Avengers: Endgame
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 4 dalsi posledni
 • 100%
  1
  0
  29. 9. 2019
  Reacherjack2016 (690 bodů)

  Nebyl jsem si jistý, zda-li Marvel dokáže vymyslet něco lepšího než Infinity War. Ve filmu není ani jedna scéna, která by mě nudila. Celou dobu jsem seděl s otevřenou hubou a cítil jsem to kouzlo mezi těmi postavami. Závěr nemohl být lepší. Vše 100%.

 • 100%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Nosmall (43 bodů)

  Jako fanoušek všech Marvel filmů, nemůžu tomuto kousku dát jiné hodnocení než 100% V tomto kousku je vše co od špičkového filmu očekávat, humor,napětí,drama. Byl jsem na tomto kousku s přítelkyní a na to že ona zrovna těmto typům filmů moc neholduje a skoro celý film jsem jí musel vysvětlovat která postava je která a co dela a proc to dela, i jí ukápla u filmu slza.. Za mě všem doporučuji..:)

 • 100%
  0
  0
  27. 6. 2019
  kvetule9 (166 bodů)

  Co napsat, tohle se prostě musí vidět. I když určité obavy tam sou, protože si člověk uvědomí, že tím končí jedna, pro mě, z nejlepších filmových ság.

   • informace, že jde do kin jiná verze, kde je i potitulková scéna mě docela štve, ale chápu, že prachy sou potřeba.
  • 100%
   0
   0
   26. 6. 2019
   danielssan (48 bodů)

   Úplne úžasne urobený záverečný diel. Stále ale sa otvárajú možnosti ďalších možností nových dielov. Celkovo dojem filmu vo mne nechal nádherný zážitok.
   Len je veľká škoda že skončila cela sága Avangers. + scéna a animácie úplné fantastické. Človeka vtiahnu do deja a iba ostáva v nemom úžase.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Morra (198 bodů)

   Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Tosu87 (22 bodů)

   Uzasne zakonceni stejne jako jiz napovida nazev. Jedine co byla skoda ze nezavrsili vsechny rozjete linky. Clovek tu tedy nesmi vse logicky resit protoze spousty veci tu logiku postradaji, film ale dobre drzi pohroma i bez toho ze nektere veci logiku proste popiraji.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   uhlipe (19 bodů)

   Od tohohle film očekává každý fanoušek Marvelu hodně, i já jsem byl plný očekávání

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   JanM (115 bodů)

   Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

  • 100%
   0
   1
   14. 5. 2019
   uge (525 bodů)

   Povinost pro MCU fandy, celý film je dostatečně dlouhý ale i přesto nenudí.
   Každá postava si zde udělá svůj díl práce, což je někdy i trochu na sílu, ale oceňuji to že to je tak komplexní. Obecně mnohem lepší než infinty wars.
   Za mě je to super mix, všeho, jak akce, trochu dramatu, hodně emocí.
   Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   ales-kralik (77 bodů)

   super. dokonalé završení dokonalé série. skvělé dialogy. několik nečekaných zvratů. spousta postav, které dostaly prostor. skvělé triky. hodící se hudba. spoiler: realistické cestování v čase. konec spoileru. dobré vtípky. promyšlený scénář. výborný padouch.

  • 100%
   0
   1
   14. 5. 2019
   sisisi (439 bodů)

   Film hezky ukončil sérii. Jediné, co jsem však úplně nepochopila, a nejsem sama, bylo cestování v čase. Přijde mi to pak nereálné, jak mohl film skončit, když v budoucnosti zemřely postavy z minulosti a tak.. ale jinak se mi to moc líbilo a klidně bych se na to podívala znova.

  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Lady Di (143 bodů)

   Wow. To bylo neuvěřitelných 180 minut plných napětí. V tom filmu je toho opravdu hodně. Strašně moc emocí a dějových linek. Je neuvěřitelné, že to všechno dokázali bratři Russoové skloubit do jednoho ultimátního filmu. Bylo vidět, že herci si to náramně užívají a vkládají do svých výkonů ohromné city a emoce. Neuvěřitelné zvraty mi vyrazily dech a dokonce jsem se rozbrečela, tak emotivní to bylo. Nemůžu nic vytknout. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo, že nebyly žádné proslulé podtitulkové scény. 100%

   • Scéna Kapitána Ameriky ve výtahu
   • 100%
    2
    4
    29. 4. 2019
    martina-hesova-jr (171 bodů)

    Nemám slov. Při sledování jsem se nachytala při nedýchání, takže můžu říct, že to byla vskutku dechberoucí podívaná. Akční scény jsou úžasné, plné emocí a jde z nich cítit napětí, které v jiných dílech Avengers nenalezneme. Je to skvostné zakončení této superhrdinovské pecky, které je pro každého věrného fanouška jako pohlazení po duši. Pro mě je to filmový zážitek, který do smrti nezapomenu. Tolik emocí jsem nikdy předtím při sledování jakéhokoliv filmového snímku necítila.

   • 100%
    5
    5
    25. 4. 2019
    Blackhand47XD (1547 bodů)

    Je to tady, konečně je za námi jedna velká filmová éra, která se dějově točila kolem honu na Kameny nekonečna. Letos nás samozřejmě ještě čeká druhý Spider-Man, který definitivně uzavře třetí fázi, ale jeho film bude spíše takovým náhledem do budoucna, než epilogem pro některé postavy, jako je právě Endgame.

    S Infinity War nemá tenhle sequel moc cenu srovnávat, jelikož jde opravdu o tematicky zcela odlišné filmy. Zatímco u Infinity War jste z kina odcházeli trošku deprimovaní a v hlavě už vám šrotovalo milion teorií, Endgame je převážně pozitivní a krásně uzavírá několik příběhů, které se s námi táhnou už od první fáze. Po depresivní trojce je navíc čtvrtý díl Avengers žánrově převážně epická komedie a to doslova.

    Pokud jste si mysleli, že nejlepší vtipy a komické momenty vám nabídli Strážci Galaxie nebo Thor: Ragnarok, šíleně jste se mýlili. Russoovi dokázali vytvořit skvěle nahláškovaný snímek, který navíc mnozí označí asi i jako nejkomiksovější komiksový film vůbec. A i když je snímek opravdu dlouhý, ani si toho nevšimnete, jelikož se na plátně děje něco zajímavého každou vteřinu.

    Nebudeme ale chodit kolem horké kaše a řekneme to narovinu, hlavní náplní filmu je opravdu cestování v čase, což s sebou nese návrat mnoha již mrtvých postav z minula. A je jedno, zda se jedná o padouchy či pomocníky hrdinů, na scéně se jich objeví opravdu hodně. Ke všemu je zde také malé překvapení pro diváky Marvel seriálů. Ano čtete správně, na scéně se objeví jedna a pouze jedna seriálová postava. Abych ale nespoileroval, neřeknu vám kdo, kdy a z jakého seriálu se objeví, ale kvůli jistým potížím s právy můžete jistě odtušit, které postavy to nebudou.

    Co se týče hlavních postav, tak každá se s prohrou po Thanosově lusknutí samozřejmě vyrovnává po svém a stav jedné vás určitě velmi překvapí, ale také pobaví. Samozřejmě dojde i na pár smrtí, ale s tím musel počítat každý z vás. Poslední bitvu o spásu života nemůžou jednoduše přežít všichni. Podíváme-li se na rozvržení prostou jednotlivých postav, je to tady mnohem spravedlivější než minulé, kde to však v tak velkém počtu nešlo jinak.

    Nových charakterů jinak ve snímku moc není, jelikož se film snaží především uzavřít příběh těch starých. Navíc, jak jsem zmínil, čerpají tvůrci, co se postav týče, hodně z filmů minulých. Záporáci jsou pak tentokrát spíše na vedlejší koleji, ale o nich to jednoduše není. Thanos už si své odbyl a je na čase, aby Avengers dostáli svému jménu.

    Hlavní zápletka je možná trochu (no dobře, tak hodně) předvídatelná, ale na tom není nic špatného, když se tvůrcům daří splnit přání fanoušků, na jejichž naplnění čekají mnoho let. Minimalistická kampaň navíc film opravdu zachránila, takže i když v traileru nebylo nic řečeno, budete jásat vždy, jakmile se nějaká vaše teorie nebo oblíbená scéna z komiksů naplní.

    Pokud se to k vám navíc nedoslechlo, tak tentokrát na vás nečeká žádná potitulková scéna, což vám ale nebrání v tom zůstat do konce titulků, abyste uctili práci všech lidí, kteří na filmu a vlastně i celém univerzu pracovali. Stan Lee tu má pak tradičně cameo, ale zřejmě již úplně poslední. Těžko říct, kolik jich dopředu natočil a zda je studio bude chtít vůbec využít.

    Marvel bude asi na dlouhou dobu opravdu jediným, kdo se bude moci pyšnit tím, že vytvořil obrovskou ságu, kterou důstojně uzavřel a přitom si i nechal zadní vrátka pro mnoho a mnoho pokračování s novými i starými tvářemi. Jelikož film skončil tak, jak jsem víceméně čekal i chtěl, nemůžu dát jinak než plný počet.

    Hodnocení: 100%

   • 95%
    0
    0
    1. 10. 2019
    tony-duong (19 bodů)

    Jako fanoušek jsem byl nadmíru spokojený. Režizerské duo splnilo ty nejvlhčí sny všem nerdům a fanouškům této Marvelovské série a dokázalo i přes velký počet charakteru zakončit s grácii.

   • 95%
    0
    0
    1. 10. 2019
    gumoch (99 bodů)

    Je to zakončení jedné velmi dlouhé éry, která nemá obdoby. Propojila desítky filmů, stovky postav a jeden velký příběh.. Možná si to někteří skalní fanoušci představovali jinak, možná už věděli, co se stane, ale myslím si, že pro všechny fanoušky filmu toto musí být prožitek sledovat. A poslední bitva je prostě epická a neříkejte mi, že jste neměli husinu po celém těle.

   • 95%
    0
    0
    1. 10. 2019
    matthias-nemafb (45 bodů)

    bylo to super ale kdo nevyděl většinu marvelovek nebude chápat děj což je asi jediná špatná věc a možná taky (ale pro některé třeba mě je to pozitivní) tak je doba trvání tři hodiny jsou fakt hodně ale zase je to fakt hodně zábavy takže se to vyruší takže fakt doporučuju

   • 95%
    0
    0
    4. 9. 2019
    dejw-nevoral (32 bodů)

    Za mě asi nejlepší zakončení jaký mohlo být. Líbí se mi že se film točí kolem původní šetky a všechno se to krásně uzavře. Jinak herecké výkony Roberta Downeyho, Chrise Evanse, Chrise Hemswortha, Scarlett Johansson, Marka Ruffala i Jeremyho Renner naprosto úžasný, klobouk dolů.

   • 95%
    0
    1
    29. 5. 2019
    KajkaFajka (700 bodů)

    Kedže si človek nepametá celkom presně príbehy ktoré sa odehráli po čas tých nekolko let tak se pak trochu ztráca ve všech tých postavách. Ale hlavní hrdinové sú jasný a skvěle boli zahráni svými predstavitelmi. Vážně je to zážitok vidět fil v dolby atmos a na velkém plátně. A i si ze sebe umí udělat srandu jako ked vidite vypaseného Thora

   • 95%
    0
    0
    28. 5. 2019
    Zabijak129 (21 bodů)

    AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

   1 2 3 4 dalsi posledni
   86 88 ?
   jak hlasovat?
   • Yancl 85%
   • juggler 100%
   • lucia-milenkyova-tamasova 45%
   • Ladaxxx 75%
   • Fernandes 100%
   • Meky 30%
   • jablko37 95%
   • Bstone 85%
   • Dominika1 80%
   • Tadoch 100%
   všechna hodnocení (222)

   V žebříčcích uživatelů

   2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
   3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
   9. místo z 11 v žebříčku uživatele lukasopicasso
   18. místo z 145 v žebříčku uživatele Angelus
   126. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: