Avengers: Endgame
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 4 dalsi posledni
 • 50%
  3
  1
  8. 5. 2019
  Erdelka (13 bodů)

  Jsem asi jediný člověk v celém vesmíru, kterého Endgame zklamal... Na marvelovkách užíjdím proto, že je to odreagování. Je to smyšlemý svět superhrdnů, který má především pobavit a základem kterého je, že po napínavé zápletce a všech peripetiích přijde na řadu hrdinský akt hlavního hrdiny - superhrdiny a ten vše zachrání. Podstatou superhrdinů jsou právě jejich nadlidské schopnosti. Přijde mi, že tvůrci se pokusili z Endgame udělat film s jakousi hlubokou myšlenkou... Tím ale filmy o superhrdinech být nemohou. Když mám náladu na něco vážného, rozhodně nesahám po marvelovce, ale po Čechovově Rackovi. Endgame na mě celkově působí jako film, ze kterého se někdo snažil udělat vážný snímek, kterým ale být nemůže :(

 • 65%
  0
  0
  4. 6. 2019
  mirek5184 (18 bodů)

  Tak nevím, po Infinity War docela zklamání, nechci rozebírat děj, abych někoho nepřipravil o překvapení, ale přijde mi to jako romantický film pro ženy.

 • 85%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Quokka (18 bodů)

  Trošku chaos, pomalejší tempo, ale jinak skvělé završení této série. Zážitek z předchozího dílu byl mnohem větší. Epický závěr byl sice fantazie, splnil účel, ale tu celkovou délku nemohu odpustit. Plný počet dát nemohu, ale rozhodně velká spokojenost

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uhlipe (19 bodů)

  Od tohohle film očekává každý fanoušek Marvelu hodně, i já jsem byl plný očekávání

 • 95%
  0
  0
  1. 10. 2019
  tony-duong (19 bodů)

  Jako fanoušek jsem byl nadmíru spokojený. Režizerské duo splnilo ty nejvlhčí sny všem nerdům a fanouškům této Marvelovské série a dokázalo i přes velký počet charakteru zakončit s grácii.

 • 95%
  0
  0
  28. 5. 2019
  Zabijak129 (21 bodů)

  AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Tosu87 (22 bodů)

  Uzasne zakonceni stejne jako jiz napovida nazev. Jedine co byla skoda ze nezavrsili vsechny rozjete linky. Clovek tu tedy nesmi vse logicky resit protoze spousty veci tu logiku postradaji, film ale dobre drzi pohroma i bez toho ze nektere veci logiku proste popiraji.

 • 95%
  0
  0
  28. 5. 2019

  Dlouho očekávaný díl.. Závěrečný co ukončil celou sagu avengers neuměla jsem si představit sedět v sále v kině tři hodiny a nakonec to bylo ještě málo klidne bych přidala ještě další dvě hodiny strašně rychle to uteklo super děj ale i smutnej bylo to velice ale velice napínavé kdo neviděl musí vidět. Pro milovníky marvelovek je to hřích nevidět tento poledni díl avengers.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  honza-reiskup (25 bodů)

  Avengers: Endgame je opravdu výborný snímek, který jsem si skvěle užil. Paradoxně mě vůbec nebavil závěrečný bitevní digibordel s epileptickým střihem, který je bratrů Russoových absolutně nehoden. Dialogový scény a herecká chemie nejlepší, závěr krásně dojemný. Spoustu dialogů a vtipných momentů si vybavím ještě nyní (Big Lebowski!), ta údajně megaosudová bitva... meh, velké zklamání. Takže nakonec čtyři hvězdičky z pěti

 • 75%
  3
  0
  25. 4. 2019
  samba-samoura (28 bodů)

  Film byl ok, ale nemá to na díl předtím! Možná jsem byl ovlivněn hypem okolo, je to oprostě ok, nejlepší je posledních cca 45 min.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2019
  kelllys (30 bodů)

  film pěkný tak je to marvel takže pro fanoušky top ale vzhledem k tomu že se jednalo o závěr původních avengers, čekala jsem víc, role thora se mi moc nelíbila a závěr s Tonym už vůbec ne, ale zde se musi mě sympatie s touto ironickou postavou. Celkově hodnocení 4z5

 • 95%
  0
  0
  4. 9. 2019
  dejw-nevoral (32 bodů)

  Za mě asi nejlepší zakončení jaký mohlo být. Líbí se mi že se film točí kolem původní šetky a všechno se to krásně uzavře. Jinak herecké výkony Roberta Downeyho, Chrise Evanse, Chrise Hemswortha, Scarlett Johansson, Marka Ruffala i Jeremyho Renner naprosto úžasný, klobouk dolů.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Suny (39 bodů)

  Mám ráda Marvel tak, jako většina fandů. Filmy si vždy udržovaly laťku kolem 70%....Jako většina fandů jsem byla plná očekávání na závěrečné finále, které bylo nakonec ve výsledku fakt špatné. Vážně špatné. Ano, můžeme vyzdvihnout tu skvělou grafiku a herecké výkony, ale jako vážně? Takový je konec? Takové je řešení? Infinity war byl tak skvělý. Linka, které mohli dát prostor, byla tak temná... a oni se jí dokonce lehce drželi na začátku, ale pak? trapné vtipy do tak vážné situace a řešení beze smyslu. Je to škoda.

 • 90%
  1
  0
  19. 5. 2019
  luda-arachno (40 bodů)

  Měl jsem trošku strach jak to vše dopadne a jak zvládnou ukončit 10 let snahy o spojení různých filmů do jedné série též zvanou jako MCU. Povedlo se to celkem slušně až na ten začátek filmu, kde se to táhlo cca 30 min. Pak to bylo čím dál lepší. Shlédnout tento film doporučuji, ale samozřejmě shlédnout i všechny filmy před tímto filmem aby jste všemu rozuměly.

 • 100%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Nosmall (43 bodů)

  Jako fanoušek všech Marvel filmů, nemůžu tomuto kousku dát jiné hodnocení než 100% V tomto kousku je vše co od špičkového filmu očekávat, humor,napětí,drama. Byl jsem na tomto kousku s přítelkyní a na to že ona zrovna těmto typům filmů moc neholduje a skoro celý film jsem jí musel vysvětlovat která postava je která a co dela a proc to dela, i jí ukápla u filmu slza.. Za mě všem doporučuji..:)

 • 95%
  0
  0
  1. 10. 2019
  matthias-nemafb (45 bodů)

  bylo to super ale kdo nevyděl většinu marvelovek nebude chápat děj což je asi jediná špatná věc a možná taky (ale pro některé třeba mě je to pozitivní) tak je doba trvání tři hodiny jsou fakt hodně ale zase je to fakt hodně zábavy takže se to vyruší takže fakt doporučuju

 • 100%
  0
  0
  26. 6. 2019
  danielssan (48 bodů)

  Úplne úžasne urobený záverečný diel. Stále ale sa otvárajú možnosti ďalších možností nových dielov. Celkovo dojem filmu vo mne nechal nádherný zážitok.
  Len je veľká škoda že skončila cela sága Avangers. + scéna a animácie úplné fantastické. Človeka vtiahnu do deja a iba ostáva v nemom úžase.

 • 60%
  6
  1
  27. 4. 2019
  Carpinus (52 bodů)

  Dvěma slovy, spíš zklamání. Možná za to můžou přehnaná očekávání, možná by mě sedla spíš jiná verze Endgame, možná jsem nebyl v tom správném rozpoložení, každopádně žádné WAU! se nedostavilo. Čekal jsem spíš akci od začátku do konce, mnohem víc mrtvých, zasloužené a hrdinské smrti. Ani ten zvrat na začátku mi nesedl, to samé vývoj některých postav a nechat CA zemřít tímto způsobem je poslední kapka. Nesrovnalosti v logice, kdy např. po uchopení nekonečného kamene v minulých dílech téměř kohokoliv okamžitě zabije, zatímco tady se kamenů každý běžně dotýká, to tomu také nepřidalo. No a už vůbec mi nesedí ta postava CM. Je tak silná, že většinu času musí být neznámo kde a jen tak náhodou dorazit na konec finále. IW mnohem lepší.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Zoompie (54 bodů)

  Nejlepší zakončení jedné obrovské ságy, jaké jsme si mohli přát. Film vzdává hold všech předchozím snímkům, tím se stává krásně nostalgickým. Tvůrci opět přišli s novými nápady, které baví i po celé 3 hodiny. Závěrečná kolosální bitva byla famózní a krásné rozloučení s našimi oblíbenými postavami.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2019
  stalkicz (54 bodů)

  Prestoze davam 85% citim mirne zklamani. Ty procenta jsou spise fanouskovskou odmenou nez nestranym hodnocenim filmu. Hodnoceni Endgame jako samostatneho filmu je tezke ne-li nemozne. Pribeh je takova rychlokvaska. U Marvel filmu to s pribehem vetsinou drhne ale uz i pomerne primocara Infinity war mi prisla mnohem snesitelnejsi. Ale jako fanousek nemuzu byt nespokojeneny :) Takze diky za Capa s Mjolnirem a hlavne Avengers assemble!

1 2 3 4 dalsi posledni
87 88 ?
jak hlasovat?
 • Fernandes 100%
 • Meky 30%
 • jablko37 95%
 • Bstone 85%
 • Dominika1 80%
 • Tadoch 100%
 • SicarioGamer666 85%
 • Hector301 90%
 • Kathryn 90%
 • Tomas_313 65%
všechna hodnocení (218)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
9. místo z 11 v žebříčku uživatele lukasopicasso
18. místo z 145 v žebříčku uživatele Angelus
126. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
Sdílet tuto stránku:

Partneři: