Avengers: Endgame
Komentáře

prvni predchozi 1 2 3 dalsi posledni
 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sisisi (439 bodů)

  Film hezky ukončil sérii. Jediné, co jsem však úplně nepochopila, a nejsem sama, bylo cestování v čase. Přijde mi to pak nereálné, jak mohl film skončit, když v budoucnosti zemřely postavy z minulosti a tak.. ale jinak se mi to moc líbilo a klidně bych se na to podívala znova.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  keddie (387 bodů)

  Jsem velkým fanouškem Marvelovských filmů a byl jsem hodně zvědaví, jak se popasují s navázáním na předchozí Infinity War. A musím říct, že se ctí. Tento film je jiný, než jeho předchůdce, ale přesto si udržel vysokou laťku. Příběh se z de nenásilnou cestou propojuje s minulými filmy aá se říct, že se kruh uzavřel. Film je víc sentimentální, hodně hraje na emoce, přátelství, víru v sebe i ostatní. Grandiózní finále, které tu ještě nebylo. Je mi líto 9. dílu Star Wars, bude pro ně problém se k tomuto pouze přiblížit.

 • 50%
  2
  0
  6. 5. 2019
  sugi (325 bodů)

  … předem , jsem fandou Marvelovek , ale takovéhle zakončení jsem tedy nečekal …. Tady si tvůrci ukousli velké sousto , které nedokázali strávit ….
  Vlastně jen s velké části zkopírovali Infinity war , něco přidali a celé Endgame je soustředěno na posledních cca 20 minut filmu …. Kdyby to podstané s Endgame vzali a přidali ho k Infinity war , tak by to bylo určitě velkolepé završení Marvelovské ságy , ale takhle to je jenom třihodinové nic ....

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  polopaticky (324 bodů)

  Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  bLaCk0uT (305 bodů)

  Totální pecka! Pojem dechberoucí nabírá úplně jinej význam, když člověk fakt zapomnene díky ty awesomnosti v kině dejchat:) Russoové jsou největší frajeři, tolik postav, a každá má dostatek prostoru pro sebe, pro svůj příběh, pro svůj konec. Jokuje se tak akorát a ta kombinace s tearjerker momentama je skvěle vyvážená. Bejt v tý permanentní brečící/smějící se křeči ale dá během těch 3 hodin docela zabrat, to zas jo. a Konec trochu trpěl syndromem Návatu krále, ale vzhledem k tomu, že prostě nechcete, aby to skončilo, tak je to vlastně dobře:) P.S.: A Community camea potěšili! P.S2: svět potřebuje víc filmů s pegasama v totálně epický bitvě.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Pepazdepa (236 bodů)

  AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Heart (174 bodů)

  Čekal jsem, že poslední Avengers budou "masterpiece". A bohužel jsem se nedočkal. Skvělý film to je, to jo, ale má to svá ale. Celé to vystihuje záverečná rubačka na otevřeném poli, kterou jsme viděii už tolikrát. Přílet všech hrdinů velkolepý, ale pak digitální orgie v podobném duchu jak jindy, kde měli dokonce i čas na obětí Iron man se Spidermanem.. Zas vzpomínám na skvělou jedničku a masivní bitvu v New Yorku. Nechci jen hanit, protože film se mi líbil, ale když čekáte kulervoucí masakr, tak máte přehnaná očekávání. Nicméně celá dějová linka s cestováním do minulosti a celkově vtipné hlášky a zfotrovatělý Thor to opravdu nemělo chybu. Konec jsem očekával, takže mě zas tolik nepřekvapil. Určitě je to důstojné zakončení série Avengers a před DC mají na míle náskok ve všem.

 • 70%
  4
  1
  27. 4. 2019
  Vali (170 bodů)

  Nejsem nějaký extra filmový fanoušek/znalec Avengers, ale víc už se mi líbila 1. část. Tam mě ten děj opravdu bavil a přišlo mi to srozumitelný. Ale tahle druhá část byla taková matlanice - Cpt. America měl schopnosti s kladivem jako Thor atd. Neříkám, že mě to nebavilo, ale prostě už to nebylo ono. Jako vtípky dobrý, kouknou se na to taky fajn. Thanos v 1. části byl top a těd v 2. části z něho udělali klasického záporáka.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Morra (162 bodů)

  Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (155 bodů)

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Gib (120 bodů)

  Pro mě plnohodnotné, skvělé a uspokojivé zakončení jedné velké fáze Marvel. Tím neříkám že nemám v plánu jít na další film od marvelu, spíš o to víc jsem zvědav na další filmy a co mají v plánu dál.
  U filmu se mi moc líbil pomalý rozjezd a a grandiózní finále. Musím říct že jsem byl zvědavý na průběh filmu zvlášť k jeho délce, jsem nevěděl co čekat ale nezklamalo mě to.

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Marrow (96 bodů)

  Děj mi tak přišel jak na horské dráze. Nahoru a dolu.
  Nejdřív jste nadšeni, že hrdinové, kteří chyběli v Infinity war, tak chyběli schválně, aby mohli být tady. Jenže pak to jde zase dolů, na scénu přichází Thanos a chová se tak lacině, úplně bez kouzla, které měl v Infinity war. Hotový Ultron. Chvíli se dojímáte nad tím, jaký starý známý se na plátně objevil, minutu na to kroutíte hlavou nechápavě nad situací, jak mohli do děje dát takovou debilitu, pak se stane něco super, a další moment zase nějaká nedomyšlenost, která vyvrací pointu spousty předchozích filmů. Např. vždy platilo, že je smrtelně nebezpečné se dotknout kamenů nekonečna a tady si s nimi hází, jakoby nic. Nebo postava Captain Marvel s novým sestřihem ála lesbická aktivistka a vůbec celá ta scéna pózování ženských Avengerek, to bylo jako proboha co?

  Naštěstí to vyvažuje pár pozitivních scén, třeba ze závěrečného velkého střetu všech avengerů jsem měl úplně husinu.
  Či scénka s Tonnyho dcerkou a Happym (Tonnyho asistentem), kterého hraje Jon Favreau, jež byl současně režisérem vůbec prvního Ironmana a tedy i tím, kdo započal celou tuhle nyní už legendární sérii.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ANDY91 (96 bodů)

  Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

 • 100%
  2
  4
  29. 4. 2019
  martina-hesova-jr (96 bodů)

  Nemám slov. Při sledování jsem se nachytala při nedýchání, takže můžu říct, že to byla vskutku dechberoucí podívaná. Akční scény jsou úžasné, plné emocí a jde z nich cítit napětí, které v jiných dílech Avengers nenalezneme. Je to skvostné zakončení této superhrdinovské pecky, které je pro každého věrného fanouška jako pohlazení po duši. Pro mě je to filmový zážitek, který do smrti nezapomenu. Tolik emocí jsem nikdy předtím při sledování jakéhokoliv filmového snímku necítila.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  JanM (78 bodů)

  Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  -MiCi- (77 bodů)

  Důstojné zakončení první etapy Marvel serie

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ales-kralik (58 bodů)

  super. dokonalé završení dokonalé série. skvělé dialogy. několik nečekaných zvratů. spousta postav, které dostaly prostor. skvělé triky. hodící se hudba. spoiler: realistické cestování v čase. konec spoileru. dobré vtípky. promyšlený scénář. výborný padouch.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Zoompie (54 bodů)

  Nejlepší zakončení jedné obrovské ságy, jaké jsme si mohli přát. Film vzdává hold všech předchozím snímkům, tím se stává krásně nostalgickým. Tvůrci opět přišli s novými nápady, které baví i po celé 3 hodiny. Závěrečná kolosální bitva byla famózní a krásné rozloučení s našimi oblíbenými postavami.

 • 60%
  6
  1
  27. 4. 2019
  Carpinus (48 bodů)

  Dvěma slovy, spíš zklamání. Možná za to můžou přehnaná očekávání, možná by mě sedla spíš jiná verze Endgame, možná jsem nebyl v tom správném rozpoložení, každopádně žádné WAU! se nedostavilo. Čekal jsem spíš akci od začátku do konce, mnohem víc mrtvých, zasloužené a hrdinské smrti. Ani ten zvrat na začátku mi nesedl, to samé vývoj některých postav a nechat CA zemřít tímto způsobem je poslední kapka. Nesrovnalosti v logice, kdy např. po uchopení nekonečného kamene v minulých dílech téměř kohokoliv okamžitě zabije, zatímco tady se kamenů každý běžně dotýká, to tomu také nepřidalo. No a už vůbec mi nesedí ta postava CM. Je tak silná, že většinu času musí být neznámo kde a jen tak náhodou dorazit na konec finále. IW mnohem lepší.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Lady Di (46 bodů)

  Wow. To bylo neuvěřitelných 180 minut plných napětí. V tom filmu je toho opravdu hodně. Strašně moc emocí a dějových linek. Je neuvěřitelné, že to všechno dokázali bratři Russoové skloubit do jednoho ultimátního filmu. Bylo vidět, že herci si to náramně užívají a vkládají do svých výkonů ohromné city a emoce. Neuvěřitelné zvraty mi vyrazily dech a dokonce jsem se rozbrečela, tak emotivní to bylo. Nemůžu nic vytknout. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že nebyly žádné proslulé podtitulkové scény. 100%

  • Scéna Kapitána Ameriky ve výtahu
  prvni predchozi 1 2 3 dalsi posledni
  84 88 ?
  jak hlasovat?
  • juha_efx 85%
  • anonnym 95%
  • philipp-malov 95%
  • kubi.sarka 100%
  • Petrson 60%
  • luda-arachno 90%
  • dominik-dolezal 0%
  • Pure_Shadowhunter 90%
  • Chimpanzee21 75%
  • martin-jandejsek 95%
  všechna hodnocení (117)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 24 v žebříčku uživatele loudaxxx
  2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
  3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: