Spider-Man: Daleko od domova
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 65%
  0
  1
  20. 10. 2019
  Pete69 (10669 bodů)

  Zklamání ve všech směrech a nejhorší Spiderman všech dob. Vtipný Eurotrip proložený intrem k počítačové hře je pro mě málo. Příběh průměrný. Pasáž v Benátkách Praze a pražském Liberci pro mě byla utrpením. Nejhorší byla Praha, kde se procházeli afroameričné v českých národních krojích, Benátky digi jak sviňa.. Jediný Londýn jsem skousl , protože tam jsem osobně nebyl. Marvel krásně ukazuje, jak pokročilé technologie používá ve svých digifilmech, ale už je toho moc a chtělo by se to vrátit zpět a trošku přidat na scénáři.

 • 70%
  0
  0
  9. 10. 2019
  Dominika1 (87 bodů)

  Solidní pokračování Spidermana, které v úvodu díky Whitney Houston opět doluje emoce na maximum po událostech v Endgame. První hodina je trošku klidnější a pokud někomu vadí pubertální humor, tak se bude možná nudit, ale jakmile se děj přesune do Prahy a nastoupí Mysterio v podobě Jakea Gyllenhaala je z toho svižná a zábavná jízda s jedním nečekaným zvratem a solidní akcí ( Highlightem je definitivně soubojová iluze, která je vizuálně tak nápaditá a vzrušující, že vám vyrazí dech, protože nic podobného jste doteď neviděli). Finále je tradičně velké a příjemně emocionální, také díky romanci se Zendayou, která roste v čím dál větší herečku. Potitulková scéna rozhodně navnadila.

 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Mammma (18 bodů)

  Nový spider-man patří spíš mezi ty slabší, vizuálně krásně natočené, kostýmy o tom nemusí být ani řeč, herecké obsazení za mě taky skvělý. Horší je za mě příběh, je to takové nemastné, neslané. Průměrný příbeh, spíš teda podprůměrný, ale i tak to v kině ubíhalo. Mně se osobně víc líbila jednička, ale i tak dobrý komixový film.

 • 65%
  0
  0
  1. 10. 2019
  carloss (246 bodů)

  Že se děj odehrává částečně v České republice rozhodně potěší, mix veškerých destinací do sebe pěkně zapadá a Praha/Liberec po boku dalších lokalit dodává ději pěkné prostředí. Děj samotný opět cílí na to po tisící neočekávané z dnešní doby, nikomu nevěř ani nos mezi očima. Výkony herců průměrné, ke všemu jsou postavy často zvláštně napsány. Oproti původním filmům série se nedá srovnávat, nicméně nejlepší díl nové generace.

 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Kajinkamajinka (151 bodů)

  TEnto Spíďa byl zase fajn. Pohodovej příběh, srandovní situace ahlavně česke lokace. Scény natáčené v Liberci podávané za Prahu, Karlův most a Vinohradské divadlo. Prostě paráda. Děj byl ok, padouch ušel. Snad se dočkáme dalšího pavoučího filmu, když s tím dělají furt caviky.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Brcolka (995 bodů)

  Těšil jsem se na super marvelovku a byl jsem lehce zklamán. Nějaká akce tam je ale je to spíš takové nijaké. Co je na tom pozitivního je, že se film odehrává v Praze a jsou tam vidět ta naše panoramata. Jinak Tom a Zendaya se mi tam fakt líbí. Tom je asi nejlepší Spiderman ze všech

 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2019
  darinn5 (56 bodů)

  Další z řady Marvelovek, tentokrát pokračování mladého Spider-mana, takže je tento film hodně týnejdžrovský ;-) Tomu odpovídá i styl humoru a v podstatě i akční scény, které jsou přehledné a né moc komplikované. Evropská města jsou naštěstí využita na 100%. Pokud člověk počítá s tím, že děj i akce jdou ruku v ruce věku hlavního hrdiny, tak to zas tak špatný film není.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  keddie (427 bodů)

  Poslední z řady filmů, který uzavírá "původní Avengers" a zárověň nastiňuje nové pokračování ságy lidských i vesmírných hrdinů. Film je laděn pro náctileté. Akce je opravdu dost, humor se také vyskytuje a i funguje. Hlavní zápletka je nosná a skvělá, bohužel ten zbytek je tam jen do počtu a je to bohužel vidět. Potitulkové scény mě překvapili, těším se na další vývoj.

 • 75%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Bad (440 bodů)

  Po zklamání v podobě čtvrtých Avengers jsem nečekal od Spider-mana nic revolučního ani evolučního a těšil jsem se na různorodé lokace, které Spider-man navštíví. Hlavně Prahu! Zklamán nejsem, všechno funguje jak by mělo. Humor je kvalitní a skvěle funguje, Petrovy přátelé také nezklamaly a celkově tohle studentské prostředí prostě ke Spider-manovi patří. Bohužel Mysterio byl slabší padouch a příběh byl velmi předvídatelný. Je to prostě další superhrdinský film, který se tak lehce ztratí mezi ostatními.

 • 85%
  0
  0
  1. 10. 2019
  uge (525 bodů)

  Za mě ideální pokračování v rámci MCU, uprostřed s překvapením. Rozumné, neurazí ničím, spíše potěší. Co do vývoje postav v pořádku, Praha udělala radost. Z pohledu tvorby trochu sázka na jistotu. Jsem rád, že budou pokračování, za mě asi nejlepší díl z této verze spidermana.

 • 85%
  1
  0
  29. 9. 2019
  Reacherjack2016 (754 bodů)

  Musím říct, že je to o dost lepší než Homecoming. Daleko od domova je akční, vtipný film plný zvratů a dokonalého zakončení. Hollande dokonalej, Jackson jako Fury super a Gyllenhaal jako Mysterio nejlepší. Dále oceňuji i český dabing. Myslím, že fanoušek Slider Mana si tohle nesmí nechat ujít. 85%

 • 70%
  1
  0
  25. 9. 2019
  lamps (13579 bodů)

  Těžká pohodovka, která po dramatickém Endgame chtěla fandům připomenout, že Marvel je v prvé řadě fun territory blockbusterové filmařiny. První polovina je opravdu zábavná a až mě zarazilo, jak může být snímek o superhrdinovi s romantickou teenagerskou linií kvalitativně tak napřed před většinou čistokrevných teenagerských komedií - Peterovy trable s jeho láskou a následné dilema kolem vlastní totožnosti fungují skvěle jak po stránce humoru, tak i jako důležitý příčinný prvek zásadního záporáckého twistu. A vůbec, celé je to vlastně hrozně příjemná podívaná, kterou si určitě užijete, pokud máte rádi postavu Spider-Mana a celý ten marvelovský vesmír, který umožňuje i docela rafinované začlenění iluzorních motivů a originálního antagonisty. Bohužel to sráží křečovitá druhá polovina, která nejprve diváka otupí zbytečně zdlouhavou iluzorní sekvencí a následně mu naservíruje komediální finále, v němž má jít postavám seriózně o krk, ale oni si doběhnou ke korunovačním klenotům a vyměňují si u nich své tajné slabosti. Akce také nic moc a konečný osud záporné postavy docela neadekvátní vzhledem k jejímu potenciálu. Koncept cestování po známých evropských lokacích však zmáklý takřka bez výhrad a zajímavá potitulková scéna podtrhuje debilní rozhodnutí Sony nepokračovat v tak nadějně rozehrané story.

 • 80%
  2
  0
  23. 9. 2019
  Vurhor (1721 bodů)

  Snad ve všech ohledech lepší než předešlý díl. Včetně té skvělé kombinace komediálního teen dramatu s nadupanou akcí. První polovina vlastně skoro ani nevypadá, že je to o Spider-Manovi, který se snaží zachránit svět. Spíše o Petru Parkerovi, který se na road tripu po Evropě snaží získat srdce lehké emo Mary Jane, přičemž občas do toho zabrousí spider-manovské povinnosti. A upřímně, na něco takového bych se klidně vydržel dívat celou dobu. Kvalitní humor, sympatické postavy, plus kouzlo road tripu jsou dostatečně velké aspekty na to, aby byl z druhého Spider-Mana skvělý film i bez akčních scén. Ne snad, že by ta akce byla nějaká banální, naopak, mnohdy to byla opět slast pro oko, ale přiznejme si, z onoho velkého počtu marvelovek to může rychle omrzet. Rozhodně jedna z nejlepších MCU sólovek, která si úplně s přehledem strká do kapsy sólovky jako Černý Panter, první dva Thorové, první dva Iron Mani nebo i Doktora Strange. A Tom Holland jako Spidey stále hrozně sympatickej.

 • 80%
  0
  0
  15. 9. 2019
  kknk2 (622 bodů)

  Je fajn, že i méně významný superhrdina vytáhl paty z rodné země a stavil se k nám do Evropy. Film tak nevyzněl moc tuctově (i když Praha byla malinko divná). Popravdě jsem nadšená i z lidského padoucha a jeho týmu, je to opět originální přístup a první post credit to utvrzuje. Další charaktery jsou taky vydařené, i na Happyho se dostalo. A ještě dodávám, že jsem se bavila a bylo to prostě pěkné.

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019
  miloslav-lejcek (26 bodů)

  Za mě jeden z nejlepších filmů od Marvelu a rozhodně nejlepší film o Spider-manovi. Jednotlivé akční scény jsou natolik rozvržené napříč celým filmem, aby se divák nemohl nudit. Krom již zmíněných akčních scén je děj okořeněn i spoustou vtipných scén. Jediné na co by se dalo upozornit (i když to rozhodně není nic špatného) je fakt, že v tomto filmu je spider-man puberťák a tudíž řeší i problémy obyčejného puberťáka.

 • 85%
  0
  0
  3. 9. 2019
  danielssan (48 bodů)

  Príjemné pokračovanie klasickej Marvelovky. Príjemný dej ktorý sa odohráva vo viacerých mestách ktoré dodávajú filmu pestrosť a hlavne je tam aj Praha ktorá je pekne panoramaticky obsiahnutá. - pesnička ktorá navadza na každé mesto nesedí na Prahu.

  • krásny príbeh
  • 90%
   0
   0
   3. 9. 2019
   dancemusic2012 (465 bodů)

   Další pokračování pavouciho kluka , tentokrat z Evropy a bylo fajn, že se tam objevil Liberec a Praha.
   Film je snad lepší než první díl Homecoming, ke všemu je vtipný a víc akční. Naprosto skvělé akce s “magií” Jake Gyllenhalla.
   Někdy mne stvala MJ ( Zendaya), je taková nemastna neslana, ale taky to je v dabingu, který se k ni moc nehodí.
   Jinak se těším na další díl a snad bude se stejnými herci.

  • 80%
   0
   0
   3. 9. 2019
   jarousek1981 (306 bodů)

   Film se mi velice líbyl.Za mně nejlepši spidermann co jsem viděl.Nejlepší je ta virtuální realita, ve kterém se spidetmann dostane.Už se těším až si fimn nudu moc koupit na BD.Mám rád klasické nosiče kvuli kvalitě. Film je točený v Praze a v Liberci. Ve fotografiich by měla být má fotka s příprav.

  • 80%
   0
   0
   3. 9. 2019
   martin-kubista (797 bodů)

   Ke druhému Spidermanovi z druhého restartu jsem přistupoval stejně jako k prvnímu Spidermanovi druhého restartu - absolutně nic jsem neočekával a o to víc jsem se bavil. Příběh není sice nic extra, ale řemeslně je film jako vždy téměř na výbornou. Zasazení do Česka hodně potěší a scéna televizních zpráv v češtině byla hodně vtipná. Jediné co zamrzí, že zvrat na konci bude asi nějakou dobu nevysvětlený a nerozvedený pokud se studia na postavě nedohodnou... :(

   • kvalita zpracování
   • natáčeno v ČR
   • trochu slabší příběh
  • 0
   1
   3. 9. 2019
   Humanic jk (26 bodů)

   Ok

  1 2 dalsi posledni
  81 72 ?
  jak hlasovat?
  • karel-servus 75%
  • Speedyxxx 75%
  • sarkakr 80%
  • jaroslav-fort 80%
  • Fandysek 90%
  • michal-marsalek 85%
  • Tom21 100%
  • libro-lojin 90%
  • Dorothy098 90%
  • bafik 55%
  všechna hodnocení (123)

  V žebříčcích uživatelů

  3. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
  3. místo z 3 v žebříčku uživatele Fandysek
  Sdílet tuto stránku: