Hangman (Velká Británie)
« další názvy »
USA USA
99 minut

Žánry

:
Krimi, Mysteriozní, Thriller

Obsah

:
Detektiv z oddělení vražd se spojí s detektivem v důchodu, aby společně chytili zvrhlého sériového vraha, který se při svém řádění inspiruje známkou dětskou více »« méně

Režie

:
Johnny Martin

Scénář

:
Michael Caissie Charles Huttinger Phil Hawkins

Herci

:
Al Pacino Karl Urban Brittany Snow Sarah Shahi Joe Anderson ...
Jste na stránce filmu Hangman. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Hangman myslíte! K 1. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27297 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  2
  0
  22. 12. 2017
  Brenan88 (41124 bodů)

  V první řadě bych zmínil co se mi na snímku líbilo: Auto detektiva Archera. To by bylo asi tak všechno a teď co se mi moc nezdálo. Scénář už od začátku šlapal vodu a po celou dobu nebyl schopný nabídnout nic víc než pár nelogických situací a nepřesvědčivých dialogů. Karl Urban je sympaťák,ale má příšerný čich na role. Al Pacina je mi líto,že si jako svůj další snímek vybral takový brak. Jednu chvíli působí Hangman jako zajímavá kriminálka,ale vzápětí se to vše shodí zcela směšnou (pěší) honičkou po městě. Ve chvíli kdy se odhalí kdo je oním vrahem se veškeré těžko vybudované napětí odporoučí do kopru a nám jen zbývá než přetrpět dalších pár minut do konce. Závěrečná scéna místo toho,aby diváka šokovala,tak jen podtrhuje bezradnost a nelogičnost celého filmu.

 • 10%
  0
  0
  28. 2. 2018
  Pas (6205 bodů)

  Těžko říct, jestli už představitele hlavní role trápí nějaká duševní choroba nebo proč vlastně tuhle roli v takovém škváru vzal. Idiotský scénář, nudné-nezáživné provedení a trapná naháněčka jsou karikatůrou na kriminálku solidní kvality , na kterou jsme byli u Al Pacina zvyklí.Pokud si nechcete zkazit svůj vkus na pořádný thriller, tak se tomuhle "dílu" obloukem vyhněte.

 • 30%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Tom Hardy (4933 bodů)

  Strašně moc bych chtěl najít důvod, proč dát Hangmanovi víc. Už z úcty k Al Pacinovi, kterého vždy rád vidím v detektivní roli a nebo pro Karla Urbana, jemuž bych přál větší úspěchy v kariéře. Jenže Johnny Martin. Že je scénář "jen" slepencem nejrůznějších klišé a nefunkčních motivů, to je jedna věc (naopak jsem celkem ocenil vyšetřovací část, která v určitou chvíli slušně táhne). Ale Martin prakticky každý moment s nějakým potenciálem zabije svou režií. Bolestivé je to hlavně v úvodu (až komicky natočená "akční scéna") a na konci, kdy do sebe možná vše určitým způsobem zapadne, ale provedení se nechytá ani na televizní kriminálky. Bože, vedle Hangmana i 88 minut vypadá jako dobrý film! A jindy božský Al? I mistr je tu víceméně do počtu, upsaný postavě pravděpodobně pouze proto, aby si na stáří ještě trochu přilepšil nějakým tím komerčnějším projektem. Chvílemi svou velikost připomene hlasem, obličejové mimické svalstvo je ale tentokrát na odpočinku. Možná by tam měl - při vší úctě - odejít i Pacino (minimálně v rámci detektivního žánru). Detektiv Archer si jednoznačně nezaslouží být ve společnosti Vincenta Hanny (Nelítostný souboj), Serpica a Willa Dornera (Insomina)

42 30 ?
jak hlasovat?
 • Liška77 30%
 • jarv 60%
 • Pas 10%
 • radek svadla 80%
 • Brenan88 40%
 • Tom Hardy 30%
všechna hodnocení (6)