Winchester: Sídlo démonů
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  2
  0
  21. 5. 2018
  Brenan88 (39356 bodů)

  Recenze jsou poměrně přísné. Snímek rozhodně není tak zlý. Není to sice žádný zázrak,nebo dílo,které boří hranice,ale na sobotní večer bohatě stačí. Lekačky jsou vesměs prvoplánové a diváka jen tak nepoděsí. Naopak kvituji použití domu Winchestrů a jeho historii pro námět snímku. Během filmu zazní spousta zajímavých faktů,které divák před shlédnutím možná ani netušil. Tím prvním může být rovnou fakt,že tento dům opravdu existuje a vše co ve filmu zazní je pravda,nebo blízko pravdě. Samozřejmě je hlavní hororová myšlenka přitažená za vlasy pro potřeby filmu,ale to se dá v pohodě přejít. Áčkoví herci v hororu vždy potěší a díky všem těmto bodům hodnotím 60%.

 • 60%
  0
  0
  6. 8. 2018
  martin-mickey-stusak (15778 bodů)

  Nic naplat. I nadále platí, že nejlepší duchařské filmy mají Japonci. Hollywood se sice o patřičnou atmosféru taktéž snaží, ale bez těch svých zavedených lekaček si nic už představit bohužel nedokáže. Příběh je jednoduchý, srozumitelný a tak i lehce uchopitelný. Neoriginálnost a místy i předvídatelnost vývoje děje ale hatí filmový zážitek. Po delší době se však objevuje hororový příběh odehrávající se na konci 19. století. A jak se uvádí, dokonce na základě skutečné události. Jako obvykle se diváci mohou jen dohadovat, kde ční ta inspirace a co již je jen fantazie scénáristy. Příběh má myšlenku, které si málokdo přes všechnu tu duchařinu všimne a tím je specifická kontrola zbraní. I zde zazní, že střelná zbraň může posloužit ku prospěchu, ale také v nesprávných rukách značně ublížit. Morální zodpovědnost každého výrobce zbraní je tedy namístě, ale těžko říct, jestli se dá zrovna takovým filmem na problém poukázat. Buď jak buď. Výprava je skvostná, tempo přívětivé a postupně gradující, výborné herecké výkony Helen Mirren a Jasona Clarkeho, přesto snímek jako takový nijak zvlášť žánrově neupoutá. Novou generaci diváků neznající tématicky podobné starší snímky by však oslovit přeci jen mohl. Ale, kdo ví.

 • 15%
  0
  2
  13. 6. 2018
  Pas (6118 bodů)

  Další snímek z americké produkce který se odvolává ve svém zadání na "actual event".Podobných událostí je na celém světě bezpočet, kdy milionáři trpí vlastními depresemi a tak mají touhu něco budovat nebo schraňovat .Jako film tohle ovšem velice slabé. Psycholog,jak jinak než trochu magor, dorazí do sídla Sary Winchester aby posoudil její duševní stav a odeslal své hodnocení jestli je schopná stát i nadále v čele společnosti na výrobu zbraní. Pokud někdo čeká napínavé vyšetřování nebo dokonce zajímavé dějové zvraty pak je u tohoto snímku na špatné adrese.Několik obligátních frází coby dialogy,mystery rovina naivní a duchařina klišoidní.Rutinní filmařina bez štávy kdy deprese hlavních postav unudí diváka dřív než se něco málo na závěr začne dít.Snad se nedočkáme pokračování.15% za Helen Mirren a celkem slušnou kameru.

 • 70%
  0
  0
  8. 5. 2018
  Senn (755 bodů)

  Musím říct, že jsem se na tomto film velmi těšil. Trailer vypadal velmi lákavě, ale film jako takový mě docela zklamal. Ano jsou v něm scény, při kterých se tají dech a pár scén, kde se člověk i lekne. Když jej zhodnotím jako celek, čekal jsem daleko víc, myslím, že s tak zajímavým příběhem se dalo udělat více.

 • 70%
  0
  0
  13. 4. 2018
  Frankiena (696 bodů)

  Tenhle typ hororů mám ráda a tady je námět zase trošku neokoukaný, tím spíš když je natočen na motivy skutečné události (nebo spíš skutečného domu). Krásně se tu ukazuje, jak pro kvalitní horor není potřeba kýbl krve a létající končetiny. Napětí je stupňováno tajemnou hudbou a lekačky jsou výborně načasované. Co se mi hodně líbilo, byly kostýmy a krásné viktoriánské prostředí, vypiplané do nejmenšího detailu. Helen Mirren je navíc neskutečná herečka a tohle jí podle mě docela dobře sedlo. Za mě rozhodně palec nahoru.

 • 60%
  1
  0
  25. 3. 2018
  darth vader (679 bodů)

  Nápad opravdu zajímavý, ale cose provedení týče, myslím si, že ztakového konceptu mohli bratři Spierigové vytěžit mnohem více.Určitě se v kině budeté bát a možná i aý se vrátíte domu. Jakmile však nad filmem začnete přemýšlet, dialogy, děj, celkový smysl, film začne ubírat na jeho kvalitě.

 • 70%
  1
  0
  25. 3. 2018
  richard-bergman (48 bodů)

  Rozhodně bych ho řadil mezi povedenější horor, kdybych ho měl srovnávat s horory co vyšli za poslední rok. I když si myslím, že se z filmu dalo vytěžit mnohem více, tak stejně musím ocenit nápad a provedení filmu. Také jsem byl rád, že je to konečně film, který má jiný námět něž že se rodinka předtěhuje do domu osídleného ďáblem. Rozhodně bych tedy film doporučil někomu koho už nudí to že se v hororech stále vyskytuje stejný námět.

61 53 ?
jak hlasovat?
 • Heffy 65%
 • jarv 60%
 • ballrog 60%
 • walcom-walentin 65%
 • tomas-ganay 80%
 • Philotes 50%
 • ivo-mrazek 45%
 • lucieannas 100%
 • ardan-jacob-chrivas 50%
 • netherlord 65%
všechna hodnocení (43)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: