Spider-Man: Daleko od domova
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 100%
  1
  0
  24. 7. 2019
  Lady Di (167 bodů)

  Tak tohle mě rozsekalo. Bylo to úplně úžasný. Peter je jedinečný a nikdy nezklame. Stejně tak MJ. A Ned? To je kapitola sama o sobě. Nick Fury jako vždy válí. Mě osobně jako nejlepší přišla první bojová scéna mezi Peterem a padouchem, když ho Peter odhalil. A skvělé bylo také když si Peter v letadle sestavoval vlastní oblek. Úplně jsem v něm viděla Tonyho. Stejně jako Happy. Kdo čte komiksy - já mezi ně zatím bohužel nepatřím - tak ví, kdo je padouch už od začátku. A podtitulková scéna? Skvělá. Jsem strašně zvědavá, jak se s tím Spidy popere. A druhá podtitulková scéna? Tak ta byla vážně překvapující. Nemůžu se dočkat dalšího filmu od Marvel, kde nám to vysvětlí. Rozhodně doporučuji zajít si na našeho Pavouka do kina. Moc jsem si ho užila a věřím, že vy si ho užijete též.

  • Efekty, opravdu stojí za to
  • 95%
   1
   0
   5. 7. 2019
   luda-arachno (40 bodů)

   Nešlo najednou vstřebat všechny efekty a vše okolo a tudíž na ten film musím jít znovu. Vše luxusně udělaný a film jede svižně už od začátku. Mysterio byl úžasný!! Bravurní!!!
   Ty efekty a jak to měl vše promyšlený, znamená jen to, že ho krásně vystihly jak vypadá v komiksu. Ten film snad nemá žádnou chybu a líbí se mi víc než první díl. Můžu i v klidu říct, že je to i malinko lepší než EndGame. První podtitulková scéna? Můj výraz? Co to sakra je??!! Nemůžu se dočkat jak tohle vyřeší a co mají se spidym v plánu dal. Druhá podtitulka? Spíš takové koření a odkaz na další fázi MCU. Co si pamatuju z natáčení v Liberci, tak jsem si hezky zavzpomínal a až teď jsem viděl, jak to mělo vypadat ve finální verzi. Jak jsme utikaly od kašny a nebo jak jsme skákaly na náměstí, tak ve filmu toho bylo strašně málo ukázány.

  • 90%
   0
   0
   4. 9. 2019
   miloslav-lejcek (26 bodů)

   Za mě jeden z nejlepších filmů od Marvelu a rozhodně nejlepší film o Spider-manovi. Jednotlivé akční scény jsou natolik rozvržené napříč celým filmem, aby se divák nemohl nudit. Krom již zmíněných akčních scén je děj okořeněn i spoustou vtipných scén. Jediné na co by se dalo upozornit (i když to rozhodně není nic špatného) je fakt, že v tomto filmu je spider-man puberťák a tudíž řeší i problémy obyčejného puberťáka.

  • 90%
   0
   0
   3. 9. 2019
   dancemusic2012 (465 bodů)

   Další pokračování pavouciho kluka , tentokrat z Evropy a bylo fajn, že se tam objevil Liberec a Praha.
   Film je snad lepší než první díl Homecoming, ke všemu je vtipný a víc akční. Naprosto skvělé akce s “magií” Jake Gyllenhalla.
   Někdy mne stvala MJ ( Zendaya), je taková nemastna neslana, ale taky to je v dabingu, který se k ni moc nehodí.
   Jinak se těším na další díl a snad bude se stejnými herci.

  • 85%
   0
   0
   1. 10. 2019
   uge (525 bodů)

   Za mě ideální pokračování v rámci MCU, uprostřed s překvapením. Rozumné, neurazí ničím, spíše potěší. Co do vývoje postav v pořádku, Praha udělala radost. Z pohledu tvorby trochu sázka na jistotu. Jsem rád, že budou pokračování, za mě asi nejlepší díl z této verze spidermana.

  • 85%
   1
   0
   29. 9. 2019
   Reacherjack2016 (754 bodů)

   Musím říct, že je to o dost lepší než Homecoming. Daleko od domova je akční, vtipný film plný zvratů a dokonalého zakončení. Hollande dokonalej, Jackson jako Fury super a Gyllenhaal jako Mysterio nejlepší. Dále oceňuji i český dabing. Myslím, že fanoušek Slider Mana si tohle nesmí nechat ujít. 85%

  • 85%
   0
   0
   3. 9. 2019
   danielssan (48 bodů)

   Príjemné pokračovanie klasickej Marvelovky. Príjemný dej ktorý sa odohráva vo viacerých mestách ktoré dodávajú filmu pestrosť a hlavne je tam aj Praha ktorá je pekne panoramaticky obsiahnutá. - pesnička ktorá navadza na každé mesto nesedí na Prahu.

   • krásny príbeh
   • 85%
    0
    0
    28. 7. 2019
    Blackhand47XD (1720 bodů)

    Už od dětství měl Spider-Man v mém srdci místo, kdy jsem sledoval podařený seriál z devadesátých let a občas si koupil i nějaký ten časopis s jeho komiksem. Víceméně až na prvního Amazing Spider-Mana se mi líbily všechny filmy a po Endgame jsem se nemohl dočkat, co si pro nás nový snímek přinese. A že je toho hodně. Čím příběhy o pavoučím muži vždycky vynikaly, jsou lidští padouši, kterého jsme dostali i tentokrát. Mysteria bych postavil hned vedle Vultura, byť nemá tolik ďábelských momentů, ale zase je svůj a působí velmi sympaticky. Jeho iluze jsou navíc velmi podobné tomu, co známe z komiksů a vrcholem všeho pak byl VFX oblek, se kterým se Mysterio promenádoval, jako kdyby tvůrci zapomněli do scén dodělat efekty. Prostě geniální. Samozřejmě jde však o dalšího nepřítele, který má nějaké pojítko na Starka, ale jelikož šlo dosud o jakýsi středobod MCU, tak se to dá nějak odpustit.

    Velmi povedený je rozhodně vztah mezi Peterem a MJ, jež skvěle odpovídá středoškolskému prostředí. Jedinou výtku, kterou k němu i přes uvěřitelnost mám, je, že filmy o Spider-Manovi vždycky ukazovaly, že i naprostý ubožák může skončit s někým, kdo je o několik tříd výše, ale v tomhle případě tu máme úplně stejnou, byť dobře zpracovanou ubožačku.

    Co mne rozhodně jakožto Čecha potěšilo, bylo zapojení Prahy, která měla důležitější roli, než většina z nás zřejmě čekala. Dobrou zprávou navíc je, že nás nepředstavují jako chudinu, jak nás vidí svět, ale jako kulturní zemi s největší párty na světě. K filmu mám v vlastně už jen dvě výtky a první z nich se týká humoru. U prvního filmu jsem s ním problém neměl, ale v tomhle snímku je chvílemi tolik otřepaný, až je člověku opravdu trapně. Vrcholem trapnosti je pak cesta skrze Alpy, kdy Peter vypadá jako hotový seladon.

    Druhou výtku mám pak k potitulkovým scénám. Ty jsou sice vynikající, ale je opravdu nutné cpát největší zvraty a do chvíle, kdy je vlastně po filmu? Trošku to na mě působí, jako kdyby je měli tvůrci napsané, ale pak si uvědomili, že na ně už v příběhu nemají místo. Kdysi potitulkové scény fungovaly jako pomrknutí na příští filmy nebo nám přinesly nějaký ten fórek. Dnes se bez nich bohužel neobejdeme, což podle mě nepůsobí zrovna nejlépe. 85%

   • 85%
    1
    0
    18. 7. 2019
    Vildolf (567 bodů)

    spider-man far from home se mi velice líbil po dloué době jsem v kině neusínal.

   • 80%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Kajinkamajinka (151 bodů)

    TEnto Spíďa byl zase fajn. Pohodovej příběh, srandovní situace ahlavně česke lokace. Scény natáčené v Liberci podávané za Prahu, Karlův most a Vinohradské divadlo. Prostě paráda. Děj byl ok, padouch ušel. Snad se dočkáme dalšího pavoučího filmu, když s tím dělají furt caviky.

   • 80%
    2
    0
    23. 9. 2019
    Vurhor (1721 bodů)

    Snad ve všech ohledech lepší než předešlý díl. Včetně té skvělé kombinace komediálního teen dramatu s nadupanou akcí. První polovina vlastně skoro ani nevypadá, že je to o Spider-Manovi, který se snaží zachránit svět. Spíše o Petru Parkerovi, který se na road tripu po Evropě snaží získat srdce lehké emo Mary Jane, přičemž občas do toho zabrousí spider-manovské povinnosti. A upřímně, na něco takového bych se klidně vydržel dívat celou dobu. Kvalitní humor, sympatické postavy, plus kouzlo road tripu jsou dostatečně velké aspekty na to, aby byl z druhého Spider-Mana skvělý film i bez akčních scén. Ne snad, že by ta akce byla nějaká banální, naopak, mnohdy to byla opět slast pro oko, ale přiznejme si, z onoho velkého počtu marvelovek to může rychle omrzet. Rozhodně jedna z nejlepších MCU sólovek, která si úplně s přehledem strká do kapsy sólovky jako Černý Panter, první dva Thorové, první dva Iron Mani nebo i Doktora Strange. A Tom Holland jako Spidey stále hrozně sympatickej.

   • 80%
    0
    0
    15. 9. 2019
    kknk2 (622 bodů)

    Je fajn, že i méně významný superhrdina vytáhl paty z rodné země a stavil se k nám do Evropy. Film tak nevyzněl moc tuctově (i když Praha byla malinko divná). Popravdě jsem nadšená i z lidského padoucha a jeho týmu, je to opět originální přístup a první post credit to utvrzuje. Další charaktery jsou taky vydařené, i na Happyho se dostalo. A ještě dodávám, že jsem se bavila a bylo to prostě pěkné.

   • 80%
    0
    0
    3. 9. 2019
    jarousek1981 (306 bodů)

    Film se mi velice líbyl.Za mně nejlepši spidermann co jsem viděl.Nejlepší je ta virtuální realita, ve kterém se spidetmann dostane.Už se těším až si fimn nudu moc koupit na BD.Mám rád klasické nosiče kvuli kvalitě. Film je točený v Praze a v Liberci. Ve fotografiich by měla být má fotka s příprav.

   • 80%
    0
    0
    3. 9. 2019
    martin-kubista (797 bodů)

    Ke druhému Spidermanovi z druhého restartu jsem přistupoval stejně jako k prvnímu Spidermanovi druhého restartu - absolutně nic jsem neočekával a o to víc jsem se bavil. Příběh není sice nic extra, ale řemeslně je film jako vždy téměř na výbornou. Zasazení do Česka hodně potěší a scéna televizních zpráv v češtině byla hodně vtipná. Jediné co zamrzí, že zvrat na konci bude asi nějakou dobu nevysvětlený a nerozvedený pokud se studia na postavě nedohodnou... :(

    • kvalita zpracování
    • natáčeno v ČR
    • trochu slabší příběh
   • 75%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Brcolka (995 bodů)

    Těšil jsem se na super marvelovku a byl jsem lehce zklamán. Nějaká akce tam je ale je to spíš takové nijaké. Co je na tom pozitivního je, že se film odehrává v Praze a jsou tam vidět ta naše panoramata. Jinak Tom a Zendaya se mi tam fakt líbí. Tom je asi nejlepší Spiderman ze všech

   • 75%
    0
    0
    1. 10. 2019
    keddie (427 bodů)

    Poslední z řady filmů, který uzavírá "původní Avengers" a zárověň nastiňuje nové pokračování ságy lidských i vesmírných hrdinů. Film je laděn pro náctileté. Akce je opravdu dost, humor se také vyskytuje a i funguje. Hlavní zápletka je nosná a skvělá, bohužel ten zbytek je tam jen do počtu a je to bohužel vidět. Potitulkové scény mě překvapili, těším se na další vývoj.

   • 75%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Bad (440 bodů)

    Po zklamání v podobě čtvrtých Avengers jsem nečekal od Spider-mana nic revolučního ani evolučního a těšil jsem se na různorodé lokace, které Spider-man navštíví. Hlavně Prahu! Zklamán nejsem, všechno funguje jak by mělo. Humor je kvalitní a skvěle funguje, Petrovy přátelé také nezklamaly a celkově tohle studentské prostředí prostě ke Spider-manovi patří. Bohužel Mysterio byl slabší padouch a příběh byl velmi předvídatelný. Je to prostě další superhrdinský film, který se tak lehce ztratí mezi ostatními.

   • 75%
    0
    0
    17. 7. 2019
    Špímoňátko (869 bodů)

    Sranda oddechový film, který nejde brát úplně vážně. Byl jsem příjemně překvapen.

   • 70%
    0
    0
    9. 10. 2019
    Dominika1 (87 bodů)

    Solidní pokračování Spidermana, které v úvodu díky Whitney Houston opět doluje emoce na maximum po událostech v Endgame. První hodina je trošku klidnější a pokud někomu vadí pubertální humor, tak se bude možná nudit, ale jakmile se děj přesune do Prahy a nastoupí Mysterio v podobě Jakea Gyllenhaala je z toho svižná a zábavná jízda s jedním nečekaným zvratem a solidní akcí ( Highlightem je definitivně soubojová iluze, která je vizuálně tak nápaditá a vzrušující, že vám vyrazí dech, protože nic podobného jste doteď neviděli). Finále je tradičně velké a příjemně emocionální, také díky romanci se Zendayou, která roste v čím dál větší herečku. Potitulková scéna rozhodně navnadila.

   • 70%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Mammma (18 bodů)

    Nový spider-man patří spíš mezi ty slabší, vizuálně krásně natočené, kostýmy o tom nemusí být ani řeč, herecké obsazení za mě taky skvělý. Horší je za mě příběh, je to takové nemastné, neslané. Průměrný příbeh, spíš teda podprůměrný, ale i tak to v kině ubíhalo. Mně se osobně víc líbila jednička, ale i tak dobrý komixový film.

   1 2 dalsi posledni
   81 72 ?
   jak hlasovat?
   • karel-servus 75%
   • Speedyxxx 75%
   • sarkakr 80%
   • jaroslav-fort 80%
   • Fandysek 90%
   • michal-marsalek 85%
   • Tom21 100%
   • libro-lojin 90%
   • Dorothy098 90%
   • bafik 55%
   všechna hodnocení (123)

   V žebříčcích uživatelů

   3. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
   3. místo z 3 v žebříčku uživatele Fandysek
   Sdílet tuto stránku: