Winchester (USA)
USA USA
Austrálie Austrálie
99 minut

Žánry

:
Horor, Mysteriozní, Thriller

Obsah

:
Nejstrašidelnějším domem lidské historie je sídlo rodiny Winchesterů, které stojí v Kalifornii v Americe. Postaveno je prý na tenkém pomezí našeho světa více »« méně

Režie

:
Michael Spierig Peter Spierig

Scénář

:
Tom Vaughan Michael Spierig Peter Spierig

Herci

:
Helen Mirren Sarah Snook Finn Scicluna-O'Prey Jason Clarke Emily Wiseman ...
Premiéra: 1. 3. 2018
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  1
  0
  21. 5. 2018
  Brenan88 (34584 bodů)

  Recenze jsou poměrně přísné. Snímek rozhodně není tak zlý. Není to sice žádný zázrak,nebo dílo,které boří hranice,ale na sobotní večer bohatě stačí. Lekačky jsou vesměs prvoplánové a diváka jen tak nepoděsí. Naopak kvituji použití domu Winchestrů a jeho historii pro námět snímku. Během filmu zazní spousta zajímavých faktů,které divák před shlédnutím možná ani netušil. Tím prvním může být rovnou fakt,že tento dům opravdu existuje a vše co ve filmu zazní je pravda,nebo blízko pravdě. Samozřejmě je hlavní hororová myšlenka přitažená za vlasy pro potřeby filmu,ale to se dá v pohodě přejít. Áčkoví herci v hororu vždy potěší a díky všem těmto bodům hodnotím 60%.

 • 15%
  0
  0
  13. 6. 2018
  Pas (5924 bodů)

  Další snímek z americké produkce který se odvolává ve svém zadání na "actual event".Podobných událostí je na celém světě bezpočet, kdy milionáři trpí vlastními depresemi a tak mají touhu něco budovat nebo schraňovat .Jako film tohle ovšem velice slabé. Psycholog,jak jinak než trochu magor, dorazí do sídla Sary Winchester aby posoudil její duševní stav a odeslal své hodnocení jestli je schopná stát i nadále v čele společnosti na výrobu zbraní. Pokud někdo čeká napínavé vyšetřování nebo dokonce zajímavé dějové zvraty pak je u tohoto snímku na špatné adrese.Několik obligátních frází coby dialogy,mystery rovina naivní a duchařina klišoidní.Rutinní filmařina bez štávy kdy deprese hlavních postav unudí diváka dřív než se něco málo na závěr začne dít.Snad se nedočkáme pokračování.15% za Helen Mirren a celkem slušnou kameru.

 • 70%
  0
  0
  8. 5. 2018
  Senn (720 bodů)

  Musím říct, že jsem se na tomto film velmi těšil. Trailer vypadal velmi lákavě, ale film jako takový mě docela zklamal. Ano jsou v něm scény, při kterých se tají dech a pár scén, kde se člověk i lekne. Když jej zhodnotím jako celek, čekal jsem daleko víc, myslím, že s tak zajímavým příběhem se dalo udělat více.

 • 60%
  1
  0
  25. 3. 2018
  darth vader (637 bodů)

  Nápad opravdu zajímavý, ale cose provedení týče, myslím si, že ztakového konceptu mohli bratři Spierigové vytěžit mnohem více.Určitě se v kině budeté bát a možná i aý se vrátíte domu. Jakmile však nad filmem začnete přemýšlet, dialogy, děj, celkový smysl, film začne ubírat na jeho kvalitě.

 • 70%
  0
  0
  13. 4. 2018
  Frankiena (555 bodů)

  Tenhle typ hororů mám ráda a tady je námět zase trošku neokoukaný, tím spíš když je natočen na motivy skutečné události (nebo spíš skutečného domu). Krásně se tu ukazuje, jak pro kvalitní horor není potřeba kýbl krve a létající končetiny. Napětí je stupňováno tajemnou hudbou a lekačky jsou výborně načasované. Co se mi hodně líbilo, byly kostýmy a krásné viktoriánské prostředí, vypiplané do nejmenšího detailu. Helen Mirren je navíc neskutečná herečka a tohle jí podle mě docela dobře sedlo. Za mě rozhodně palec nahoru.

 • 70%
  1
  0
  25. 3. 2018
  richard-bergman (32 bodů)

  Rozhodně bych ho řadil mezi povedenější horor, kdybych ho měl srovnávat s horory co vyšli za poslední rok. I když si myslím, že se z filmu dalo vytěžit mnohem více, tak stejně musím ocenit nápad a provedení filmu. Také jsem byl rád, že je to konečně film, který má jiný námět něž že se rodinka předtěhuje do domu osídleného ďáblem. Rozhodně bych tedy film doporučil někomu koho už nudí to že se v hororech stále vyskytuje stejný námět.

60 53 ?
 • verunka-unka-bossanyiova 100%
 • Yancl 45%
 • Pas 15%
 • Brenan88 60%
 • Senn 70%
 • Cadaver 60%
 • hanibal73 65%
 • Frankiena 70%
 • richard-bergman 70%
 • darth vader 60%
všechna hodnocení (28)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: