Avengers: Endgame
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Morra (162 bodů)

  Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Tosu87 (22 bodů)

  Uzasne zakonceni stejne jako jiz napovida nazev. Jedine co byla skoda ze nezavrsili vsechny rozjete linky. Clovek tu tedy nesmi vse logicky resit protoze spousty veci tu logiku postradaji, film ale dobre drzi pohroma i bez toho ze nektere veci logiku proste popiraji.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uhlipe (19 bodů)

  Od tohohle film očekává každý fanoušek Marvelu hodně, i já jsem byl plný očekávání

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  JanM (78 bodů)

  Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uge (504 bodů)

  Povinost pro MCU fandy, celý film je dostatečně dlouhý ale i přesto nenudí.
  Každá postava si zde udělá svůj díl práce, což je někdy i trochu na sílu, ale oceňuji to že to je tak komplexní. Obecně mnohem lepší než infinty wars.
  Za mě je to super mix, všeho, jak akce, trochu dramatu, hodně emocí.
  Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ales-kralik (58 bodů)

  super. dokonalé završení dokonalé série. skvělé dialogy. několik nečekaných zvratů. spousta postav, které dostaly prostor. skvělé triky. hodící se hudba. spoiler: realistické cestování v čase. konec spoileru. dobré vtípky. promyšlený scénář. výborný padouch.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sisisi (439 bodů)

  Film hezky ukončil sérii. Jediné, co jsem však úplně nepochopila, a nejsem sama, bylo cestování v čase. Přijde mi to pak nereálné, jak mohl film skončit, když v budoucnosti zemřely postavy z minulosti a tak.. ale jinak se mi to moc líbilo a klidně bych se na to podívala znova.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Lady Di (46 bodů)

  Wow. To bylo neuvěřitelných 180 minut plných napětí. V tom filmu je toho opravdu hodně. Strašně moc emocí a dějových linek. Je neuvěřitelné, že to všechno dokázali bratři Russoové skloubit do jednoho ultimátního filmu. Bylo vidět, že herci si to náramně užívají a vkládají do svých výkonů ohromné city a emoce. Neuvěřitelné zvraty mi vyrazily dech a dokonce jsem se rozbrečela, tak emotivní to bylo. Nemůžu nic vytknout. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že nebyly žádné proslulé podtitulkové scény. 100%

  • Scéna Kapitána Ameriky ve výtahu
  • 100%
   2
   4
   29. 4. 2019
   martina-hesova-jr (96 bodů)

   Nemám slov. Při sledování jsem se nachytala při nedýchání, takže můžu říct, že to byla vskutku dechberoucí podívaná. Akční scény jsou úžasné, plné emocí a jde z nich cítit napětí, které v jiných dílech Avengers nenalezneme. Je to skvostné zakončení této superhrdinovské pecky, které je pro každého věrného fanouška jako pohlazení po duši. Pro mě je to filmový zážitek, který do smrti nezapomenu. Tolik emocí jsem nikdy předtím při sledování jakéhokoliv filmového snímku necítila.

  • 100%
   4
   4
   25. 4. 2019
   Blackhand47XD (1393 bodů)

   Je to tady, konečně je za námi jedna velká filmová éra, která se dějově točila kolem honu na Kameny nekonečna. Letos nás samozřejmě ještě čeká druhý Spider-Man, který definitivně uzavře třetí fázi, ale jeho film bude spíše takovým náhledem do budoucna, než epilogem pro některé postavy, jako je právě Endgame.

   S Infinity War nemá tenhle sequel moc cenu srovnávat, jelikož jde opravdu o tematicky zcela odlišné filmy. Zatímco u Infinity War jste z kina odcházeli trošku deprimovaní a v hlavě už vám šrotovalo milion teorií, Endgame je převážně pozitivní a krásně uzavírá několik příběhů, které se s námi táhnou už od první fáze. Po depresivní trojce je navíc čtvrtý díl Avengers žánrově převážně epická komedie a to doslova.

   Pokud jste si mysleli, že nejlepší vtipy a komické momenty vám nabídli Strážci Galaxie nebo Thor: Ragnarok, šíleně jste se mýlili. Russoovi dokázali vytvořit skvěle nahláškovaný snímek, který navíc mnozí označí asi i jako nejkomiksovější komiksový film vůbec. A i když je snímek opravdu dlouhý, ani si toho nevšimnete, jelikož se na plátně děje něco zajímavého každou vteřinu.

   Nebudeme ale chodit kolem horké kaše a řekneme to narovinu, hlavní náplní filmu je opravdu cestování v čase, což s sebou nese návrat mnoha již mrtvých postav z minula. A je jedno, zda se jedná o padouchy či pomocníky hrdinů, na scéně se jich objeví opravdu hodně. Ke všemu je zde také malé překvapení pro diváky Marvel seriálů. Ano čtete správně, na scéně se objeví jedna a pouze jedna seriálová postava. Abych ale nespoileroval, neřeknu vám kdo, kdy a z jakého seriálu se objeví, ale kvůli jistým potížím s právy můžete jistě odtušit, které postavy to nebudou.

   Co se týče hlavních postav, tak každá se s prohrou po Thanosově lusknutí samozřejmě vyrovnává po svém a stav jedné vás určitě velmi překvapí, ale také pobaví. Samozřejmě dojde i na pár smrtí, ale s tím musel počítat každý z vás. Poslední bitvu o spásu života nemůžou jednoduše přežít všichni. Podíváme-li se na rozvržení prostou jednotlivých postav, je to tady mnohem spravedlivější než minulé, kde to však v tak velkém počtu nešlo jinak.

   Nových charakterů jinak ve snímku moc není, jelikož se film snaží především uzavřít příběh těch starých. Navíc, jak jsem zmínil, čerpají tvůrci, co se postav týče, hodně z filmů minulých. Záporáci jsou pak tentokrát spíše na vedlejší koleji, ale o nich to jednoduše není. Thanos už si své odbyl a je na čase, aby Avengers dostáli svému jménu.

   Hlavní zápletka je možná trochu (no dobře, tak hodně) předvídatelná, ale na tom není nic špatného, když se tvůrcům daří splnit přání fanoušků, na jejichž naplnění čekají mnoho let. Minimalistická kampaň navíc film opravdu zachránila, takže i když v traileru nebylo nic řečeno, budete jásat vždy, jakmile se nějaká vaše teorie nebo oblíbená scéna z komiksů naplní.

   Pokud se to k vám navíc nedoslechlo, tak tentokrát na vás nečeká žádná potitulková scéna, což vám ale nebrání v tom zůstat do konce titulků, abyste uctili práci všech lidí, kteří na filmu a vlastně i celém univerzu pracovali. Stan Lee tu má pak tradičně cameo, ale zřejmě již úplně poslední. Těžko říct, kolik jich dopředu natočil a zda je studio bude chtít vůbec využít.

   Marvel bude asi na dlouhou dobu opravdu jediným, kdo se bude moci pyšnit tím, že vytvořil obrovskou ságu, kterou důstojně uzavřel a přitom si i nechal zadní vrátka pro mnoho a mnoho pokračování s novými i starými tvářemi. Jelikož film skončil tak, jak jsem víceméně čekal i chtěl, nemůžu dát jinak než plný počet.

   Hodnocení: 100%

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   bLaCk0uT (305 bodů)

   Totální pecka! Pojem dechberoucí nabírá úplně jinej význam, když člověk fakt zapomnene díky ty awesomnosti v kině dejchat:) Russoové jsou největší frajeři, tolik postav, a každá má dostatek prostoru pro sebe, pro svůj příběh, pro svůj konec. Jokuje se tak akorát a ta kombinace s tearjerker momentama je skvěle vyvážená. Bejt v tý permanentní brečící/smějící se křeči ale dá během těch 3 hodin docela zabrat, to zas jo. a Konec trochu trpěl syndromem Návatu krále, ale vzhledem k tomu, že prostě nechcete, aby to skončilo, tak je to vlastně dobře:) P.S.: A Community camea potěšili! P.S2: svět potřebuje víc filmů s pegasama v totálně epický bitvě.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Pepazdepa (236 bodů)

   AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Gib (120 bodů)

   Pro mě plnohodnotné, skvělé a uspokojivé zakončení jedné velké fáze Marvel. Tím neříkám že nemám v plánu jít na další film od marvelu, spíš o to víc jsem zvědav na další filmy a co mají v plánu dál.
   U filmu se mi moc líbil pomalý rozjezd a a grandiózní finále. Musím říct že jsem byl zvědavý na průběh filmu zvlášť k jeho délce, jsem nevěděl co čekat ale nezklamalo mě to.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Fxxx (1302 bodů)

   Endgame hraje na všechny struny emocí a dovolil bych si říct, že je v tomhle o aspoň řád zdařilejší jak nejasný předchůdce Infinity War, který vlastně tak nějak všecko jen připravil pro tenhle epický závěr. Přiznám se, že jsem se záměrně držel stranou od všech teorií, jak kdo dopadne a jak se nakonec s Thanosem naloží, takže jsem nebyl nijak výrazně ovlivněn a prostě se jen nechal unést tím, co Russovci nakonec naservírovali. A že těch chodů bylo požehnaně a žádný nenechal (hlavně skalního) fanouška chladným. Potěšila i patřičná dávka humoru (možná větší a rozhodně trefnější jak u Infinity War), která nesmírně ladně vyvažovala osudový tón celého příběhu, potažmo zakončení všech dílčích příběhů servírovaných MCU za posledních 11 roků.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   polopaticky (324 bodů)

   Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   keddie (387 bodů)

   Jsem velkým fanouškem Marvelovských filmů a byl jsem hodně zvědaví, jak se popasují s navázáním na předchozí Infinity War. A musím říct, že se ctí. Tento film je jiný, než jeho předchůdce, ale přesto si udržel vysokou laťku. Příběh se z de nenásilnou cestou propojuje s minulými filmy aá se říct, že se kruh uzavřel. Film je víc sentimentální, hodně hraje na emoce, přátelství, víru v sebe i ostatní. Grandiózní finále, které tu ještě nebylo. Je mi líto 9. dílu Star Wars, bude pro ně problém se k tomuto pouze přiblížit.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Zoompie (54 bodů)

   Nejlepší zakončení jedné obrovské ságy, jaké jsme si mohli přát. Film vzdává hold všech předchozím snímkům, tím se stává krásně nostalgickým. Tvůrci opět přišli s novými nápady, které baví i po celé 3 hodiny. Závěrečná kolosální bitva byla famózní a krásné rozloučení s našimi oblíbenými postavami.

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   honza-reiskup (24 bodů)

   Avengers: Endgame je opravdu výborný snímek, který jsem si skvěle užil. Paradoxně mě vůbec nebavil závěrečný bitevní digibordel s epileptickým střihem, který je bratrů Russoových absolutně nehoden. Dialogový scény a herecká chemie nejlepší, závěr krásně dojemný. Spoustu dialogů a vtipných momentů si vybavím ještě nyní (Big Lebowski!), ta údajně megaosudová bitva... meh, velké zklamání. Takže nakonec čtyři hvězdičky z pěti

  • 90%
   1
   0
   19. 5. 2019
   luda-arachno (33 bodů)

   Měl jsem trošku strach jak to vše dopadne a jak zvládnou ukončit 10 let snahy o spojení různých filmů do jedné série též zvanou jako MCU. Povedlo se to celkem slušně až na ten začátek filmu, kde se to táhlo cca 30 min. Pak to bylo čím dál lepší. Shlédnout tento film doporučuji, ale samozřejmě shlédnout i všechny filmy před tímto filmem aby jste všemu rozuměly.

  • 90%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Milena107 (465 bodů)

   Tři hodiny strašlivýho přepalu, kdy by celá řádka momentů mohla posloužit jako vrchol samostatnýho filmu. Tady ne - jsme ve finále a celý kolosální univerzum finišuje, takže... VŠECHNO, VŠICHNI A VŠUDE!!!! Ovšem pozor - ono jim to funguje. Hlavně proto, že tvůrci prokázali neuvěřitelnej cit pro látku a napěchovali tenhle tříhodinovej maraton neuvěřitelným množstvím odkazů, citací, vtipných recyklaček a drobných vyvrcholení. Pro mě osobně vůbec netvoří emocionální vrchol libovolný scény něčího skonu - ty mi naopak přišly jako jediný opravdu předvídatelný (a naštěstí je jejich melodramatičnost včas utnutá).

  1 2 3 dalsi posledni
  84 88 ?
  jak hlasovat?
  • anonnym 95%
  • philipp-malov 95%
  • kubi.sarka 100%
  • Petrson 60%
  • luda-arachno 90%
  • dominik-dolezal 0%
  • Pure_Shadowhunter 90%
  • Chimpanzee21 75%
  • martin-jandejsek 95%
  • Bonny4 90%
  všechna hodnocení (116)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 24 v žebříčku uživatele loudaxxx
  2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
  3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: