Avengers: Endgame
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 90%
  1
  0
  19. 5. 2019
  luda-arachno (33 bodů)

  Měl jsem trošku strach jak to vše dopadne a jak zvládnou ukončit 10 let snahy o spojení různých filmů do jedné série též zvanou jako MCU. Povedlo se to celkem slušně až na ten začátek filmu, kde se to táhlo cca 30 min. Pak to bylo čím dál lepší. Shlédnout tento film doporučuji, ale samozřejmě shlédnout i všechny filmy před tímto filmem aby jste všemu rozuměly.

 • 60%
  0
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (770 bodů)

  nechci rýpat, ale poslední avengers není podle mé očekávání. Film byl natočen jako kdyby producent chtěl zbavit své akční hrdiny co nejrychleji a je to škoda.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  bLaCk0uT (305 bodů)

  Totální pecka! Pojem dechberoucí nabírá úplně jinej význam, když člověk fakt zapomnene díky ty awesomnosti v kině dejchat:) Russoové jsou největší frajeři, tolik postav, a každá má dostatek prostoru pro sebe, pro svůj příběh, pro svůj konec. Jokuje se tak akorát a ta kombinace s tearjerker momentama je skvěle vyvážená. Bejt v tý permanentní brečící/smějící se křeči ale dá během těch 3 hodin docela zabrat, to zas jo. a Konec trochu trpěl syndromem Návatu krále, ale vzhledem k tomu, že prostě nechcete, aby to skončilo, tak je to vlastně dobře:) P.S.: A Community camea potěšili! P.S2: svět potřebuje víc filmů s pegasama v totálně epický bitvě.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Pepazdepa (236 bodů)

  AVENGERS: ENDGAME jsou ten typ filmového díla, v jehož případě můžete po zbytek života říkat "byl jsem u toho". Mám takových zkušeností pár nastřádáno a beru je s rezervou, ale stejně jsem dneska cítil, že vidím něco mimořádného. Jak z hlediska dějin vyprávění, tak z hlediska dějin práce s kinematografickými fikčními světy a vlastně i na poli samotného vyprávění s velkým množstvím postav. A to mnohem víc než v případě minulého filmu, který byl pohříchu epizodičtější, nesoudržnější a odtažitější. Fascinující pro mě osobně je v ENDGAME nakládání se serialitou. Nejdříve jde o pokračování posledního filmu, pak avengerské série, pak všech paralelně rozvíjených makrosvětů a nakonec celého makroverza. Fascinující je rovněž šíře a organizovanost postupů, jimiž dosahuje navzdory této rozmanitosti značné jednoty: různé žánrové vzorce, různé formy vyprávění, různé modely práce s naším očekáváním a vůbec precizní rytmus celého toho tříhodinového (168 minut bez titulků) kolosu. Ale hlavně, ony tři hodiny mu dávají onu největší devizu: dokáže být při vší velkoleposti nejednou velmi intimní, zastavit se a nechat rozvíjet naopak zcela nevelkolepé okamžiky unikavé každodennosti či vztahů mezi postavami. To funguje i díky tomu, že oproti celé sérii spíše neobvykle klade zejména v první dvou třetinách často důraz spíše na nuancované herectví v delších záběrech než na rychlé střihové výměny, spíše na pohyby kamery a pohyby herců než na návodné nástřihy (což ale platí i pro některé klíčové akční scény). Zejména poslední záběr je pro mě v těchto souvislostech velmi působivý a pro celou povahu ENDGAME vlastně mnohem příznačnější než očekávatelné davové sekvence. Ale nebojte, ani nenaznačuju... a ano, uronil jsem slzu, ba několik.

 • 75%
  1
  0
  14. 5. 2019
  fido68 (1272 bodů)

  Navzdory kladným recenzím a kasovým úspěchům,mne děj filmu trochu zklamal.Po prvním díle jsem byl zvědav,jak se vše bude ubírat dále,ale tohle jsem fakt nečekal.Film je dobře udělán,plný akce ale trošku dlouhý.Ale na tu spoustu postav a dějových linií..asi v pohodě.

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (155 bodů)

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

 • 65%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Marrow (96 bodů)

  Děj mi tak přišel jak na horské dráze. Nahoru a dolu.
  Nejdřív jste nadšeni, že hrdinové, kteří chyběli v Infinity war, tak chyběli schválně, aby mohli být tady. Jenže pak to jde zase dolů, na scénu přichází Thanos a chová se tak lacině, úplně bez kouzla, které měl v Infinity war. Hotový Ultron. Chvíli se dojímáte nad tím, jaký starý známý se na plátně objevil, minutu na to kroutíte hlavou nechápavě nad situací, jak mohli do děje dát takovou debilitu, pak se stane něco super, a další moment zase nějaká nedomyšlenost, která vyvrací pointu spousty předchozích filmů. Např. vždy platilo, že je smrtelně nebezpečné se dotknout kamenů nekonečna a tady si s nimi hází, jakoby nic. Nebo postava Captain Marvel s novým sestřihem ála lesbická aktivistka a vůbec celá ta scéna pózování ženských Avengerek, to bylo jako proboha co?

  Naštěstí to vyvažuje pár pozitivních scén, třeba ze závěrečného velkého střetu všech avengerů jsem měl úplně husinu.
  Či scénka s Tonnyho dcerkou a Happym (Tonnyho asistentem), kterého hraje Jon Favreau, jež byl současně režisérem vůbec prvního Ironmana a tedy i tím, kdo započal celou tuhle nyní už legendární sérii.

 • 80%
  0
  0
  14. 5. 2019
  lukas-gajdos (31 bodů)

  Dostali jsme presne to, co jsme ocekavali. Absolutni digibordel, ktery bybse bez velkeho rozpoctu jen tezko obesel. Zpracovani filmu je narozdil od prvniho infinity War lepsi, zazivnejsi a postavybse nechovaji uz tak hloupe. Potesi vtipne momenty z Thorova sveta a propracovanost celeho Marvel sveta a jak to tak byva, na konci umre i jedna z hlavnich postav a tak to ma byt. Film nam nabidl nostalgii, akci, napeti, kazdopadne pokud by zkratili stopaz, vubec nic by se nedelo.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Morra (162 bodů)

  Ach můj bože. Ten film je naprosto skvělý a geniální. Úvodních patnáct minut dalo jasně najevo kdo je na tomto hřišti pánem. Trailery naštěstí nic neukazali a navíc dokázaly spíše svést ze stopy. Akce je plno s je přehledná a hlavně velkolepá. Nádherná rozlučka.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Tosu87 (22 bodů)

  Uzasne zakonceni stejne jako jiz napovida nazev. Jedine co byla skoda ze nezavrsili vsechny rozjete linky. Clovek tu tedy nesmi vse logicky resit protoze spousty veci tu logiku postradaji, film ale dobre drzi pohroma i bez toho ze nektere veci logiku proste popiraji.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Gib (120 bodů)

  Pro mě plnohodnotné, skvělé a uspokojivé zakončení jedné velké fáze Marvel. Tím neříkám že nemám v plánu jít na další film od marvelu, spíš o to víc jsem zvědav na další filmy a co mají v plánu dál.
  U filmu se mi moc líbil pomalý rozjezd a a grandiózní finále. Musím říct že jsem byl zvědavý na průběh filmu zvlášť k jeho délce, jsem nevěděl co čekat ale nezklamalo mě to.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uhlipe (19 bodů)

  Od tohohle film očekává každý fanoušek Marvelu hodně, i já jsem byl plný očekávání

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Suny (39 bodů)

  Mám ráda Marvel tak, jako většina fandů. Filmy si vždy udržovaly laťku kolem 70%....Jako většina fandů jsem byla plná očekávání na závěrečné finále, které bylo nakonec ve výsledku fakt špatné. Vážně špatné. Ano, můžeme vyzdvihnout tu skvělou grafiku a herecké výkony, ale jako vážně? Takový je konec? Takové je řešení? Infinity war byl tak skvělý. Linka, které mohli dát prostor, byla tak temná... a oni se jí dokonce lehce drželi na začátku, ale pak? trapné vtipy do tak vážné situace a řešení beze smyslu. Je to škoda.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  JanM (78 bodů)

  Velkolepé finále konečně dorazilo a já jsem naprosto spokojený! Co víc, jsem úplně nadšený. Dlouhých 22 filmů jsme na tento okamžik čekal. Jsem rád, že se Marvel zaměřil na prvních 6 hlavních hrdinů a věnoval jim dostatek prostoru. Akce parádní a navíc nabité emocemi.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Heart (174 bodů)

  Čekal jsem, že poslední Avengers budou "masterpiece". A bohužel jsem se nedočkal. Skvělý film to je, to jo, ale má to svá ale. Celé to vystihuje záverečná rubačka na otevřeném poli, kterou jsme viděii už tolikrát. Přílet všech hrdinů velkolepý, ale pak digitální orgie v podobném duchu jak jindy, kde měli dokonce i čas na obětí Iron man se Spidermanem.. Zas vzpomínám na skvělou jedničku a masivní bitvu v New Yorku. Nechci jen hanit, protože film se mi líbil, ale když čekáte kulervoucí masakr, tak máte přehnaná očekávání. Nicméně celá dějová linka s cestováním do minulosti a celkově vtipné hlášky a zfotrovatělý Thor to opravdu nemělo chybu. Konec jsem očekával, takže mě zas tolik nepřekvapil. Určitě je to důstojné zakončení série Avengers a před DC mají na míle náskok ve všem.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Milena107 (465 bodů)

  Tři hodiny strašlivýho přepalu, kdy by celá řádka momentů mohla posloužit jako vrchol samostatnýho filmu. Tady ne - jsme ve finále a celý kolosální univerzum finišuje, takže... VŠECHNO, VŠICHNI A VŠUDE!!!! Ovšem pozor - ono jim to funguje. Hlavně proto, že tvůrci prokázali neuvěřitelnej cit pro látku a napěchovali tenhle tříhodinovej maraton neuvěřitelným množstvím odkazů, citací, vtipných recyklaček a drobných vyvrcholení. Pro mě osobně vůbec netvoří emocionální vrchol libovolný scény něčího skonu - ty mi naopak přišly jako jediný opravdu předvídatelný (a naštěstí je jejich melodramatičnost včas utnutá).

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uge (504 bodů)

  Povinost pro MCU fandy, celý film je dostatečně dlouhý ale i přesto nenudí.
  Každá postava si zde udělá svůj díl práce, což je někdy i trochu na sílu, ale oceňuji to že to je tak komplexní. Obecně mnohem lepší než infinty wars.
  Za mě je to super mix, všeho, jak akce, trochu dramatu, hodně emocí.
  Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Fxxx (1302 bodů)

  Endgame hraje na všechny struny emocí a dovolil bych si říct, že je v tomhle o aspoň řád zdařilejší jak nejasný předchůdce Infinity War, který vlastně tak nějak všecko jen připravil pro tenhle epický závěr. Přiznám se, že jsem se záměrně držel stranou od všech teorií, jak kdo dopadne a jak se nakonec s Thanosem naloží, takže jsem nebyl nijak výrazně ovlivněn a prostě se jen nechal unést tím, co Russovci nakonec naservírovali. A že těch chodů bylo požehnaně a žádný nenechal (hlavně skalního) fanouška chladným. Potěšila i patřičná dávka humoru (možná větší a rozhodně trefnější jak u Infinity War), která nesmírně ladně vyvažovala osudový tón celého příběhu, potažmo zakončení všech dílčích příběhů servírovaných MCU za posledních 11 roků.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  ANDY91 (96 bodů)

  Endgame stejně jako Civil War a Infinity War není film pro náhodné kolemjdoucí. Bratři Russoovi znovu vyžadují znalosti předchozího dění, a jelikož píší poslední kapitolu dvaadvacetidílné ságy, není těch potřebných informací zrovna málo. Nevím, jak dopadnou diváci, kterým je celý tenhle vesmír vlastně ukradený – asi s nadprůměrným blockbusterem, u něhož se občas přestanou orientovat? Já jsem si nicméně vychutnával každý odkaz, každý nápad a vlastně každou minutu tohohle (často) nevypočitatelného eposu, který opravdu plní jeden fandovský sen za druhým (a nebojí se přihodit i věci, o nichž mnozí ani nesnili). Ty tři hodiny mi tak uběhly strašně rychle a na spočítání parádních scén a ikonických záběrů by mi nestačily ani prsty obou rukou. Smekám před Russoovými, že to takhle celé ukočírovali, a pevně doufám, že se Marvelu bude dařit i po téhle fenomenálně sestavené rozlučce.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Brcolka (947 bodů)

  Film provázel velké očekávání a moje pocity z filmu ještě předčily realitu. Obrovsky jsem se bavil. Trochu moc na mě bylo to že Captain america ovládal Thorovo kladivo a že nechali umřít Tonyho Starka. Ale jinak prostě paráda a je mi líto že už nebudou další díly

1 2 3 dalsi posledni
84 88 ?
jak hlasovat?
 • juha_efx 85%
 • anonnym 95%
 • philipp-malov 95%
 • kubi.sarka 100%
 • Petrson 60%
 • luda-arachno 90%
 • dominik-dolezal 0%
 • Pure_Shadowhunter 90%
 • Chimpanzee21 75%
 • martin-jandejsek 95%
všechna hodnocení (117)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 24 v žebříčku uživatele loudaxxx
2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
Sdílet tuto stránku:

Partneři: