Avengers: Endgame
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 50%
  3
  1
  8. 5. 2019
  Erdelka (13 bodů)

  Jsem asi jediný člověk v celém vesmíru, kterého Endgame zklamal... Na marvelovkách užíjdím proto, že je to odreagování. Je to smyšlemý svět superhrdnů, který má především pobavit a základem kterého je, že po napínavé zápletce a všech peripetiích přijde na řadu hrdinský akt hlavního hrdiny - superhrdiny a ten vše zachrání. Podstatou superhrdinů jsou právě jejich nadlidské schopnosti. Přijde mi, že tvůrci se pokusili z Endgame udělat film s jakousi hlubokou myšlenkou... Tím ale filmy o superhrdinech být nemohou. Když mám náladu na něco vážného, rozhodně nesahám po marvelovce, ale po Čechovově Rackovi. Endgame na mě celkově působí jako film, ze kterého se někdo snažil udělat vážný snímek, kterým ale být nemůže :(

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uhlipe (19 bodů)

  Od tohohle film očekává každý fanoušek Marvelu hodně, i já jsem byl plný očekávání

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Tosu87 (22 bodů)

  Uzasne zakonceni stejne jako jiz napovida nazev. Jedine co byla skoda ze nezavrsili vsechny rozjete linky. Clovek tu tedy nesmi vse logicky resit protoze spousty veci tu logiku postradaji, film ale dobre drzi pohroma i bez toho ze nektere veci logiku proste popiraji.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  honza-reiskup (24 bodů)

  Avengers: Endgame je opravdu výborný snímek, který jsem si skvěle užil. Paradoxně mě vůbec nebavil závěrečný bitevní digibordel s epileptickým střihem, který je bratrů Russoových absolutně nehoden. Dialogový scény a herecká chemie nejlepší, závěr krásně dojemný. Spoustu dialogů a vtipných momentů si vybavím ještě nyní (Big Lebowski!), ta údajně megaosudová bitva... meh, velké zklamání. Takže nakonec čtyři hvězdičky z pěti

 • 75%
  3
  0
  25. 4. 2019
  samba-samoura (27 bodů)

  Film byl ok, ale nemá to na díl předtím! Možná jsem byl ovlivněn hypem okolo, je to oprostě ok, nejlepší je posledních cca 45 min.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  lukas-gajdos (31 bodů)

  Dostali jsme presne to, co jsme ocekavali. Absolutni digibordel, ktery bybse bez velkeho rozpoctu jen tezko obesel. Zpracovani filmu je narozdil od prvniho infinity War lepsi, zazivnejsi a postavybse nechovaji uz tak hloupe. Potesi vtipne momenty z Thorova sveta a propracovanost celeho Marvel sveta a jak to tak byva, na konci umre i jedna z hlavnich postav a tak to ma byt. Film nam nabidl nostalgii, akci, napeti, kazdopadne pokud by zkratili stopaz, vubec nic by se nedelo.

 • 90%
  1
  0
  19. 5. 2019
  luda-arachno (33 bodů)

  Měl jsem trošku strach jak to vše dopadne a jak zvládnou ukončit 10 let snahy o spojení různých filmů do jedné série též zvanou jako MCU. Povedlo se to celkem slušně až na ten začátek filmu, kde se to táhlo cca 30 min. Pak to bylo čím dál lepší. Shlédnout tento film doporučuji, ale samozřejmě shlédnout i všechny filmy před tímto filmem aby jste všemu rozuměly.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Suny (39 bodů)

  Mám ráda Marvel tak, jako většina fandů. Filmy si vždy udržovaly laťku kolem 70%....Jako většina fandů jsem byla plná očekávání na závěrečné finále, které bylo nakonec ve výsledku fakt špatné. Vážně špatné. Ano, můžeme vyzdvihnout tu skvělou grafiku a herecké výkony, ale jako vážně? Takový je konec? Takové je řešení? Infinity war byl tak skvělý. Linka, které mohli dát prostor, byla tak temná... a oni se jí dokonce lehce drželi na začátku, ale pak? trapné vtipy do tak vážné situace a řešení beze smyslu. Je to škoda.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Lady Di (46 bodů)

  Wow. To bylo neuvěřitelných 180 minut plných napětí. V tom filmu je toho opravdu hodně. Strašně moc emocí a dějových linek. Je neuvěřitelné, že to všechno dokázali bratři Russoové skloubit do jednoho ultimátního filmu. Bylo vidět, že herci si to náramně užívají a vkládají do svých výkonů ohromné city a emoce. Neuvěřitelné zvraty mi vyrazily dech a dokonce jsem se rozbrečela, tak emotivní to bylo. Nemůžu nic vytknout. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že nebyly žádné proslulé podtitulkové scény. 100%

  • Scéna Kapitána Ameriky ve výtahu
  • 60%
   6
   1
   27. 4. 2019
   Carpinus (48 bodů)

   Dvěma slovy, spíš zklamání. Možná za to můžou přehnaná očekávání, možná by mě sedla spíš jiná verze Endgame, možná jsem nebyl v tom správném rozpoložení, každopádně žádné WAU! se nedostavilo. Čekal jsem spíš akci od začátku do konce, mnohem víc mrtvých, zasloužené a hrdinské smrti. Ani ten zvrat na začátku mi nesedl, to samé vývoj některých postav a nechat CA zemřít tímto způsobem je poslední kapka. Nesrovnalosti v logice, kdy např. po uchopení nekonečného kamene v minulých dílech téměř kohokoliv okamžitě zabije, zatímco tady se kamenů každý běžně dotýká, to tomu také nepřidalo. No a už vůbec mi nesedí ta postava CM. Je tak silná, že většinu času musí být neznámo kde a jen tak náhodou dorazit na konec finále. IW mnohem lepší.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Zoompie (54 bodů)

   Nejlepší zakončení jedné obrovské ságy, jaké jsme si mohli přát. Film vzdává hold všech předchozím snímkům, tím se stává krásně nostalgickým. Tvůrci opět přišli s novými nápady, které baví i po celé 3 hodiny. Závěrečná kolosální bitva byla famózní a krásné rozloučení s našimi oblíbenými postavami.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   ales-kralik (58 bodů)

   super. dokonalé završení dokonalé série. skvělé dialogy. několik nečekaných zvratů. spousta postav, které dostaly prostor. skvělé triky. hodící se hudba. spoiler: realistické cestování v čase. konec spoileru. dobré vtípky. promyšlený scénář. výborný padouch.

  • 80%
   0
   0
   14. 5. 2019
   -MiCi- (77 bodů)

   Důstojné zakončení první etapy Marvel serie

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   JanM (78 bodů)

   Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

  • 100%
   2
   4
   29. 4. 2019
   martina-hesova-jr (96 bodů)

   Nemám slov. Při sledování jsem se nachytala při nedýchání, takže můžu říct, že to byla vskutku dechberoucí podívaná. Akční scény jsou úžasné, plné emocí a jde z nich cítit napětí, které v jiných dílech Avengers nenalezneme. Je to skvostné zakončení této superhrdinovské pecky, které je pro každého věrného fanouška jako pohlazení po duši. Pro mě je to filmový zážitek, který do smrti nezapomenu. Tolik emocí jsem nikdy předtím při sledování jakéhokoliv filmového snímku necítila.

  • 90%
   0
   0
   14. 5. 2019
   ANDY91 (96 bodů)

   Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

  • 65%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Marrow (96 bodů)

   Děj mi tak přišel jak na horské dráze. Nahoru a dolu.
   Nejdřív jste nadšeni, že hrdinové, kteří chyběli v Infinity war, tak chyběli schválně, aby mohli být tady. Jenže pak to jde zase dolů, na scénu přichází Thanos a chová se tak lacině, úplně bez kouzla, které měl v Infinity war. Hotový Ultron. Chvíli se dojímáte nad tím, jaký starý známý se na plátně objevil, minutu na to kroutíte hlavou nechápavě nad situací, jak mohli do děje dát takovou debilitu, pak se stane něco super, a další moment zase nějaká nedomyšlenost, která vyvrací pointu spousty předchozích filmů. Např. vždy platilo, že je smrtelně nebezpečné se dotknout kamenů nekonečna a tady si s nimi hází, jakoby nic. Nebo postava Captain Marvel s novým sestřihem ála lesbická aktivistka a vůbec celá ta scéna pózování ženských Avengerek, to bylo jako proboha co?

   Naštěstí to vyvažuje pár pozitivních scén, třeba ze závěrečného velkého střetu všech avengerů jsem měl úplně husinu.
   Či scénka s Tonnyho dcerkou a Happym (Tonnyho asistentem), kterého hraje Jon Favreau, jež byl současně režisérem vůbec prvního Ironmana a tedy i tím, kdo započal celou tuhle nyní už legendární sérii.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Gib (120 bodů)

   Pro mě plnohodnotné, skvělé a uspokojivé zakončení jedné velké fáze Marvel. Tím neříkám že nemám v plánu jít na další film od marvelu, spíš o to víc jsem zvědav na další filmy a co mají v plánu dál.
   U filmu se mi moc líbil pomalý rozjezd a a grandiózní finále. Musím říct že jsem byl zvědavý na průběh filmu zvlášť k jeho délce, jsem nevěděl co čekat ale nezklamalo mě to.

  • 45%
   1
   0
   14. 5. 2019
   Wolf77 (155 bodů)

   Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Morra (162 bodů)

   Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

  1 2 3 dalsi posledni
  84 88 ?
  jak hlasovat?
  • juha_efx 85%
  • anonnym 95%
  • philipp-malov 95%
  • kubi.sarka 100%
  • Petrson 60%
  • luda-arachno 90%
  • dominik-dolezal 0%
  • Pure_Shadowhunter 90%
  • Chimpanzee21 75%
  • martin-jandejsek 95%
  všechna hodnocení (117)

  V žebříčcích uživatelů

  2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
  3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: