Spider-Man: Daleko od domova
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Mammma (18 bodů)

  Nový spider-man patří spíš mezi ty slabší, vizuálně krásně natočené, kostýmy o tom nemusí být ani řeč, herecké obsazení za mě taky skvělý. Horší je za mě příběh, je to takové nemastné, neslané. Průměrný příbeh, spíš teda podprůměrný, ale i tak to v kině ubíhalo. Mně se osobně víc líbila jednička, ale i tak dobrý komixový film.

 • 0
  1
  3. 9. 2019
  Humanic jk (26 bodů)

  Ok

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019
  miloslav-lejcek (26 bodů)

  Za mě jeden z nejlepších filmů od Marvelu a rozhodně nejlepší film o Spider-manovi. Jednotlivé akční scény jsou natolik rozvržené napříč celým filmem, aby se divák nemohl nudit. Krom již zmíněných akčních scén je děj okořeněn i spoustou vtipných scén. Jediné na co by se dalo upozornit (i když to rozhodně není nic špatného) je fakt, že v tomto filmu je spider-man puberťák a tudíž řeší i problémy obyčejného puberťáka.

 • 95%
  1
  0
  5. 7. 2019
  luda-arachno (40 bodů)

  Nešlo najednou vstřebat všechny efekty a vše okolo a tudíž na ten film musím jít znovu. Vše luxusně udělaný a film jede svižně už od začátku. Mysterio byl úžasný!! Bravurní!!!
  Ty efekty a jak to měl vše promyšlený, znamená jen to, že ho krásně vystihly jak vypadá v komiksu. Ten film snad nemá žádnou chybu a líbí se mi víc než první díl. Můžu i v klidu říct, že je to i malinko lepší než EndGame. První podtitulková scéna? Můj výraz? Co to sakra je??!! Nemůžu se dočkat jak tohle vyřeší a co mají se spidym v plánu dal. Druhá podtitulka? Spíš takové koření a odkaz na další fázi MCU. Co si pamatuju z natáčení v Liberci, tak jsem si hezky zavzpomínal a až teď jsem viděl, jak to mělo vypadat ve finální verzi. Jak jsme utikaly od kašny a nebo jak jsme skákaly na náměstí, tak ve filmu toho bylo strašně málo ukázány.

 • 85%
  0
  0
  3. 9. 2019
  danielssan (48 bodů)

  Príjemné pokračovanie klasickej Marvelovky. Príjemný dej ktorý sa odohráva vo viacerých mestách ktoré dodávajú filmu pestrosť a hlavne je tam aj Praha ktorá je pekne panoramaticky obsiahnutá. - pesnička ktorá navadza na každé mesto nesedí na Prahu.

  • krásny príbeh
  • 70%
   0
   0
   1. 10. 2019
   darinn5 (56 bodů)

   Další z řady Marvelovek, tentokrát pokračování mladého Spider-mana, takže je tento film hodně týnejdžrovský ;-) Tomu odpovídá i styl humoru a v podstatě i akční scény, které jsou přehledné a né moc komplikované. Evropská města jsou naštěstí využita na 100%. Pokud člověk počítá s tím, že děj i akce jdou ruku v ruce věku hlavního hrdiny, tak to zas tak špatný film není.

  • 70%
   0
   0
   9. 10. 2019
   Dominika1 (87 bodů)

   Solidní pokračování Spidermana, které v úvodu díky Whitney Houston opět doluje emoce na maximum po událostech v Endgame. První hodina je trošku klidnější a pokud někomu vadí pubertální humor, tak se bude možná nudit, ale jakmile se děj přesune do Prahy a nastoupí Mysterio v podobě Jakea Gyllenhaala je z toho svižná a zábavná jízda s jedním nečekaným zvratem a solidní akcí ( Highlightem je definitivně soubojová iluze, která je vizuálně tak nápaditá a vzrušující, že vám vyrazí dech, protože nic podobného jste doteď neviděli). Finále je tradičně velké a příjemně emocionální, také díky romanci se Zendayou, která roste v čím dál větší herečku. Potitulková scéna rozhodně navnadila.

  • 80%
   0
   0
   1. 10. 2019
   Kajinkamajinka (151 bodů)

   TEnto Spíďa byl zase fajn. Pohodovej příběh, srandovní situace ahlavně česke lokace. Scény natáčené v Liberci podávané za Prahu, Karlův most a Vinohradské divadlo. Prostě paráda. Děj byl ok, padouch ušel. Snad se dočkáme dalšího pavoučího filmu, když s tím dělají furt caviky.

  • 100%
   1
   0
   24. 7. 2019
   Lady Di (167 bodů)

   Tak tohle mě rozsekalo. Bylo to úplně úžasný. Peter je jedinečný a nikdy nezklame. Stejně tak MJ. A Ned? To je kapitola sama o sobě. Nick Fury jako vždy válí. Mě osobně jako nejlepší přišla první bojová scéna mezi Peterem a padouchem, když ho Peter odhalil. A skvělé bylo také když si Peter v letadle sestavoval vlastní oblek. Úplně jsem v něm viděla Tonyho. Stejně jako Happy. Kdo čte komiksy - já mezi ně zatím bohužel nepatřím - tak ví, kdo je padouch už od začátku. A podtitulková scéna? Skvělá. Jsem strašně zvědavá, jak se s tím Spidy popere. A druhá podtitulková scéna? Tak ta byla vážně překvapující. Nemůžu se dočkat dalšího filmu od Marvel, kde nám to vysvětlí. Rozhodně doporučuji zajít si na našeho Pavouka do kina. Moc jsem si ho užila a věřím, že vy si ho užijete též.

   • Efekty, opravdu stojí za to
   • 65%
    0
    0
    17. 7. 2019
    Vali (221 bodů)

    Nebylo to nic převratnýho, jako super zápletka atd., ale přišlo mi to vtipný a nelituju, že jsem se na to koukla. Opravdu jsem se zasmála a samozřejmě jsem si užívala scény z Prahy.

   • 65%
    0
    0
    1. 10. 2019
    carloss (246 bodů)

    Že se děj odehrává částečně v České republice rozhodně potěší, mix veškerých destinací do sebe pěkně zapadá a Praha/Liberec po boku dalších lokalit dodává ději pěkné prostředí. Děj samotný opět cílí na to po tisící neočekávané z dnešní doby, nikomu nevěř ani nos mezi očima. Výkony herců průměrné, ke všemu jsou postavy často zvláštně napsány. Oproti původním filmům série se nedá srovnávat, nicméně nejlepší díl nové generace.

   • 80%
    0
    0
    3. 9. 2019
    jarousek1981 (306 bodů)

    Film se mi velice líbyl.Za mně nejlepši spidermann co jsem viděl.Nejlepší je ta virtuální realita, ve kterém se spidetmann dostane.Už se těším až si fimn nudu moc koupit na BD.Mám rád klasické nosiče kvuli kvalitě. Film je točený v Praze a v Liberci. Ve fotografiich by měla být má fotka s příprav.

   • 75%
    0
    0
    1. 10. 2019
    keddie (427 bodů)

    Poslední z řady filmů, který uzavírá "původní Avengers" a zárověň nastiňuje nové pokračování ságy lidských i vesmírných hrdinů. Film je laděn pro náctileté. Akce je opravdu dost, humor se také vyskytuje a i funguje. Hlavní zápletka je nosná a skvělá, bohužel ten zbytek je tam jen do počtu a je to bohužel vidět. Potitulkové scény mě překvapili, těším se na další vývoj.

   • 75%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Bad (440 bodů)

    Po zklamání v podobě čtvrtých Avengers jsem nečekal od Spider-mana nic revolučního ani evolučního a těšil jsem se na různorodé lokace, které Spider-man navštíví. Hlavně Prahu! Zklamán nejsem, všechno funguje jak by mělo. Humor je kvalitní a skvěle funguje, Petrovy přátelé také nezklamaly a celkově tohle studentské prostředí prostě ke Spider-manovi patří. Bohužel Mysterio byl slabší padouch a příběh byl velmi předvídatelný. Je to prostě další superhrdinský film, který se tak lehce ztratí mezi ostatními.

   • 90%
    0
    0
    3. 9. 2019
    dancemusic2012 (465 bodů)

    Další pokračování pavouciho kluka , tentokrat z Evropy a bylo fajn, že se tam objevil Liberec a Praha.
    Film je snad lepší než první díl Homecoming, ke všemu je vtipný a víc akční. Naprosto skvělé akce s “magií” Jake Gyllenhalla.
    Někdy mne stvala MJ ( Zendaya), je taková nemastna neslana, ale taky to je v dabingu, který se k ni moc nehodí.
    Jinak se těším na další díl a snad bude se stejnými herci.

   • 85%
    0
    0
    1. 10. 2019
    uge (525 bodů)

    Za mě ideální pokračování v rámci MCU, uprostřed s překvapením. Rozumné, neurazí ničím, spíše potěší. Co do vývoje postav v pořádku, Praha udělala radost. Z pohledu tvorby trochu sázka na jistotu. Jsem rád, že budou pokračování, za mě asi nejlepší díl z této verze spidermana.

   • 85%
    1
    0
    18. 7. 2019
    Vildolf (567 bodů)

    spider-man far from home se mi velice líbil po dloué době jsem v kině neusínal.

   • 80%
    0
    0
    15. 9. 2019
    kknk2 (622 bodů)

    Je fajn, že i méně významný superhrdina vytáhl paty z rodné země a stavil se k nám do Evropy. Film tak nevyzněl moc tuctově (i když Praha byla malinko divná). Popravdě jsem nadšená i z lidského padoucha a jeho týmu, je to opět originální přístup a první post credit to utvrzuje. Další charaktery jsou taky vydařené, i na Happyho se dostalo. A ještě dodávám, že jsem se bavila a bylo to prostě pěkné.

   • 70%
    1
    0
    23. 7. 2019
    darth vader (712 bodů)

    Určitě jeden z povedenějších dílu Spidermana. Hereckým výkonům snad lezně nic vytknout. Zaujalo mě, že se ve filmu objevil narozdíl od jiných klasických Marvelovek docela nápaditý humor. Atmosféra Prahy mě taky moc bavila a potěšila. Filmuvšak musím vytknout jeho hlavní motiv. Je totiž podobný jako jsme viděli už 100x a proto předvídatlný.

    • Praha
    • herecké výkony
    • humorné vsuvky
    • dějová linie
    • motiv filmu
   • 85%
    1
    0
    29. 9. 2019
    Reacherjack2016 (754 bodů)

    Musím říct, že je to o dost lepší než Homecoming. Daleko od domova je akční, vtipný film plný zvratů a dokonalého zakončení. Hollande dokonalej, Jackson jako Fury super a Gyllenhaal jako Mysterio nejlepší. Dále oceňuji i český dabing. Myslím, že fanoušek Slider Mana si tohle nesmí nechat ujít. 85%

   1 2 dalsi posledni
   81 72 ?
   jak hlasovat?
   • karel-servus 75%
   • Speedyxxx 75%
   • sarkakr 80%
   • jaroslav-fort 80%
   • Fandysek 90%
   • michal-marsalek 85%
   • Tom21 100%
   • libro-lojin 90%
   • Dorothy098 90%
   • bafik 55%
   všechna hodnocení (123)

   V žebříčcích uživatelů

   3. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
   3. místo z 3 v žebříčku uživatele Fandysek
   Sdílet tuto stránku: