Avengers: Endgame
Komentáře

prvni predchozi 1 2 3 4 dalsi posledni
 • 60%
  1
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (826 bodů)

  nechci rýpat, ale poslední avengers není podle mé očekávání. Film byl natočen jako kdyby producent chtěl zbavit své akční hrdiny co nejrychleji a je to škoda.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  martin-kubista (797 bodů)

  Obsahuje spoilery!!!
  Tohle pokračování rozjetého příběhu z minulého dílu je u mě lehce kontroverzní. Film se mi místy zdál takový lehce utahaný. Captain Marvel měla kupodivu mnohem méně prostoru, než jsem čekal. I další postavy, které v minulém díle na konci "umřeli", tam díky tomu byly jen minimálně. Zároveň ale prvek cestování časem (i když lehce chaotický) zde umožnil uvidět již známe scény a situace ze straších filmů z jiného úhlu. Za mě určitě super film, ale horší než předchozí.

  • cestování časem
  • málo prostoru Captain Marvel
  • trochu logický chaos ohledně cestování v čase
 • 70%
  7
  1
  26. 4. 2019
  tamura (747 bodů)

  Předchozí díl bez debat lepší. Kompaktnější, v tempu konzistentní a pokud zvolní, má proč a divák to pozná. Tady to trochu přesáhlo samo sebe. Někde jakoby se tvůrci nechali unést významem nebo poselstvím nebo nutností tlačit na pilu nebo předtuchou, že slza ukápne a kalkulace zastínila přirozenou reakci diváka, která nepotřebuje vodit za ruku a když se to přeťápne, je reakce přesně opačná, než by si tvůrci přáli. Je tam spousta skvělých scén, nápadů, verbálních fórů, odkazů, herci si to zjevně užívají (Hemsworth obzvlášť). Pro mě přepísknutý konec. Až moc záběrů na štít Kapitána Ameriky (jo, je to dost šovinistický) a jako by si tvůrci byli vědomi, že se s tou Amerikou (zemí, ne chlapem) coby středem Vesmíru a Všehomíra možná přehání, v jednu chvíli se tam objeví Marvelka a řekne větu tuším něco jako "nemám na starosti jenom vás". To mě pobavilo. Mohlo to být klidně o 20 minut kratší.

 • 95%
  0
  1
  29. 5. 2019
  KajkaFajka (700 bodů)

  Kedže si človek nepametá celkom presně príbehy ktoré sa odehráli po čas tých nekolko let tak se pak trochu ztráca ve všech tých postavách. Ale hlavní hrdinové sú jasný a skvěle boli zahráni svými predstavitelmi. Vážně je to zážitok vidět fil v dolby atmos a na velkém plátně. A i si ze sebe umí udělat srandu jako ked vidite vypaseného Thora

 • 90%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (691 bodů)

  Fenomenální rozlučka za jednou neobyčejnou filmovou érou, u které bych však uvítal méně humoru ve 2/3, který mě v určitých momentech vyloženě otravoval (viz. Thor). To, co se ale děje minimálně poslední hodinu, je splněným snem, v který jsem ani nedoufal. Infinity War je dle mého kvalitnější počin, který drží výrazně lépe pohromadě, ale zato Endgame ve mně oproti IW vyvolalo pocity totálního nadšení, ultimátního požitku a emocionálního roztříštění, ale zároveň i absolutního naplnění. Dostalo mě to a ani po třech dnech po projekci nemůžu na Endgame přestat myslet. Marvel to prostě společně s bratry Russoovými ustál s grácií a hlavou vztyčenou, a i přestože to není dokonalý film, tak společně s Infinity War funguje perfektně. Jsem si vědom veškerých chyb, který tento snímek sužují, ale nemůžu si pomoct, protože toto byl pro mě ten největší kinozážitek vůbec. Další projekce bezesporu tak silné nebudou, ale to, co jsem prožíval v kině během vyprodané předpremiéry, mi už nikdo nesebere :-) Přes všechny možné chyby, a že jich je skutečně požehnaně, se nemohu zbavit pocitu, že toto byl ten nejsilnější filmový zážitek, jaký jsem kdy v kině zažil. Životní kinematografický prožitek! O budoucnost Marvelu se nebojím, ale tohle se už opakovat nebude a vážně jsem hrdý, že jsem u toho mohl být. Takhle si představuju největší událost naší generace. Brilantní! I love it 3000 PS: Kdopak si také všiml Kačera Howarda? :-) 9/10 (Infinity Saga: IM 7/10 THI 6/10 IM2 4/10 CA: TFA 4/10 Thor 7/10 Avengers 9/10 IM3 7/10 Thor: TDW 4/10 CA: TWS 8/10 GotG 8/10 Avengers: AoU 7/10 AM 7/10 CA: CW 7/10 DS 7/10 SM: Homecoming 7/10 Thor: Ragnarok 8/10 GotG Vol2 6/10 BP 9/10 Avengers: IW 9/10 AM&tW 6/10 CM 6/10)

 • 100%
  1
  0
  29. 9. 2019
  Reacherjack2016 (690 bodů)

  Nebyl jsem si jistý, zda-li Marvel dokáže vymyslet něco lepšího než Infinity War. Ve filmu není ani jedna scéna, která by mě nudila. Celou dobu jsem seděl s otevřenou hubou a cítil jsem to kouzlo mezi těmi postavami. Závěr nemohl být lepší. Vše 100%.

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (534 bodů)

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

 • 80%
  4
  1
  25. 4. 2019
  Vildolf (528 bodů)

  Avengers: Infinity War bylo lepší, ale tohle se dalo taky:).

 • 100%
  0
  1
  14. 5. 2019
  uge (525 bodů)

  Povinost pro MCU fandy, celý film je dostatečně dlouhý ale i přesto nenudí.
  Každá postava si zde udělá svůj díl práce, což je někdy i trochu na sílu, ale oceňuji to že to je tak komplexní. Obecně mnohem lepší než infinty wars.
  Za mě je to super mix, všeho, jak akce, trochu dramatu, hodně emocí.
  Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

 • 90%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Milena107 (485 bodů)

  Tři hodiny strašlivýho přepalu, kdy by celá řádka momentů mohla posloužit jako vrchol samostatnýho filmu. Tady ne - jsme ve finále a celý kolosální univerzum finišuje, takže... VŠECHNO, VŠICHNI A VŠUDE!!!! Ovšem pozor - ono jim to funguje. Hlavně proto, že tvůrci prokázali neuvěřitelnej cit pro látku a napěchovali tenhle tříhodinovej maraton neuvěřitelným množstvím odkazů, citací, vtipných recyklaček a drobných vyvrcholení. Pro mě osobně vůbec netvoří emocionální vrchol libovolný scény něčího skonu - ty mi naopak přišly jako jediný opravdu předvídatelný (a naštěstí je jejich melodramatičnost včas utnutá).

 • 90%
  0
  1
  28. 5. 2019
  dancemusic2012 (465 bodů)

  Poslední díl neohrozenych hrdinů a musim znovu říct, že se mi to opět moc líbilo.
  Má to vtip, akci, smutek a možná i budoucí nápady jak se zcela nezbavit hrdinů a nějak je ještě zakomponovat do dalších filmů, ale kdo ví...
  Vlastně jsem zvědav zda budou další marvelovky, protože mně tahle parta hodně bavila a všechny filmy mám "povinně" na bluray. Tak snad jo. Každopádně slušné zakončení to bylo.

 • 100%
  0
  1
  14. 5. 2019
  sisisi (439 bodů)

  Film hezky ukončil sérii. Jediné, co jsem však úplně nepochopila, a nejsem sama, bylo cestování v čase. Přijde mi to pak nereálné, jak mohl film skončit, když v budoucnosti zemřely postavy z minulosti a tak.. ale jinak se mi to moc líbilo a klidně bych se na to podívala znova.

 • 90%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Fricino (437 bodů)

  Člověk se prostě neubrání dojmu a hrdosti nad tím, že mohl být v kině u něčeho, co se zapíše do kinematografické historie. Ať už člověk je nebo není fanoušek blockbusterů a ať už si to přizná nebo ne, MCU a Avengers: Endgame je obrovský milník a jde o mnohem víc než jen popcornovou zábavu. Reálné emoce, gigantický fan service a dlouho očekávané uzavření, ale stejně tak notná dávka překvapení a zimomriavkových momentů... nemá smysl se rozepisovat, když má člověk v hlavě ještě bordel. Na tohle prostě jedno promítání nestačí.

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  keddie (415 bodů)

  Jsem velkým fanouškem Marvelovských filmů a byl jsem hodně zvědaví, jak se popasují s navázáním na předchozí Infinity War. A musím říct, že se ctí. Tento film je jiný, než jeho předchůdce, ale přesto si udržel vysokou laťku. Příběh se z de nenásilnou cestou propojuje s minulými filmy aá se říct, že se kruh uzavřel. Film je víc sentimentální, hodně hraje na emoce, přátelství, víru v sebe i ostatní. Grandiózní finále, které tu ještě nebylo. Je mi líto 9. dílu Star Wars, bude pro ně problém se k tomuto pouze přiblížit.

 • 50%
  3
  0
  6. 5. 2019
  sugi (326 bodů)

  … předem , jsem fandou Marvelovek , ale takovéhle zakončení jsem tedy nečekal …. Tady si tvůrci ukousli velké sousto , které nedokázali strávit ….
  Vlastně jen s velké části zkopírovali Infinity war , něco přidali a celé Endgame je soustředěno na posledních cca 20 minut filmu …. Kdyby to podstané s Endgame vzali a přidali ho k Infinity war , tak by to bylo určitě velkolepé završení Marvelovské ságy , ale takhle to je jenom třihodinové nic ....

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  polopaticky (325 bodů)

  Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  bLaCk0uT (308 bodů)

  Totální pecka! Pojem dechberoucí nabírá úplně jinej význam, když člověk fakt zapomnene díky ty awesomnosti v kině dejchat:) Russoové jsou největší frajeři, tolik postav, a každá má dostatek prostoru pro sebe, pro svůj příběh, pro svůj konec. Jokuje se tak akorát a ta kombinace s tearjerker momentama je skvěle vyvážená. Bejt v tý permanentní brečící/smějící se křeči ale dá během těch 3 hodin docela zabrat, to zas jo. a Konec trochu trpěl syndromem Návatu krále, ale vzhledem k tomu, že prostě nechcete, aby to skončilo, tak je to vlastně dobře:) P.S.: A Community camea potěšili! P.S2: svět potřebuje víc filmů s pegasama v totálně epický bitvě.

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Pepazdepa (250 bodů)

  AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

 • 90%
  0
  0
  28. 5. 2019
  shalmirane (222 bodů)

  Dobrý závěr celé série, kdy jsou v první půlce filmu spojeny dějové linky všech předchozích dílů do jednoho epického finále. V druhé půlce se pak odehrává celá bitva, na jejímž konci je proti padouchovi použita jeho vlastní zbraň.

  • Spojení dějových linek všech předchozích dílu do jednoho epického finále
  • Použití cestování časem jako Deus Ex Machina pro vyřešení všeho
 • 70%
  4
  1
  27. 4. 2019
  Vali (221 bodů)

  Nejsem nějaký extra filmový fanoušek/znalec Avengers, ale víc už se mi líbila 1. část. Tam mě ten děj opravdu bavil a přišlo mi to srozumitelný. Ale tahle druhá část byla taková matlanice - Cpt. America měl schopnosti s kladivem jako Thor atd. Neříkám, že mě to nebavilo, ale prostě už to nebylo ono. Jako vtípky dobrý, kouknou se na to taky fajn. Thanos v 1. části byl top a těd v 2. části z něho udělali klasického záporáka.

prvni predchozi 1 2 3 4 dalsi posledni
86 88 ?
jak hlasovat?
 • maria-hlavackova 100%
 • Yancl 85%
 • juggler 100%
 • lucia-milenkyova-tamasova 45%
 • Ladaxxx 75%
 • Fernandes 100%
 • Meky 30%
 • jablko37 95%
 • Bstone 85%
 • Dominika1 80%
všechna hodnocení (223)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
9. místo z 11 v žebříčku uživatele lukasopicasso
18. místo z 145 v žebříčku uživatele Angelus
126. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
Sdílet tuto stránku:

Partneři: