Boj o ředitelnu

77%
Boj o ředitelnu

Temně komediální seriál od Dannyho McBridea a Jodyho Hilla, tvůrců seriálu Nahoru a dolů, vypráví příběh jedné předměstské střední školy a dvou lidí, kteří se úzce podílejí na jejím vedení. Danny McBride a Walton Goggins se představí v rolích Neala Gambyho a Leeho Russella, dvojice ambiciózních zástupců, kteří spolu svádějí velký boj o moc. Chtějí vystoupat na pomyslnou nejvyšší příčku poté, co se dlouholetý ředitel školy (Bill Murray) rozhodne odstoupit kvůli péči o svou nemocnou ženu. Když se ale o jeho pozici začne ucházet i doktorka Belinda Brownová (Kimberly Hebert Gregoryová), Gamby a Russel odloží své vzájemné rozepře stranou. Podle hesla "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel" se spojí a vyvinou maximální úsilí, aby odstranili doktorku Brownovou, jedinou osobu, která má nejspíš opravdu na srdci nejlepší zájmy školy. A nehodlají si brát servítky. (HBO Europe)

Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
9.5
Další prvotřídní herecký zářez pro Dannyho McBride. Po seriálu Nahoru a dolů opět vdýchl život výborné postavě,která je i tentokrát pěkně nesympatický prevít. Ovšem musím vyzdvihnout i Waltona Gogginse,který Dannymu dobře sekunduje. Jejich vzájemný vztah je stavebním kamenem celého seriálu. Každá epizoda je plná vulgarit a trefný hlášek. Perfektně jsem se pobavil. Navíc díky hlavním hrdinům není problém shlédnout seriál na jeden zátah.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
10
Danny McBride zase jako prachsprosté hovado, které ten slogan "dejte magorovi moc" využívá na sto procent. Některé díly možná slabší, jako celek ale první série šlape parádně. s1 4/5._Druhá série jede na plný plyn od začátku. Velká zábava, navíc fakt dobře napsaný příběh. HBO holt ty dramedy seroše fakt umí. s2 5/5

Dodatečné informace

Původní název:
Vice Principals (více)
  • USA Boj o ředitelnu
  • USA Vice Principals
Premiéra v ČR:
15. 10. 2016
Země původu:
USA
Čeština:
Boj o ředitelnu je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch