrají áčkové hvězdy v levném Bulharském béčku je mi opravdovou záhadou. Čekal jsem alespoň pořádně šílenou jízdu kde nebude nouzi o akci, ale to se vůbec nenaplnilo. Místo toho jsem dostal 3 chlapíky trčící v nějaké budově, kteří ve volných chvílích vypráví nějakou historku z minulosti spojenou se zvířaty. Pokud tedy zrovna nevzpomínají, tak je nahání obří pes, který v budově zůstal po psích zápasech a je pořádně nasranej. Nic víc nic mín. Bullet Head tak využívají zápletku podobnou snímkům Green Room, nebo Burning Bright. Tedy nic originálního pod sluncem. Aspoň že ten pes vypadá fakt děsivě a rozhodně bych na něj nechtěl nikde a nikdy narazit. Akce je zde opravdu málo a tempo vyprávění navíc velmi brzdí spousta flashbacku. Nebýt Malkoviche a Brodyho v hlavních rolích, tak bych se o film ani nezajímal a dobře bych udělal. Banderas opět jednou dokázal, že se jeho právoplatné místo nachází v béčkových filmech kde se nemusí moc snažit a nějakou tu korunku to hodí. Jeho roli jsem mu nevěřil ani za mák a po Culkinovi byl nejslabším článkem filmu. Navíc nemám rád, když se ve filmu ubližuje zvířatům. Někomu se Bullet Head může líbit, ale já to určitě nejsem.

38 ? ?
jak hlasovat?
 • jarv 65%
 • Pas 5%
 • Brenan88 45%
všechna hodnocení (3)